17 Ağustos 2018 Cuma 06:22
 
  • 5,840 TL

  • 6,693 TL

  • 214,19 TL

  • 87.143

Öncekiler Sonrakiler

SAMİ DURMUŞOĞLU, TEŞEKKÜR ETTİ

Sami Durmuşoğlu, teşekkür etti
03 Mart 2018 Cumartesi 13:36

Trabzonlular Derneği projelerine devam edecek

22-25 Şubat tarihleri arasında İnterteks Fuar Merkezi’nde gerçekleşen Trabzon Tanıtım Günleri kente oldukça hareket getirmiş ve tanıtım günleri için İnterteks'e gelenler memnun kalarak ayrılmıştı.


Kocaeli Trabzonlular Derneği Yönetimi Sami Durmuoğlu başkanlığında bugün bir değerlendirme toplantısı gerçekleştirdi. Skyfall Cafe’de gerçekleşen toplantıda yönetim basın mensupları ile bir araya geldi.Tanıtım günlerini değerlendiren Durmuşoğlu, “Geçen hafta Trabzon Tanıtım Günleri düzenledik. Bizlerin yanında olan başta Büyükşehir Belediyesi olmak üzere destek veren katkı sunan herkese teşekkür ediyoruz.  Yerel basınımız tanıtım günleri duyuruları ve haberleri ile vatandaşlarımıza ulaşmamızda bize büyük destek verdi.  Bu noktada sizlere teşekkür ediyoruz. Net bir sayı veremiyoruz ama tahmini olarak 250 bin civarı ziyaretçimiz oldu.'dediBU BİR EKİP İŞİDurmuşoğlu, “Tanıtım günü için yola çıktığımızda arkadaşlarımızın yarısı geç kaldığımıza, diğer yarısı da olacağına inanıyordu. Ben bir hayal kurmuştum. Bu organizasyonun hayalimdekilerin yüzde 20’sini gerçekleştiremedim. Onu da yapsam daha da güzel olabilirdi. Ben tek başıma değilim. Benim güzel bir ekibim var. Organizasyonla ilgili hiç kötü bir söz duymadık.Basın daima organizasyonumuza destek verdi.Tanıtım öncesi 2 kez Trabzon'a gittik. İlkinde protokolü davet ettik, 2'sinde buraya gelecek esnaflarla buluştuk.Trabzon'dan sadece 4 belediye katılmadı ki onlarda gelmediklerine pişman oldular. Tanıtımın ilk günü bazı ürünlerin pahalı olduğu şikayetleri gelince hemen müdahale ettik ve her ürünün üzerine fiyat etiketleri astırdık. Çok ucuza satılan Trabzon tereyağının katkılı olduğunu düşündüğümüzden hemen stantlardan kaldırdık. ” ifadelerini kullandı.İLK TEŞEKKÜR İZMİT'E ARDINDAN TRABZON'ASon olarak Durmuşoğlu, “Tanıtım günlerinin ardından ilk kez Kocaeli Basınının önüne çıkıyoruz. Sizler aracılığı ile Kocaeli'de düzenlediğimiz bu organizasyonumuza katkı sunan, emek veren, herkese teşekkür ediyorum.  Yarın akşam iki arkadaşımla Trabzon’a gidip organizasyona katılan tüm esnaflarımızı tek tek ziyaret edip teşekkür edeceğiz. Ardından da katkı sunan Belediye Başkanlarımızı ziyaret edeceğiz. Biz bu işe inandık. Kocaeli Trabzonlular Derneğine inandık. Bu şehirde yaşayan Trabzonlulara inandık. Bizim projelerimize devam edecek. Mesela 8 Mart Emekçi Kadınlar Günü için güzel bir program tapacağız. Dernek binamız 1 aya kadar bitecek. Güzel planlarımız var orayla ilgili” diyerek sözlerini sonlandırdı.


Bu haber 1104 defa okundu

DİĞER HABERLER

Gölcük'te deprem şehitleri anıldı

Gölcük'te deprem şehitleri anıldı

KOCAELİ’nin Gölcük ilçesinde, 17 Ağustos 1999 depreminde yaşamlarını yitirenler anıldı.

Oğlu evden kovunca kendini denize attı

Oğlu evden kovunca kendini denize attı

.

En uzun gece 17 Ağustos

En uzun gece 17 Ağustos

Sesimiduyan var mı?

AK Partili tüm belediyelerde ABD ürünlerine boykot

AK Partili tüm belediyelerde ABD ürünlerine boykot

AK Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Erol Kaya, AK Parti'li 883 Belediye ve 39 il genel meclisi başkanlığına gönderdiği bir tebligat ile israf ve ABD ürünlerine karşı uyardı.

Başkan Bulut, TOBB Marmara Bölge Toplantısı’nda

Başkan Bulut, TOBB Marmara Bölge Toplantısı’nda

Kocaeli Ticaret Odası Başkanı Necmi Bulut, TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nun başkanlığında düzenlenen Marmara Bölge Toplantısı’nda Kocaeli iş dünyasını temsil etti

Başkan Üzülmez’den 17 Ağustos mesajı

Başkan Üzülmez’den 17 Ağustos mesajı

Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez, 17 Ağustos 1999 büyük Marmara depreminin 19’ncu yıldönümü nedeniyle bir mesaj yayımladı.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ