27 Nisan 2018 Cuma 09:19
 
  • 4,067 TL

  • 4,927 TL

  • 173,20 TL

  • 107.015

Öncekiler Sonrakiler

SEDAŞ'IN STANDI İLGİ İLE KARŞILANDI

SEDAŞ'ın standı ilgi ile karşılandı
07 Nisan 2018 Cumartesi 15:17

KOİF’18 İnsan Kaynakları İstihdam Fuarı ve Kariyer Günlerinde SEDAŞ’ın “Kadınlara İş’te Fırsat Eşitliği” Projesi kapsamında verdiği mesajlar dikkat çekti.

SEDAŞ KOİF’18 Fuarında enerji sektöründe de kadınlara yer olduğu mesajı verdi. 

SEDAŞ, bölgenin en büyük insan kaynakları etkinliği olan 5-6-7 Nisan tarihlerinde Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Uluslararası Fuar Alanında yapılan KOİF’18’de büyük ilgi gördü. Kocaeli İnsan Kaynakları İstihdam Fuarı ve Kariyer Günleri’nde SEDAŞ (Sakarya Elektrik Dağıtım A.Ş.)  ziyaretçilerin ve iş arayan ve işini değiştirmek isteyenlerin ilgi odağı oldu. Sakarya, Kocaeli, Bolu, Düzce de 3,4 milyon nüfusa ve 1,7 milyon müşteriye yaptığı çalışmalar ve yatırımlarla müşteri memnuniyetini ve hizmet kalitesini sürekli olarak artırmayı hedefleyerek,  elektrik dağıtım hizmeti vermeye çalışan SEDAŞ, “Kadınlara İş’te Fırsat Eşitliği” Projesi kapsamında verdiği mesajlarla da özellikle iş arayan kadınların dikkatini çekmeyi başard.

 

KOİF’18 Fuarında SEDAŞ standına ziyaretçiler tarafından yoğun ilgi gösterildi. Kocaeli Valiliği koordinatörlüğünde Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Başkanlığı, Kocaeli Üniversitesi Rektörlüğü, Gebze Teknik Üniversitesi, Kocaeli Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü, Kocaeli İl Milli Eğitim Müdürlüğü, Kocaeli Sanayi Odası Başkanlığı ve Kocaeli Ticaret Odası Başkanlığı iş birliğinde düzenlenen fuarda SEDAŞ standına uğrayan ziyaretçiler, SEDAŞ’ta çalışma olanakları hakkında bilgi aldı. Bilgi almanın yanı sıra özgeçmişlerini de bırakan ziyaretçiler SEDAŞ’ta çalışmak için ilk adımlarını attı. SEDAŞ şirket bünyesinde kadın sayısını arttırmak ve aynı zamanda şirket içi kadınlara yönelik kariyer fırsatlarını iyileştirmek için start verdiği “İş’te Fırsat Eşitliği” projesi kapsamında  Kariyer Günleri (KOİF’18) süresince enerji sektöründe de kadınlara yer olduğu mesajını verdi. İş başvurularını da SEDAŞ açtığı standda alarak İK uzmanları SEDAŞ hakkında bilgilendirmeler sağladılar.
Bu haber 325 defa okundu

DİĞER HABERLER

İlk kutlama Alpaslan'dan

İlk kutlama Alpaslan'dan

.

Başkan Ayaz “7 Yıldızlı Kenti Parlatanlar” ile Buluştu

Başkan Ayaz “7 Yıldızlı Kenti Parlatanlar” ile Buluştu

Başiskele Belediye Başkanı Hüseyin Ayaz, Temizlik İşleri Müdürlüğü personeli ile öğle yemeğinde bir araya geldi.

Demokrat hekimler 2018 adaylarını açıkladı

Demokrat hekimler 2018 adaylarını açıkladı

Kocaeli Tabip Odası’nda 28-29 Nisan tarihleri arasında gerçekleşecek seçim süreci için Demokrat Hekimler Başkan adayını ve listesini açıkladı.

Sendika Başkanları Bulut ve Doğan’ı makamlarında ziyaret ettiler

 Sendika Başkanları Bulut ve  Doğan’ı makamlarında ziyaret ettiler

Sendika Başkanları Kocaeli Ticaret Odası (KOTO) Başkanı ile Meclis Başkanını ziyaret ettiler.

Oğlum beni bırakıp gitme

Oğlum beni bırakıp gitme

Kocaeli'nin Dilovası ilçesinde meydana gelen trafik kazasında ağır yaralanan, tedavi gördüğü hastanede 8 gün sonra yaşamını yitiren Mücahit Tunçbilek son yolculuğuna uğurlandı.

Ceyhan, o kararı kamuoyuyla paylaştı

Ceyhan, o kararı kamuoyuyla paylaştı

Ankara’da tapılan il başkanları toplantısı sonrası İzmit’e dönüş yapan Ak Parti İl Başkanı Şemsettin Ceyhan, bugün il binasında ilçe başkanlarıyla birlikte bir araya gelerek basın toplantısı düzenledi.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ