28 Mayıs 2018 Pazartesi 10:45
 
  • 4,629 TL

  • 5,427 TL

  • 196,80 TL

  • 103.200

Öncekiler Sonrakiler

SAMİ DURMUŞOĞLU, TEŞEKKÜR ETTİ

Sami Durmuşoğlu, teşekkür etti
03 Mart 2018 Cumartesi 13:36

Trabzonlular Derneği projelerine devam edecek

22-25 Şubat tarihleri arasında İnterteks Fuar Merkezi’nde gerçekleşen Trabzon Tanıtım Günleri kente oldukça hareket getirmiş ve tanıtım günleri için İnterteks'e gelenler memnun kalarak ayrılmıştı.


Kocaeli Trabzonlular Derneği Yönetimi Sami Durmuoğlu başkanlığında bugün bir değerlendirme toplantısı gerçekleştirdi. Skyfall Cafe’de gerçekleşen toplantıda yönetim basın mensupları ile bir araya geldi.Tanıtım günlerini değerlendiren Durmuşoğlu, “Geçen hafta Trabzon Tanıtım Günleri düzenledik. Bizlerin yanında olan başta Büyükşehir Belediyesi olmak üzere destek veren katkı sunan herkese teşekkür ediyoruz.  Yerel basınımız tanıtım günleri duyuruları ve haberleri ile vatandaşlarımıza ulaşmamızda bize büyük destek verdi.  Bu noktada sizlere teşekkür ediyoruz. Net bir sayı veremiyoruz ama tahmini olarak 250 bin civarı ziyaretçimiz oldu.'dediBU BİR EKİP İŞİDurmuşoğlu, “Tanıtım günü için yola çıktığımızda arkadaşlarımızın yarısı geç kaldığımıza, diğer yarısı da olacağına inanıyordu. Ben bir hayal kurmuştum. Bu organizasyonun hayalimdekilerin yüzde 20’sini gerçekleştiremedim. Onu da yapsam daha da güzel olabilirdi. Ben tek başıma değilim. Benim güzel bir ekibim var. Organizasyonla ilgili hiç kötü bir söz duymadık.Basın daima organizasyonumuza destek verdi.Tanıtım öncesi 2 kez Trabzon'a gittik. İlkinde protokolü davet ettik, 2'sinde buraya gelecek esnaflarla buluştuk.Trabzon'dan sadece 4 belediye katılmadı ki onlarda gelmediklerine pişman oldular. Tanıtımın ilk günü bazı ürünlerin pahalı olduğu şikayetleri gelince hemen müdahale ettik ve her ürünün üzerine fiyat etiketleri astırdık. Çok ucuza satılan Trabzon tereyağının katkılı olduğunu düşündüğümüzden hemen stantlardan kaldırdık. ” ifadelerini kullandı.İLK TEŞEKKÜR İZMİT'E ARDINDAN TRABZON'ASon olarak Durmuşoğlu, “Tanıtım günlerinin ardından ilk kez Kocaeli Basınının önüne çıkıyoruz. Sizler aracılığı ile Kocaeli'de düzenlediğimiz bu organizasyonumuza katkı sunan, emek veren, herkese teşekkür ediyorum.  Yarın akşam iki arkadaşımla Trabzon’a gidip organizasyona katılan tüm esnaflarımızı tek tek ziyaret edip teşekkür edeceğiz. Ardından da katkı sunan Belediye Başkanlarımızı ziyaret edeceğiz. Biz bu işe inandık. Kocaeli Trabzonlular Derneğine inandık. Bu şehirde yaşayan Trabzonlulara inandık. Bizim projelerimize devam edecek. Mesela 8 Mart Emekçi Kadınlar Günü için güzel bir program tapacağız. Dernek binamız 1 aya kadar bitecek. Güzel planlarımız var orayla ilgili” diyerek sözlerini sonlandırdı.


Bu haber 1068 defa okundu

DİĞER HABERLER

Toprak kaydı tren seferleri durdu

Toprak kaydı tren seferleri durdu

.

Kandıralılar, Kaymakam Kantay'ı ziyaret etti

Kandıralılar, Kaymakam Kantay'ı ziyaret etti

.

Ereğli’de evleri özüne dönüyor

Ereğli’de evleri özüne dönüyor

'Ereğli Evleri Hayat Buluyor' projesi kapsamında Ereğli’deki Çıpalı Konak ve bir tescilli yapıda restorasyon çalışmaları sürüyor.

Dere taştı;2 evi su bastı

Dere taştı;2 evi su bastı

.

Taklit gözlükler göz sağlığını tehdit ediyor

Taklit gözlükler göz sağlığını tehdit ediyor

İZMİT'te özel bir hastanede göz doktoru olarak görev yapan Op.Dr. Fethi Güngör, taklit gözlüklerin göz sağlığını tehdit ettiğini belirtti.

Derince’ye modern bir tesis daha

Derince’ye modern bir tesis daha

Fatih Mahallesi’nde eğitim veren Derince Şehit Osman Gazi Çetingöz Anadolu İmam Hatip Lisesi’ne inşa edilen Kapalı Spor Salonu’nu inceleyen Başkan Bulut, bölgeye son derece modern bir tesis kazandırdıklarını söyledi.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ

ANKET