18 Mart 2018 Pazar 10:33
 
  • 3,921 TL

  • 4,819 TL

  • 165,33 TL

  • 117.216

Öncekiler Sonrakiler

SARIBAY, 'ESNAFIMIZ KEPENGİNİ KAPATMAMALI'

Sarıbay, 'Esnafımız kepengini kapatmamalı'
24 Şubat 2018 Cumartesi 11:00

KOTO’dan CHP’ye hayırlı olsun ziyareti

Kocaeli Ticaret Odası Başkanı Necmi Bulut, yönetimi ve Ticaret Odası Meclis Başkanı Akın Doğan, CHP İl Başkanı Av. Cengiz Sarıbay ve yönetimini ziyaret ederek hem hayırlı olsun dileklerini ilettiler hem de b u yıl 21-25 Mart tarihleri arasında 4. sünü gerçekleştirecekleri İDEV Fuarına davet ettiler. Samimi ortamda gerçekleşen ziyarette kent esnafının sorunları ve Nisan ayında gerçekleşecek olan KOTO seçimleri de konuşuldu.İZMİT’E ÇARŞIYI HATIRLATMAK İSTİYORUZ

Yeni dönemin hayırlı olmasını dileyerek sözlerine başlayan Kocaeli Ticaret Odası Başkanı Necmi Bulut, “Gecikmiş bir ziyaret oldu. Yeni dönem size ve ekibinize hayırlı olsun” dedi. Bu yıl 4. sünü gerçekleştirecekleri İDEV Fuarının davetiyesini Sarıbay’a veren Bulut, “Fuarımız 21-25 Mart tarihleri arasında gerçekleşecek. Kocaeli’nin sahip çıkması gereken bir fuar olduğunu düşünüyorum. Bugüne kadar yaptığımız diğer fuarlarda da hiçbir siyasi bir olay olmasına izin vermedik. Bizim amacımız Kocaeli esnafına katkı sunmak. Tabi ki hepimizin gönlünde bir siyasi parti var. Ancak biz güçlü bir kurumuz ve bunu ön plana çıkarıyoruz” diye konuştu. Ayrıca 5 Mart’ta bir hafta panayır düzenleyeceklerini dile getiren Bulut, “ Çarşı esnafını hareketlendirmek, canlandırmak için bir haftalık bir panayır yapma çalışmamız var. Bunda da amacımız İzmit’e çarşıyı hatırlatmak. Ama tabi ki bu da esnafımızın katkısı ve desteği ile olacak” dedi. Nisan ayında gerçekleşecek olan KOTO seçimleri hakkında da konuşan Bulut, “Ben ve arkadaşlarım İzmit’e daha fazla katkı sağlamak, hizmet etmek için tekrar adayız. Seviyeli, düzgün, demokratik bir yarış olacağını düşünüyorum “ ifadelerini kullandı.
ELİMİZDEN GELEN KATKIYI VERİRİZ

Ziyaretten dolayı memnuniyetini dile getiren CHP İl Başkanı Av. Cengiz Sarıbay, “Sizleri burada ağırlamak bizlere de mutluluk vermiştir. KOTO İzmit’in en büyük ve güçlü STK’sı. İnşallah bu devam eder” dedi. Esnafın sıkıntılı olduğunu söyleyen Sarıbay, “İl binamızın bulunduğu sokakta bile 3 tane dükkan kapandı. Esnafımız kepengini kapatmamalı. Esnafımıza Ticaret Odasının katkısı önemli” diye konuştu. Trabzon tanıtım günlerine katıldıklarını ancak orada resmen politika yapıldığını dile getiren Sarıbay, “Programda Bakan bey resmen politika yaptı. 45 dakikalık miting konuşması gibi konuşma gerçekleştirdi. Buna dikkat edilmeli. Dengeyi sağlamak lazım. Ayrım yapmadan hizmetlerinize devam etmenizi temenni ediyorum “dedi. Daha önce gerçekleşen İDEV Fuarına katıldığını belirten Sarıbay, “Esnafa katkı sağlayan, güzel bir çalışma olmuştu. Bu defa da aynı şekilde olacağını düşünüyorum. Arkadaşlarımla birlikte katılım göstereceğiz. Elimizden gelen bir şey varsa tüm katkıyı veririz “ ifadelerini kullandı. Sarıbay, Nisan ayında yapılacak olan seçimlerde de başarılar diledi.
Bu haber 738 defa okundu

DİĞER HABERLER

CHP'li Emre Andız Kılıçdaroğlu'nu davet etti

CHP'li Emre Andız Kılıçdaroğlu'nu davet etti

.

ÇMO Başkanı Ağdacı, 10 Binin üzerinde ağaç kesilecek!

ÇMO Başkanı Ağdacı, 10 Binin üzerinde ağaç kesilecek!

Umuttepe Orman Depo Alanı bölgesinde yapımı planlanan evsel atık yakma ve enerji üretim tesisine, Çevre Mühendisleri Odası Kocaeli Şubesi Başkanı Sait Ağdacı tepki gösterdi.

Çakır, yeniden yürümeye başladı

Çakır, yeniden yürümeye başladı

İZMİT'te, kangren olan arka bacakları kesilen 'Çakır' isimli sokak kedisinin, sol bacak kemiğine protez yapılarak yeniden yürümesi sağlandı.

Vali, Aksoy'dan 18 Mart mesajı

Vali, Aksoy'dan 18 Mart mesajı

Kocaeli Valisi Hüseyin Aksoy, 18 Mart Çanakkale Zaferinin yıl dönümü nedeniyle bir mesaj yayınladı.

22. Dönem POMEM sınavları için başvurular başlıyor

22. Dönem POMEM sınavları için başvurular başlıyor

POMEM Başvuru formuna sporkentikocaeli.com adresinden ulaşabilecek.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ