23 Şubat 2020 Pazar 11:30

SAADET'TE BAŞVURU YOĞUNLUĞU

Saadet'te başvuru yoğunluğu
30 Ocak 2019 Çarşamba 10:22

.


2019 Mahalli seçimleri için yoğun mesai harcayarak çalışmalarına devam eden Saadet Partisi Çayırova İlçe Teşkilatında Meclis Üyeliği için Aday Adaylığı başvurularında yoğunluk yaşanıyor. Saadet Partisi Çayırova İlçe Teşkilatında meclis üyeliği başvurularında büyük bir yoğunluk yaşanıyor. Özellikle Belediye Başkan Adayı Yusuf Aksu’nun açıklanmasından sonra çalışmalarına hız veren Saadet’te Öner Bozkurt ve Mesut Çelik geçtiğimiz gün meclis üyeliği için aday adaylığı başvurusunda bulunan isimler oldu.


5 YIL DAHA KAYBETMEYELİM

Saadet Partisi Çayırova İlçe Başkanlığına gelerek Çayırova Belediye Başkan adayı Yusuf Aksu’nun da eşliğinde evraklarını SKM başkanı Murat Demiral’a veren Öner Bozkurt ve Mesut Çelik ‘’İlçemizde yaşanılan eksikleri ve sıkıntıları görüyoruz. Kısır bir döngüye kapılmış yönetim zafiyetini giderecek, israf etmeden liyakat esasına göre davranan, Çayırova halkının kaynaklarını koruyup ve hak ettiği hizmeti en iyi şekilde alabilmesini sağlayacak olan Saadet Partisi kadrolarıdır. Çayırova için ÇARE VAR fakat Çayırovanın kaybedeceği beş yılı daha yok. Saadet Partisi iktidarına her zamankinden daha fazla ihtiyaç var’’ dedi.


ÖNER BOZKURT KİMDİR

1985 Kadıköy doğumlu. İlk ve orta öğrenimini Çayırova da, lise eğitimini Gebze Endüstri Meslek Lisesinde tamamladı. Kocaeli Üniversitesi makine bölümünü mezunu olan Bozkurt, Anadolu Üniversitesi iktisat fakültesi bölümünde ikinci üniversite eğitimine devam etmektedir. Anadolu gençlik derneğinin farklı kademelerinde uzun yıllar görev yaptı. Özel bir firmada yöneticilik yapan Bozkurt, evli ve iki çocuk babasıdır. Çayırova da yaşamaktadır.


MESUT ÇELİK KİMDİR
1988 Kandıra doğumlu. İlk ve orta öğrenimini Çayırova da, lise eğitimini Gebze Endüstri Meslek Lisesinde tamamladı. Kocaeli Üniversitesi makine bölümünü mezunu olan Çelik, özel bir firmada yöneticilik yapmaktadır. Anadolu gençlik derneğinin farklı kademelerinde uzun yıllar görev yapan
Çelik evli ve bir çocuk babasıdır. Çayırova da yaşamaktadır.
Bu haber 816 defa okundu

DİĞER HABERLER

Birkaç şehit”ten biri

Birkaç şehit”ten biri

Libya’da hayatını kaybeden albay sessiz sedasız toprağa verildi

Bu sergiler kaçmaz

Bu sergiler kaçmaz

SEKA Kâğıt Müzesi’nde iki sergi bir arada

YESEVİ OCAĞI’NDAN OZAN CEYHUN’A SERT TEPKİ

YESEVİ OCAĞI’NDAN OZAN CEYHUN’A SERT TEPKİ

“Türk Devlet Hariciyesinin Zafiyetidir”

Ozan Ceyhun Viyana Büyükelçiliği'ne atandı

Ozan Ceyhun Viyana Büyükelçiliği'ne atandı

Ülkücüler ayaklandı

Deprem müzesi öğrencileri ağırlamaya devam ediyor

Deprem müzesi öğrencileri ağırlamaya devam ediyor

İzmit Belediyesi “17 Ağustos Deprem Anma ve Farkındalık Müzesi” Nuh Çimento Mesleki ve Teknik Lisesini misafir etti

KARTEPELİ KADINLARA KADEM’DEN EĞİTİM

KARTEPELİ KADINLARA KADEM’DEN EĞİTİM

Kartepe Belediyesi ve KADEM işbirliğinde Kartepeli kadınlara yönelik kadın haklarında yasal düzenlemeler hakkında bilgi verildi.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ