izmit belediye 15 temmuz
16 Temmuz 2020 Perşembe 17:37

SAADET'TE BAŞVURU YOĞUNLUĞU

Saadet'te başvuru yoğunluğu
30 Ocak 2019 Çarşamba 10:22

.


2019 Mahalli seçimleri için yoğun mesai harcayarak çalışmalarına devam eden Saadet Partisi Çayırova İlçe Teşkilatında Meclis Üyeliği için Aday Adaylığı başvurularında yoğunluk yaşanıyor. Saadet Partisi Çayırova İlçe Teşkilatında meclis üyeliği başvurularında büyük bir yoğunluk yaşanıyor. Özellikle Belediye Başkan Adayı Yusuf Aksu’nun açıklanmasından sonra çalışmalarına hız veren Saadet’te Öner Bozkurt ve Mesut Çelik geçtiğimiz gün meclis üyeliği için aday adaylığı başvurusunda bulunan isimler oldu.


5 YIL DAHA KAYBETMEYELİM

Saadet Partisi Çayırova İlçe Başkanlığına gelerek Çayırova Belediye Başkan adayı Yusuf Aksu’nun da eşliğinde evraklarını SKM başkanı Murat Demiral’a veren Öner Bozkurt ve Mesut Çelik ‘’İlçemizde yaşanılan eksikleri ve sıkıntıları görüyoruz. Kısır bir döngüye kapılmış yönetim zafiyetini giderecek, israf etmeden liyakat esasına göre davranan, Çayırova halkının kaynaklarını koruyup ve hak ettiği hizmeti en iyi şekilde alabilmesini sağlayacak olan Saadet Partisi kadrolarıdır. Çayırova için ÇARE VAR fakat Çayırovanın kaybedeceği beş yılı daha yok. Saadet Partisi iktidarına her zamankinden daha fazla ihtiyaç var’’ dedi.


ÖNER BOZKURT KİMDİR

1985 Kadıköy doğumlu. İlk ve orta öğrenimini Çayırova da, lise eğitimini Gebze Endüstri Meslek Lisesinde tamamladı. Kocaeli Üniversitesi makine bölümünü mezunu olan Bozkurt, Anadolu Üniversitesi iktisat fakültesi bölümünde ikinci üniversite eğitimine devam etmektedir. Anadolu gençlik derneğinin farklı kademelerinde uzun yıllar görev yaptı. Özel bir firmada yöneticilik yapan Bozkurt, evli ve iki çocuk babasıdır. Çayırova da yaşamaktadır.


MESUT ÇELİK KİMDİR
1988 Kandıra doğumlu. İlk ve orta öğrenimini Çayırova da, lise eğitimini Gebze Endüstri Meslek Lisesinde tamamladı. Kocaeli Üniversitesi makine bölümünü mezunu olan Çelik, özel bir firmada yöneticilik yapmaktadır. Anadolu gençlik derneğinin farklı kademelerinde uzun yıllar görev yapan
Çelik evli ve bir çocuk babasıdır. Çayırova da yaşamaktadır.
Bu haber 933 defa okundu

DİĞER HABERLER

Bütçe açığı 19.4 milyar TL

Bütçe açığı 19.4 milyar TL

KSO Başkanı Zeytinoğlu Bütçe Gerçekleşmelerini Değerlendirdi

Sağlık çalışanlarının en temel sorunu...

Sağlık çalışanlarının en temel sorunu...

Sağlık-Sen Kocaeli Şube Başkanı Erdal Yıldırım basın açıklaması yaptı.

168 milyon 500 bin TL’lik ihale onaylandı

168 milyon 500 bin TL’lik ihale onaylandı

KİK ihaleyi onayladı; Derince’de altyapı inşaatına başlanılacak

Körfez'e anında müdahale

Körfez'e anında müdahale

Körfez sokaklarında, İzmit Belediyesi iş başında

Emeklilere bayram ikramiyelerinin ödeme tarihi belli oldu

Emeklilere bayram ikramiyelerinin ödeme tarihi belli oldu

İşte açıklanan tarih.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ