06 Haziran 2020 Cumartesi 17:44

SEDAŞ, YENİ YERİNE TAŞINIYOR

SEDAŞ, yeni yerine  taşınıyor
16 Ocak 2019 Çarşamba 11:16

.

SEDAŞ Kartepe Müşteri Hizmetleri Merkezi Taşınıyor

SEDAŞ’ın Kocaeli ili, Kartepe  Müşteri Hizmetleri Merkezi 21 Ocak Pazartesi yeni yerinde, yenilenen yüzü ile hizmet vermeye devam edecek.

SEDAŞ’ın Kartepe’de elektrik dağıtım faaliyetlerinin gerçekleştirildiği müşteri hizmetleri merkezi, 21 Ocak Pazartesi gününden itibaren, Dumlupınar Mahallesi,  Sakıp Sabancı Caddesi,  No: 52 Kartepe Kocaeli adresinde hizmet vermeye başlayacak. Türkiye’de elektrik piyasasında, perakende elektrik satışı ve elektrik dağıtım lisansı olan şirketler için uygulanan hukuki ve fiziki ayrıştırma gereğince, elektrik dağıtım faaliyetleri ile perakende satış faaliyetlerini  2013 yılında birbirinden ayıran ve 10 yıldır özel şirket statüsünde hizmet veren SEDAŞ, müşterileri için ferah ve yeni konseptiyle daha rahat bir ortam oluşturarak, müşteri hizmetleri merkezini Kartepe’de yeni yerinde, yenilenen yüzü ile yeniden yapılandırıyor.

SEDAŞ Müşteri Hizmetleri Merkezi’nde hangi hizmetler sağlanıyor?

SEDAŞ Kartepe Müşteri Hizmetleri Merkezi yeni adresinde, elektrik dağıtım faaliyetlerine ilişkin başvuruda bulunan elektrik kullanıcılarının  taleplerini karşılamaya devam edecek. SEDAŞ yeni yapılan binalarda yapılacak bağlantı için bağlantı anlaşması işlemleri,   enerji müsaadesi, proje onayı, gerilim düşüklüğü, kaçak tutanağı ve kaçak takip cezalı ödeme işlemlerini ve bunlara ait taksitlendirme, elektrik şebekesine ait talepler, aydınlatma ve direk talepleri, sayaç okuma, kesme - açma, sayaç arızası konularında abonelerden gelen başvuru, talep ve önerilere ait işlemler, Kartepe Müşteri Hizmetleri Merkezi’nin yeni adresinde gerçekleştirilecek.

Şu anda Konak Mahallesi,  Sapanca Yolu Caddesi, No:5 Uzunçiftlik Kartepe Kocaeli adresinde yer alan Kartepe Müşteri Hizmetleri Merkezi, 21 Ocak Pazartesi gününden itibaren, Dumlupınar Mahallesi, Sakıp Sabancı Caddesi, No: 52 Kartepe-Kocaeli adresinde hizmet vermeye başlıyor.
Bu haber 665 defa okundu

DİĞER HABERLER

Sorumluluk sınavlarının yapılacağı tarih belli oldu

Sorumluluk sınavlarının yapılacağı tarih belli oldu

Lise öğrencileri ile hazırlık sınıfında öğrenim gören öğrenciler için sorumluluk sınavları tarihi açıklandı

Yangında evsiz kalan aileye Büyükşehir’den yardım eli

Yangında evsiz kalan aileye Büyükşehir’den yardım eli

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Körfez ilçesi Dikmen köyünde çıkan yangında evsiz kalan Atar ailesine yardım elini uzattı.

Kâğıt Müzesi ve Bilim Merkezi kontrollü hayata hazır

Kâğıt Müzesi ve Bilim Merkezi kontrollü hayata hazır

Büyükşehir Belediyesi SEKA Kâğıt Müzesi ve Kocaeli Bilim Merkezi, yeni normalleşme tedbirleri ile hizmet vermeye başladı

Cemil Çiçek'ten af açıklaması:

Cemil Çiçek'ten af açıklaması:

Adaletsizlik var

İlk orman Okulu Körfez'de açıldı

İlk orman Okulu Körfez'de açıldı

Kocaeli'nde hiç bir okulda uygulanmayan Orman Okulu; Körfez'de açıldı.

Gündüzlü Bakım Merkezleri açılıyor

Gündüzlü Bakım Merkezleri açılıyor

123 merkezde engellilere hizmet verecek

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ