25 Nisan 2019 Perşembe 23:37
 
Öncekiler Sonrakiler

ŞEBNEM ÖZTÜRK FARK YARATTI

Şebnem Öztürk fark yarattı
22 Mart 2018 Perşembe 19:30

.

Tüyap Anadolu Fuarları AŞ tarafından Kocaeli Ticaret Odası işbirliği; Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, İzmit Belediyesi, Kocaeli Sanayi Odası'nın destekleri ile hazırlanan İDEV 2018 – 4. Doğu Marmara İdeal Ev, Evlilik ve Konut Fuarı, Doğu Marmara Gayrimenkul Fuarı dün kapılarını açtı. Pazar gece 22.00'de sona erecek fuara ilgi oldukça büyük oldu. 


FUARIN YILDIZI ŞEBNEM ÖZTÜRK

Gelinlikten, saç tasarımına, İnşaat ve gayrimenkulden  Mobilya ya kadar bir çok firmanın yer aldığı İDEV fuarına özellikle evlilik arifesinde olan gençler yoğun ilgi gösterdi. 

İlimizde düzenlediği kusursuz organizasyonlarla Şebnem Öztürk markasını hafızalara kazıyan Şebnem Öztürk, fuarın adeta starı oldu. Düzenlediği düğün organizasyonların aynısını İdev Fuarına da kuran Şebnem Öztürk'ün standı gelin ve damatların adeta akınına uğradı. Masa düzeninden, servisine, gelinin salona girişinden , davetlerin keyifle zaman geçirdikleri müziklere kadar tek tek her ayrıntı ile ilgilenen Şebnem hanım İdev fuarında farkını ortaya koydu.Bu haber 2449 defa okundu

İŞİNİN HAKKINI SONUNA KADAR VEREN BAŞARILI İNSAN

KORAY BAYAZIT
23 Mart 2018 Cuma 09:31

TEBRİK EDİYORUM ARKADAŞIM..

0 Beğendim
0 Beğenmedim
 
Yanıtla

Baldiz

Mustafa Avcıoğlu
22 Mart 2018 Perşembe 20:05

Maşallah başarıların bizi gururlandiriyor basarın dayım olsun sevgilerle

0 Beğendim
0 Beğenmedim
 
Yanıtla
TÜM YORUMLARI GÖRÜNTÜLE

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ