03 Nisan 2020 Cuma 08:31

SAADET'TE BAŞVURU YOĞUNLUĞU

Saadet'te başvuru yoğunluğu
30 Ocak 2019 Çarşamba 10:22

.


2019 Mahalli seçimleri için yoğun mesai harcayarak çalışmalarına devam eden Saadet Partisi Çayırova İlçe Teşkilatında Meclis Üyeliği için Aday Adaylığı başvurularında yoğunluk yaşanıyor. Saadet Partisi Çayırova İlçe Teşkilatında meclis üyeliği başvurularında büyük bir yoğunluk yaşanıyor. Özellikle Belediye Başkan Adayı Yusuf Aksu’nun açıklanmasından sonra çalışmalarına hız veren Saadet’te Öner Bozkurt ve Mesut Çelik geçtiğimiz gün meclis üyeliği için aday adaylığı başvurusunda bulunan isimler oldu.


5 YIL DAHA KAYBETMEYELİM

Saadet Partisi Çayırova İlçe Başkanlığına gelerek Çayırova Belediye Başkan adayı Yusuf Aksu’nun da eşliğinde evraklarını SKM başkanı Murat Demiral’a veren Öner Bozkurt ve Mesut Çelik ‘’İlçemizde yaşanılan eksikleri ve sıkıntıları görüyoruz. Kısır bir döngüye kapılmış yönetim zafiyetini giderecek, israf etmeden liyakat esasına göre davranan, Çayırova halkının kaynaklarını koruyup ve hak ettiği hizmeti en iyi şekilde alabilmesini sağlayacak olan Saadet Partisi kadrolarıdır. Çayırova için ÇARE VAR fakat Çayırovanın kaybedeceği beş yılı daha yok. Saadet Partisi iktidarına her zamankinden daha fazla ihtiyaç var’’ dedi.


ÖNER BOZKURT KİMDİR

1985 Kadıköy doğumlu. İlk ve orta öğrenimini Çayırova da, lise eğitimini Gebze Endüstri Meslek Lisesinde tamamladı. Kocaeli Üniversitesi makine bölümünü mezunu olan Bozkurt, Anadolu Üniversitesi iktisat fakültesi bölümünde ikinci üniversite eğitimine devam etmektedir. Anadolu gençlik derneğinin farklı kademelerinde uzun yıllar görev yaptı. Özel bir firmada yöneticilik yapan Bozkurt, evli ve iki çocuk babasıdır. Çayırova da yaşamaktadır.


MESUT ÇELİK KİMDİR
1988 Kandıra doğumlu. İlk ve orta öğrenimini Çayırova da, lise eğitimini Gebze Endüstri Meslek Lisesinde tamamladı. Kocaeli Üniversitesi makine bölümünü mezunu olan Çelik, özel bir firmada yöneticilik yapmaktadır. Anadolu gençlik derneğinin farklı kademelerinde uzun yıllar görev yapan
Çelik evli ve bir çocuk babasıdır. Çayırova da yaşamaktadır.
Bu haber 848 defa okundu

DİĞER HABERLER

Zaten sokaklarda yaşıyordu

Zaten sokaklarda yaşıyordu

Saatlerce zabıtalara direndi

Eylem ve etkinlikler yasaklandı

Eylem ve etkinlikler yasaklandı

Amaç kamu düzeni

Eczaneler 1 saat erken kapanacak

Eczaneler 1 saat erken kapanacak

Eczanelere Corona virüs ayarı

KOTO’dan ‘Elektrik ve Doğalgaz faturasında yeni döneme ilişkin önemli açıklama

KOTO’dan ‘Elektrik ve Doğalgaz faturasında yeni döneme ilişkin önemli açıklama

yeni ve öngörülemez bir maliyet yükleyecek

EPDK'den fatura okumada yeni sistem

EPDK'den fatura okumada yeni sistem

Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu Elektrik ve doğalgazda, fatura okumada yeni bir sisteme geçilecek

KSO Başkanı Zeytinoğlu dış ticaret rakamlarını değerlendirdi

 KSO Başkanı Zeytinoğlu dış ticaret rakamlarını değerlendirdi

Zeytinoğlu “Bu dönemde firmalarımızın üretimleri ve kapasiteleri geriledi.”

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ