22 Mayıs 2018 Salı 05:26
 
  • 4,581 TL

  • 5,400 TL

  • 189,93 TL

  • 102.258

Öncekiler Sonrakiler

SANKİ ACELEYE GELDİ

Sanki aceleye geldi
17 Temmuz 2017 Pazartesi 00:10

Tramvay yine yolda kaldı

8 ay gecikmeli ve bir çok eksikleri olmasına rağmen alalacele hizmete sokulan Tramvayın bir ay ücretsiz olarak hizmet vereceği açıklanmıştı.ALTYAPI BİTMEDİ SÜRE UZATILDI


Ancak yine söz verildiği gibi olmadı tramvay konusunda çalışmalar tamamlanamayınca 15 Temmuz etkinlikleri öne sürülerek ücretsiz seferlerin 1 Ağustos tarihine kadar  uzatıldığı açıklandı.


YİNE ARIZA YAPTI


İlk kazasını Yahya Kaptan Mahallesi'nde yaparak kayıtlara geçen tramvay sık sık arıza haberleri ile de gündeme gelmeye devam ediyor. Bu akşam Tramvay bir kez daha yolda kaldı ve seferler durduruldu. Arızanın neden kaynaklandığı ve seferlerin yeniden ne zaman başlanacağı konusunda ise yetkililerden hiç bir açıklama gelmedi.


UĞUR KOŞTUR'DAN ELEŞTİRİ


Son günlerde sosyal medya üzerinden yayınladığı resimler ve bilgilerle adeta tek başına muhalefet görevini üstlenen CHP İzmit BelediyeMeclisi üyesi Uğur Koştur, durak isimlerindeki yanlışlığa dikkat çekmesi üzerine durak isimleri değiştirilmişti. Koştur, bu akşam yaşanan tramvay arızası ile ilgili hem bir video hem de fotoğraflar yayınlayarak arızanın ciddi olduğunu açıkladı.


İŞTE O AÇIKLAMAYa İnanın artık bu kentte olan hiçbir şeye şaşırmıyorum.
Bakın size önce 1 video sonra da bir kaç fotoğraf paylaştım.
Şu meşhur tramvay yine yolda kalmış.
Fakat bu sefer durum biraz ciddi herhalde.
Yol boyu her yeri kazmışlar muhtemelen kablo arızası var.
Günlerdir durak problemini çözemeyen yetkililer tramvay işinde resmen çuvalladılar.
Tramvay ile ilgili atıp tutanlara bir tavsiyem olacak.
Acele etmeyin zaten bu işi zamanında bitiremediniz.

Şimdi bırakın şirin görünmek için tramvayı dolaştırmayı bütün eksiklikleri giderin durakları hazırlayın yolları asfaltlayın emniyet önlemlerini alın kimsenin burnu kanamadan seferler başlasın.

 


Bu haber 3971 defa okundu

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ

ANKET