18 Mart 2018 Pazar 10:48
 
  • 3,921 TL

  • 4,819 TL

  • 165,33 TL

  • 117.216

Öncekiler Sonrakiler

SEDAŞ, İZMİT MAHALLE MUHTARLARI İLE BİR ARAYA GELDİ

SEDAŞ, İzmit mahalle muhtarları ile bir araya geldi
17 Şubat 2018 Cumartesi 15:41

.

İzmit Belediyesi Belsa Plaza Binası Meclis Toplantı Salonunda SEDAŞ ile Muhtarların buluşmasının gerçekleştiği iletişim toplantısı Vali Yardımcısı Osman Ekşi Başkanlığında yapılırken,  toplantıya, 75 muhtar katıldı.


Muhtarlarla yapılan toplantıya,  İzmit Belediye Başkanı Dr.Nevzat Doğan, Milletvekili Zeki Aygün, İzmit Kaymakamı Ersin Emiroğlu ile SEDAŞ Dağıtım Direktörü Dr.Ersan Şentürk  ve beraberinde Dağıtım Varlıkları Grup Müdürü Enver Aka, Şebeke İşletme Bakım Grup Müdürü Burhan Ak, Şebeke Opersayon Müdürü Gürcan Seymen ile Kurumsal İletişim Müdürü Ayhan Erkovan ve Kocaeli Şebeke Operasyon Sorumlusu Çınar Aslan, Merkez Arıza Sorumlusu Erhan Zıgarlı da katıldılar.

MUHTARLAR EN ÖNEMLİ PAYDAŞLARIMIZ ARASINDA

 Dr.ErsanŞentürk, yapılan toplantıda bir sunum yaparak SEDAŞ’ın sahada gerçekleştirdiği operasyonel işleri Muhtarlara ayrıntılı olarak aktardı. Yaptığı konuşmada, “Muhtarların kamuoyunun taleplerini aktaran çok değerli bir iletişim köprüsü oluşturduğunu ve bu anlamda çok saygı duyduğumuz kamu temsilcileri olduğunu belirtmek istiyorum. Bildirimleriniz bizim için çok değerli. Kocaeli de muhtarlarla yapılan toplantıların SEDAŞ adına çok verimli olduğunu söylemek isterim” dedi. Şentürk, “İzmit Mahalle Muhtarlarımızla bir arada olmak ve yüz yüze iletişim kurmaktan büyük bir mutluluk duyuyoruz. Belediyemize de bu toplantıya ev sahipliği yaptığı için teşekkür ediyoruz. Enerjinin sürekliliğini sağlamak ve kaliteli bir şekilde sizlere sunulması için 7 gün 24 saat çalışıyoruz. Mahalleleriniz için dile getirdiğiniz taleplerinizi tek tek not aldım. Muhtarlarımızın ilettiği talepler,  Müdür düzeyinde SEDAŞ yöneticilerince yerinde incelenecek, değerlendirilecek. Yerel yönetimler düzeyinde muhtarlarımızla iyi bir koordinasyon sağlamamız ve sizlerin desteği çok önemli. WFM İş gücü yönetim sistemi ile yeni bir dönemi başlattık.” dedi. SEDAŞ Dağıtım Direktörü Dr.Ersan Şentürk, yaptığı sunumda muhtarlara SEDAŞ’ın verimliliğe odaklanan süreçleri nasıl iyileştirdiğini de anlattı.

İYİ GELİŞMELER OLUYOR

Kocaeli Milletvekili Zeki Aygün, “Bu toplantılarda ilgili yöneticilere sorularınızı yönelterek kendilerinden direkt bilgi alabiliyorsunuz. Burada gaye üzüm yemektir. SEDAŞ teknoloji altyapılı işlere imza atarak gelişim sağlıyor. Verimlilik esaslı bir çalışma şekli kurduklarını bende takip ediyorum. Etkili iletişim için oluşturduğumuz bu platformda noktasal olarak taleplerini ileten tüm muhtarlarımıza ve bu talepleri yerinde inceleyerek çözüm üretecek olan SEDAŞ’ın yöneticilerine de teşekkür ediyorum. Her geçen gün güzel gelişmeler sağlandığını tespit etmek bizleri de mutlu ediyor. Birbirimize değer vererek bu iletişim çalışmalarının faydalı olmasına çalışalım. Siyasi farkındalıkları öne çıkarmadan işbirliği yapalım” dedi.

NEVZAT DOĞAN’DAN SEDAŞ’A TEŞEKKÜR
İzmit Belediye Başkanı Dr.Nevzat Doğan’da, SEDAŞ’ın süreçleride bir kamu hizmeti verilmesi yönünde. 9 Yıldır önceki konumundan çok ileri noktada. Ersan Bey gerekli müdahalelerde ekibini de iyi yönlendiriyor. Kendisine teşekkür ediyoruz. Ricam yapılan çalışmaların ölçülebilir olmasını sağlamalarıdır. Performanslarının değerlendirilmesi bu şekilde daha anlamlı olur. Örneğin biz inşaaat ruhsatını 42 günde veriyorduk. Bunu şimdi 4 günde veriyoruz. Bu süreleri  denetliyoruz. Yapı denetim firmalarına hakedişlerinin ödenmesini de bir süreye bağladık. SEDAŞ’ın süreçlerinin iyileştirilmesinde SEDAŞ Dağıtım Direktörümüze çok teşekkür ediyoruz. Valimiz ve Vali yardımcımıza Kaymakamımıza ve Milletvekilimize de ayrıca teşekkür ediyoruz.”dedi.

Vali Yardımcısı Osman Ekşi de toplantılardan alınan verim ve gösterdikleri ilgi nedeniyle Muhtarlara ayrı ayrı teşekkür ettiklerini açık kapı projesi ile de bilgi verdi. Belediye Başkanlığına evsahipliği için teşekkür etti. SEDAŞ’a da olumlu ve çözüm odaklı yaklaşımları için teşekkür etti.  SEDAŞ Yöneticileri de toplantıya katılan muhtarlara ayrı ayrı teşekkür ederken, köy şebekesi incelenecek muhtarlarla randevu alınacağı ve  SEDAŞ yetkililerinin sahada inceleme yapacağı belirtildi.

Bu haber 435 defa okundu

DİĞER HABERLER

CHP'li Emre Andız Kılıçdaroğlu'nu davet etti

CHP'li Emre Andız Kılıçdaroğlu'nu davet etti

.

ÇMO Başkanı Ağdacı, 10 Binin üzerinde ağaç kesilecek!

ÇMO Başkanı Ağdacı, 10 Binin üzerinde ağaç kesilecek!

Umuttepe Orman Depo Alanı bölgesinde yapımı planlanan evsel atık yakma ve enerji üretim tesisine, Çevre Mühendisleri Odası Kocaeli Şubesi Başkanı Sait Ağdacı tepki gösterdi.

Çakır, yeniden yürümeye başladı

Çakır, yeniden yürümeye başladı

İZMİT'te, kangren olan arka bacakları kesilen 'Çakır' isimli sokak kedisinin, sol bacak kemiğine protez yapılarak yeniden yürümesi sağlandı.

Vali, Aksoy'dan 18 Mart mesajı

Vali, Aksoy'dan 18 Mart mesajı

Kocaeli Valisi Hüseyin Aksoy, 18 Mart Çanakkale Zaferinin yıl dönümü nedeniyle bir mesaj yayınladı.

22. Dönem POMEM sınavları için başvurular başlıyor

22. Dönem POMEM sınavları için başvurular başlıyor

POMEM Başvuru formuna sporkentikocaeli.com adresinden ulaşabilecek.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ