18 Mart 2018 Pazar 06:32
 
  • 3,921 TL

  • 4,819 TL

  • 165,33 TL

  • 117.216

Öncekiler Sonrakiler

SAMİ DURMUŞOĞLU, TEŞEKKÜR ETTİ

Sami Durmuşoğlu, teşekkür etti
03 Mart 2018 Cumartesi 13:36

Trabzonlular Derneği projelerine devam edecek

22-25 Şubat tarihleri arasında İnterteks Fuar Merkezi’nde gerçekleşen Trabzon Tanıtım Günleri kente oldukça hareket getirmiş ve tanıtım günleri için İnterteks'e gelenler memnun kalarak ayrılmıştı.


Kocaeli Trabzonlular Derneği Yönetimi Sami Durmuoğlu başkanlığında bugün bir değerlendirme toplantısı gerçekleştirdi. Skyfall Cafe’de gerçekleşen toplantıda yönetim basın mensupları ile bir araya geldi.Tanıtım günlerini değerlendiren Durmuşoğlu, “Geçen hafta Trabzon Tanıtım Günleri düzenledik. Bizlerin yanında olan başta Büyükşehir Belediyesi olmak üzere destek veren katkı sunan herkese teşekkür ediyoruz.  Yerel basınımız tanıtım günleri duyuruları ve haberleri ile vatandaşlarımıza ulaşmamızda bize büyük destek verdi.  Bu noktada sizlere teşekkür ediyoruz. Net bir sayı veremiyoruz ama tahmini olarak 250 bin civarı ziyaretçimiz oldu.'dediBU BİR EKİP İŞİDurmuşoğlu, “Tanıtım günü için yola çıktığımızda arkadaşlarımızın yarısı geç kaldığımıza, diğer yarısı da olacağına inanıyordu. Ben bir hayal kurmuştum. Bu organizasyonun hayalimdekilerin yüzde 20’sini gerçekleştiremedim. Onu da yapsam daha da güzel olabilirdi. Ben tek başıma değilim. Benim güzel bir ekibim var. Organizasyonla ilgili hiç kötü bir söz duymadık.Basın daima organizasyonumuza destek verdi.Tanıtım öncesi 2 kez Trabzon'a gittik. İlkinde protokolü davet ettik, 2'sinde buraya gelecek esnaflarla buluştuk.Trabzon'dan sadece 4 belediye katılmadı ki onlarda gelmediklerine pişman oldular. Tanıtımın ilk günü bazı ürünlerin pahalı olduğu şikayetleri gelince hemen müdahale ettik ve her ürünün üzerine fiyat etiketleri astırdık. Çok ucuza satılan Trabzon tereyağının katkılı olduğunu düşündüğümüzden hemen stantlardan kaldırdık. ” ifadelerini kullandı.İLK TEŞEKKÜR İZMİT'E ARDINDAN TRABZON'ASon olarak Durmuşoğlu, “Tanıtım günlerinin ardından ilk kez Kocaeli Basınının önüne çıkıyoruz. Sizler aracılığı ile Kocaeli'de düzenlediğimiz bu organizasyonumuza katkı sunan, emek veren, herkese teşekkür ediyorum.  Yarın akşam iki arkadaşımla Trabzon’a gidip organizasyona katılan tüm esnaflarımızı tek tek ziyaret edip teşekkür edeceğiz. Ardından da katkı sunan Belediye Başkanlarımızı ziyaret edeceğiz. Biz bu işe inandık. Kocaeli Trabzonlular Derneğine inandık. Bu şehirde yaşayan Trabzonlulara inandık. Bizim projelerimize devam edecek. Mesela 8 Mart Emekçi Kadınlar Günü için güzel bir program tapacağız. Dernek binamız 1 aya kadar bitecek. Güzel planlarımız var orayla ilgili” diyerek sözlerini sonlandırdı.


Bu haber 1006 defa okundu

DİĞER HABERLER

CHP'li Emre Andız Kılıçdaroğlu'nu davet etti

CHP'li Emre Andız Kılıçdaroğlu'nu davet etti

.

ÇMO Başkanı Ağdacı, 10 Binin üzerinde ağaç kesilecek!

ÇMO Başkanı Ağdacı, 10 Binin üzerinde ağaç kesilecek!

Umuttepe Orman Depo Alanı bölgesinde yapımı planlanan evsel atık yakma ve enerji üretim tesisine, Çevre Mühendisleri Odası Kocaeli Şubesi Başkanı Sait Ağdacı tepki gösterdi.

Çakır, yeniden yürümeye başladı

Çakır, yeniden yürümeye başladı

İZMİT'te, kangren olan arka bacakları kesilen 'Çakır' isimli sokak kedisinin, sol bacak kemiğine protez yapılarak yeniden yürümesi sağlandı.

Vali, Aksoy'dan 18 Mart mesajı

Vali, Aksoy'dan 18 Mart mesajı

Kocaeli Valisi Hüseyin Aksoy, 18 Mart Çanakkale Zaferinin yıl dönümü nedeniyle bir mesaj yayınladı.

22. Dönem POMEM sınavları için başvurular başlıyor

22. Dönem POMEM sınavları için başvurular başlıyor

POMEM Başvuru formuna sporkentikocaeli.com adresinden ulaşabilecek.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ