23 Eylül 2017 Cumartesi 21:21
 
  • 3,495 TL

  • 4,178 TL

  • 146,14 TL

  • 104.123

Öncekiler Sonrakiler

SEDAŞ YENİ ADRESİNE TAŞINDI

SEDAŞ yeni adresine taşındı
05 Eylül 2017 Salı 15:17

SEDAŞ Düzce’de Yeni Binasında Hizmet Vermeye Başladı

SEDAŞ’ın Düzce Müşteri Hizmetleri Merkezi yeni adresine taşındı. SEDAŞ’ın Düzce de yapılanması gerçekleştirilen tüm İdari birimleri Düzce İli, Merkez Kiremitocağı Mahallesi, Hastane Caddesi, No:1 adresinde toplanmış oldu. Türkiye de Elektrik piyasasında perakende elektrik satışı ve elektrik dağıtım lisansı olan şirketler için uygulanan hukuki ve fiziki ayrıştırma gereğince, elektrik dağıtım faaliyetleri ile perakende satış faaliyetlerini  2013 yılında birbirinden ayıran SEDAŞ, müşterileri için ferah ve yeni konseptiyle daha rahat bir ortam oluşturarak, müşteri hizmetleri merkezini Düzce ili merkezinde yeni yerinde, yeni yüzü ile yeniden yapılandırdı. Aynı binada SEDAŞ Düzce İl Yöneticisi ve Şebeke Operasyon Sorumlusu Hakan Çelik’in ofisi de yer alıyor.


İLETİŞİM İÇİN
SEDAŞ, elektrik arıza bildirimleri için Alo 186 Nolu telefondan aranırken,  SEDAŞ Müşteri Hizmetleri Merkezine bilgi almak veya bu merkeze talep ve önerilerin iletilmesi için 0(380) 186 11 22 nolu telefondan ulaşılabilecek. 
Müşteri Hizmetleri Merkezi’nden hangi hizmetler sağlanıyor?
SEDAŞ Düzce Müşteri Hizmetleri Merkezi yeni adresinde, elektrik dağıtım faaliyetlerine ilişkin başvuruda bulunan abonelerin taleplerini karşılamaya devam edecek. Yeni abonelik (yeni yapılan binalarda yapılacak abonelik işlemleri), enerji müsaadesi, proje onayı, gerilim düşüklüğü, kaçak tutanağı ve kaçak takip cezalı ödeme işlemleri ve bunlara ait taksitlendirme, elektrik şebekesine ait talepler, aydınlatma ve direk talepleri, sayaç okuma, kesme - açma, sayaç arızası konularında abonelerden gelen başvuru, talep ve önerilere ait işlemler, Düzce Müşteri Hizmetleri Merkezi’nin yeni adresinde gerçekleştiriliyor.

Bu haber 698 defa okundu

DİĞER HABERLER

100 Milyon TL lik ihalenin tarihi açıklandı

100 Milyon TL lik  ihalenin  tarihi açıklandı

Kartepe’nin 50 yıllık hayali Teleferik Projesi hayata geçiyor.

İSU Kartepe Avluburun HES'i tamamladı

İSU Kartepe Avluburun HES'i tamamladı

İSU Genel Müdürlüğü, “sudan güç alan” stratejisi ile enerji yatırımlarını sürdürüyor.

Down Sendromlular için spor

Down Sendromlular için spor

Şimdiye kadar engellilere yönelik bir çok örnek projeyi hayata geçiren İzmit Belediyesi’nce Down sendromlulara özel spor yapma imkânı sağlanıyor.

Amaç FETÖCÜLERİ temizlemek!

Amaç FETÖCÜLERİ temizlemek!

.

KOÜ'den 'Mavi Balina'uyarısı geldi

KOÜ'den 'Mavi Balina'uyarısı geldi

Yüzlerce çocuğu ağına düşürüp intiharına sebep olan Mavi Balina oyunu hakkında KOÜ akademisyenlerinden açıklama “Mavi Balina buz dağının görünen kısmı”…

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ