24 Eylül 2017 Pazar 15:09
 
  • 3,495 TL

  • 4,178 TL

  • 146,14 TL

  • 104.123

Öncekiler Sonrakiler

SANTRAL AİLE SAĞLIĞI MERKEZİ ÇALIŞANLARINA GEÇMİŞ OLSUNA GİTTİLER

Santral Aile Sağlığı Merkezi çalışanlarına geçmiş olsuna gittiler
23 Haziran 2017 Cuma 10:01

STK BAŞKANLARIN DAN SANTRAL ASM’YE ZİYARET

Sivil Toplum Kuruluşu “STK” Başkanları Çeker, Pehlivan, Kara Santral Aile Sağlığı Merkezin “ASM” de görev yapan sağlık çalışanlarını yerinde ziyaret ettiler.Çeker, Pehlivan, Kara dan Santral ASM’ye Geçmiş Olsun Ziyareti.
Hafta başı beton vinçinin Gazanfer Bilge Bulvarı Santral yokuşundan aşağı inerken Santral Aile Sağlığı Merkezi, Ana Çocuk Sağlığı ve Aile Planlaması Üreme Sağlığı Eğitim Merkezi'nin faaliyet de bulunduğu binanın duvarına çarparak Aile Sağlığı Merkezinin içerisine girmesi sonucu ölümlü kazanın meydana gelmesi nedeniyle Türk Sağlık Sen Kocaeli Şube Başkanı Ömer Çeker, Kocaeli Aile Hekimleri Derneği başkanı Dr. Recep Pehlivan, Kocaeli Tabip Odası Yönetim Kurulu üyesi Dr. Mustafa Kara il birlikte Santral Aile Sağlığı Merkezinde görev yapan  sağlık çalışanlarına geçmiş olsun ziyaretinde bulundular.

Sendika, Dernek ve Odayı Temsilciler Olay Mahallinde incelemede Bulundular.
Aile Sağlığı Merkezi Yönetici Aile Hekimi Dr. Çiğdem Ercan’ın odasında gerçekleşen ziyaret esnasına da ASM görev yapan diğer sağlık çalışanları da hazır bulundu.  Ziyaret esnasında Halk Sağlığı Müdür Yardımcısı Dr. Mehmet Yılmaz, İzmit Toplum Sağlığı Merkezi Sorumlu Hekimi Damla Taşdelen Tosunda Santral ASM idi. ASM Yönetici Hekimi Dr. Çiğdem Ercan ve çalışanlar ziyaret için STK Başkanlarına teşekkür ettiler. Sendika, Dernek ve Odayı temsilen Santral Aile Sağlığı Merkezini ziyaret eden Çeker, Pehlivan, Kara kazanın meydana geldiği yerde incelemede bulundular.

Gerekli Tedbirler Alınmayarak Kazalara Davetiye Çıkarılmıştır.
Ziyaret sonrası açıklamada bulunan Şube Başkanı Çeker; Gazanfer Bilge Bulvarın daki yolun eğimi çok fazla olması nedeni ile Bulvar üzerindeki binalar ve yayalar sürekli olarak kaza riski ile karşı karşıyadırlar, yol ulaşıma açıldıktan sonra inişlerde sayısız kaza olmasına rağmen ufak tedbirler ile kazaları önlemek mümkünken bu zamana kadar  yetkili kişi ve kurumlarca gerekli tedbirler alınmayarak kazalara davetiye çıkarılmıştır. Umarız son olaydan sonra sorumluluk sahibi kurum ve kişiler gerekli dersi almıştır. Bundan sonra buna benzer üzücü olayların olmaması için gerekli tedbirleri alırlar,Bu haber 1159 defa okundu

DİĞER HABERLER

PTT'den personel alımına ilişkin flaş açıklama

PTT'den personel alımına ilişkin flaş açıklama

.

Büyükşehir’den, 17 bin 500 adet yeni öğrenci kent kartı

Büyükşehir’den, 17 bin 500 adet yeni öğrenci kent kartı

Büyükşehir bu yıl 17 bin 500 adet yeni indirimli öğrenci kent kartının düzenlemesini yaptı

Albay Sami Bey’in evi yenilendi

Albay Sami Bey’in evi yenilendi

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Dilovası Tavşancıl’daki tarihi yapılardan biri olan Albay Sami Bey Evi yenileme çalışmalarını tamamladı.

Büyükşehir’den yüzde elli hibeli çilek fidesi

Büyükşehir’den yüzde elli hibeli çilek fidesi

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, çiftçilere yüzde elli hibe ile Albion çilek fidesi dağıtıyor

100 Milyon TL lik ihalenin tarihi açıklandı

100 Milyon TL lik  ihalenin  tarihi açıklandı

Kartepe’nin 50 yıllık hayali Teleferik Projesi hayata geçiyor.

İSU Kartepe Avluburun HES'i tamamladı

İSU Kartepe Avluburun HES'i tamamladı

İSU Genel Müdürlüğü, “sudan güç alan” stratejisi ile enerji yatırımlarını sürdürüyor.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ