19 Eylül 2018 Çarşamba 20:42
 
  • 6,278 TL

  • 7,342 TL

  • 242,09 TL

  • 96.604

Öncekiler Sonrakiler

SEDAŞ'IN STANDI İLGİ İLE KARŞILANDI

SEDAŞ'ın standı ilgi ile karşılandı
07 Nisan 2018 Cumartesi 15:17

KOİF’18 İnsan Kaynakları İstihdam Fuarı ve Kariyer Günlerinde SEDAŞ’ın “Kadınlara İş’te Fırsat Eşitliği” Projesi kapsamında verdiği mesajlar dikkat çekti.

SEDAŞ KOİF’18 Fuarında enerji sektöründe de kadınlara yer olduğu mesajı verdi. 

SEDAŞ, bölgenin en büyük insan kaynakları etkinliği olan 5-6-7 Nisan tarihlerinde Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Uluslararası Fuar Alanında yapılan KOİF’18’de büyük ilgi gördü. Kocaeli İnsan Kaynakları İstihdam Fuarı ve Kariyer Günleri’nde SEDAŞ (Sakarya Elektrik Dağıtım A.Ş.)  ziyaretçilerin ve iş arayan ve işini değiştirmek isteyenlerin ilgi odağı oldu. Sakarya, Kocaeli, Bolu, Düzce de 3,4 milyon nüfusa ve 1,7 milyon müşteriye yaptığı çalışmalar ve yatırımlarla müşteri memnuniyetini ve hizmet kalitesini sürekli olarak artırmayı hedefleyerek,  elektrik dağıtım hizmeti vermeye çalışan SEDAŞ, “Kadınlara İş’te Fırsat Eşitliği” Projesi kapsamında verdiği mesajlarla da özellikle iş arayan kadınların dikkatini çekmeyi başard.

 

KOİF’18 Fuarında SEDAŞ standına ziyaretçiler tarafından yoğun ilgi gösterildi. Kocaeli Valiliği koordinatörlüğünde Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Başkanlığı, Kocaeli Üniversitesi Rektörlüğü, Gebze Teknik Üniversitesi, Kocaeli Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü, Kocaeli İl Milli Eğitim Müdürlüğü, Kocaeli Sanayi Odası Başkanlığı ve Kocaeli Ticaret Odası Başkanlığı iş birliğinde düzenlenen fuarda SEDAŞ standına uğrayan ziyaretçiler, SEDAŞ’ta çalışma olanakları hakkında bilgi aldı. Bilgi almanın yanı sıra özgeçmişlerini de bırakan ziyaretçiler SEDAŞ’ta çalışmak için ilk adımlarını attı. SEDAŞ şirket bünyesinde kadın sayısını arttırmak ve aynı zamanda şirket içi kadınlara yönelik kariyer fırsatlarını iyileştirmek için start verdiği “İş’te Fırsat Eşitliği” projesi kapsamında  Kariyer Günleri (KOİF’18) süresince enerji sektöründe de kadınlara yer olduğu mesajını verdi. İş başvurularını da SEDAŞ açtığı standda alarak İK uzmanları SEDAŞ hakkında bilgilendirmeler sağladılar.
Bu haber 367 defa okundu

DİĞER HABERLER

Gaziler günü kutlandı

Gaziler günü kutlandı

.

Konservatuvar Yetenek Sınavı sonuçları açıklandı

 Konservatuvar Yetenek Sınavı sonuçları açıklandı

.

'Bu gözdağı sökmeyecektir'

'Bu gözdağı sökmeyecektir'

Emek Partisi, 3. Havalimanı işçilerinin 24'ünün tutuklamasına dair açıklama yaptı.

AK Parti, Esnafın Ahilik Haftasını Kutladı

AK Parti, Esnafın Ahilik Haftasını Kutladı

AK Parti Kocaeli Milletvekili Sami Çakır ve İzmit İlçe Başkanı Hasan Ayaz, Karabaş Mahallesi’nde esnafları ziyaret etti.

Dikkat!ALES başvuruları başladı

Dikkat!ALES başvuruları başladı

.

Konut satışları azaldı

Konut satışları azaldı

TÜİK Kocaeli Bölge Müdürlüğü İllere göre Konut Satış İstatistikleri, Ağustos 2018 verilerini açıkladı.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ

ANKET