24 Temmuz 2019 Çarşamba 07:09
 
Öncekiler Sonrakiler

SEDAŞ, TÜRK POLİS TEŞKİLATI’NIN KURULUŞ YILDÖNÜMÜNÜ TEBRİK ETTİ

SEDAŞ, Türk Polis Teşkilatı’nın  Kuruluş Yıldönümünü Tebrik Etti
10 Nisan 2019 Çarşamba 09:49

SEDAŞ (Sakarya Elektrik Dağıtım A.Ş.) SEDAŞ, Türk Polis Teşkilatı’nın kuruluş yıldönümünü tebrik etti. SEDAŞ görev ve sorumluluk alanında bulunan 4 il Valilikleri ve Sakarya, Kocaeli, Bolu ve Düzce İl Emniyet Müdürlükleri ile paylaştığı tebrik mesajında, Türk Polis Teşkilatının kuruluş yıldönümünü ve Polis Haftasını kutladı. SEDAŞ Yönetim Kurulu ve İcra Başkanı Dr.Necmi Odyakmaz kutlama mesajında şu ifadelere yer verdi;

 

“Türkiye Cumhuriyeti’nin köklü ve temel kurumlarından biri olan Türk Polis Teşkilatı’mızın 174. kuruluş yıl dönümünü kutluyor, mesai mefhumu gözetmeden, ülkemizin menfaatleri, devletimizin bekası, birlik ve beraberliğimizin devamı için en üst noktada mesai harcayan, 24 saat esasına göre görevi başında bulunan ve  bu anlamda asayişi bozan unsurlarla fedakarca  mücadele eden,  vatandaşımızın huzurunu, can ve mal güvenliğini sağlayan, Polisimizin, 10 Nisan Polis Günü’nü de tebrik ediyoruz.

 

Üstün bir vazife anlayışıyla hizmet veren emniyet teşkilatımız, aziz milletimizin barış ve emniyet içinde yaşaması için gösterdiği fedakarlık ve kahramanlıkla, bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da bizleri gururlandırmaya devam edecektir.

 

Türk Polis Teşkilatımızın kuruluş yıl dönümü vesilesiyle, görevleri başında şehit düşen kahraman polislerimize Allah'tan rahmet niyaz eder, gazilerimize şükranlarımızı  sunar,   tüm emniyet mensubu çalışanlarına da sağlık, mutluluk ve başarılar dileriz.”

 
Bu haber 374 defa okundu

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ