• 5,354 TL

  • 6,109 TL

  • 221,75 TL

  • 97.853

Öncekiler Sonrakiler

ŞEHİR MERKEZİNDE VOSVOS TURU

Şehir merkezinde vosvos turu
30 Nisan 2018 Pazartesi 11:59

Kocaeli Otizmli Çocuklar Derneği (KOÇDER) tarafından her yıl geleneksel olarak gerçekleştirilen Nisan Ayı Otizm Farkındalık Etkinlikleri kapsamında Vosvos şehir turu düzenlendi.

Bu yıl 6’ıncısı düzenlenen etkinlikte otizmli çocuklar ve aileleri hem eğlendi, hem de eğlenceli dakikalar geçirdi. Tos Wos Team İstanbul ekibinin de desteklediği etkinlik kapsamında Vinsan’da bulunan KOÇDER Yaşam Merkezi’nden başlayan şehir turu, İzmit şehir merkezinde devam etti.


Etkinlikle ilgili konuşan KOÇDER Başkanı İlkin Kılıçaslan, “Otizm Farkındalık etkinlikleri kapsamında bu yıl vosvos şehir turumuzun 6’ncısını düzenliyoruz. Tos Wos Team İstanbul ekibi  ile birlikte artık geleneksel hale getirdiğimiz bu etkinlik kapsamında otizmli çocuklarımıza ve ailelerine güzel bir şehir turu attıracağız. 'Otizmin Farkındayız Onların Yanındayız' sloganıyla renklendirdiğimiz etkinliğimiz ile çocuklarımız ve aileleri gerçekten mutlu oluyor aynı zamanda şehrimizde de büyük bir farkındalığa imza atıyoruz. Ayrıca otizm farkındalığı adına şehir turu atmamıza izin verip güvenliğimizi sağlayan ve bize bu konuda destek olan çok değerli İzmit Kaymakamımız Sn. Ersin Emiroğlu ve Güvenlik Trafik polislerimize çok teşekkür ederiz" dedi


Bu haber 1174 defa okundu

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ