26 Mayıs 2018 Cumartesi 09:21
 
  • 4,707 TL

  • 5,492 TL

  • 197,88 TL

  • 103.200

Öncekiler Sonrakiler

ŞEHİR MERKEZİNDE VOSVOS TURU

Şehir merkezinde vosvos turu
30 Nisan 2018 Pazartesi 11:59

Kocaeli Otizmli Çocuklar Derneği (KOÇDER) tarafından her yıl geleneksel olarak gerçekleştirilen Nisan Ayı Otizm Farkındalık Etkinlikleri kapsamında Vosvos şehir turu düzenlendi.

Bu yıl 6’ıncısı düzenlenen etkinlikte otizmli çocuklar ve aileleri hem eğlendi, hem de eğlenceli dakikalar geçirdi. Tos Wos Team İstanbul ekibinin de desteklediği etkinlik kapsamında Vinsan’da bulunan KOÇDER Yaşam Merkezi’nden başlayan şehir turu, İzmit şehir merkezinde devam etti.


Etkinlikle ilgili konuşan KOÇDER Başkanı İlkin Kılıçaslan, “Otizm Farkındalık etkinlikleri kapsamında bu yıl vosvos şehir turumuzun 6’ncısını düzenliyoruz. Tos Wos Team İstanbul ekibi  ile birlikte artık geleneksel hale getirdiğimiz bu etkinlik kapsamında otizmli çocuklarımıza ve ailelerine güzel bir şehir turu attıracağız. 'Otizmin Farkındayız Onların Yanındayız' sloganıyla renklendirdiğimiz etkinliğimiz ile çocuklarımız ve aileleri gerçekten mutlu oluyor aynı zamanda şehrimizde de büyük bir farkındalığa imza atıyoruz. Ayrıca otizm farkındalığı adına şehir turu atmamıza izin verip güvenliğimizi sağlayan ve bize bu konuda destek olan çok değerli İzmit Kaymakamımız Sn. Ersin Emiroğlu ve Güvenlik Trafik polislerimize çok teşekkür ederiz" dedi


Bu haber 948 defa okundu

DİĞER HABERLER

Kocaeli Barosu, sandık güvenliği için Diyarbakır’a gidecek

Kocaeli Barosu, sandık güvenliği için Diyarbakır’a gidecek

Kocaeli Barosu, sandık güvenliği için Diyarbakır’a gidecek

Körfez Ticaret Odası Canan Dağdeviren’i Ağırladı

Körfez Ticaret Odası Canan Dağdeviren’i Ağırladı

.

PTT’den yaza özel dev indirim kampanyası

PTT’den yaza özel  dev indirim kampanyası

Posta ve Telgraf Teşkilatı Anonim Şirketi (PTT A.Ş.), içimizi ısıtan ve enerjimizi yükselten yaz aylarında yüzümüzdeki gülümsemeyi daha da artıracak dev bir indirim kampanyasına imza attı.

En fazla doğum bu ilçede oldu

En fazla doğum bu ilçede oldu

TÜİK Türkiye İstatistik Kurumu İlçelere göre Doğum İstatistikleri, 2017verileri açıklandı.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ

ANKET