15 Kasım 2018 Perşembe 03:52
 
  • 5,462 TL

  • 6,188 TL

  • 211,28 TL

  • 93.287

Öncekiler Sonrakiler

ŞEHİR MERKEZİNDE VOSVOS TURU

Şehir merkezinde vosvos turu
30 Nisan 2018 Pazartesi 11:59

Kocaeli Otizmli Çocuklar Derneği (KOÇDER) tarafından her yıl geleneksel olarak gerçekleştirilen Nisan Ayı Otizm Farkındalık Etkinlikleri kapsamında Vosvos şehir turu düzenlendi.

Bu yıl 6’ıncısı düzenlenen etkinlikte otizmli çocuklar ve aileleri hem eğlendi, hem de eğlenceli dakikalar geçirdi. Tos Wos Team İstanbul ekibinin de desteklediği etkinlik kapsamında Vinsan’da bulunan KOÇDER Yaşam Merkezi’nden başlayan şehir turu, İzmit şehir merkezinde devam etti.


Etkinlikle ilgili konuşan KOÇDER Başkanı İlkin Kılıçaslan, “Otizm Farkındalık etkinlikleri kapsamında bu yıl vosvos şehir turumuzun 6’ncısını düzenliyoruz. Tos Wos Team İstanbul ekibi  ile birlikte artık geleneksel hale getirdiğimiz bu etkinlik kapsamında otizmli çocuklarımıza ve ailelerine güzel bir şehir turu attıracağız. 'Otizmin Farkındayız Onların Yanındayız' sloganıyla renklendirdiğimiz etkinliğimiz ile çocuklarımız ve aileleri gerçekten mutlu oluyor aynı zamanda şehrimizde de büyük bir farkındalığa imza atıyoruz. Ayrıca otizm farkındalığı adına şehir turu atmamıza izin verip güvenliğimizi sağlayan ve bize bu konuda destek olan çok değerli İzmit Kaymakamımız Sn. Ersin Emiroğlu ve Güvenlik Trafik polislerimize çok teşekkür ederiz" dedi


Bu haber 1128 defa okundu

DİĞER HABERLER

İSU Genel Kurulu Yarın

İSU Genel Kurulu Yarın

İSU Genel Müdürlüğü 2018 yılı ikinci Olağan Kongresi yarın yapılıyor.

Abdullah Karacan dualarla son yolculuğuna uğurlandı

Abdullah Karacan dualarla son yolculuğuna uğurlandı

.

Kuruçeşme karakolu tekrar açılıyor

Kuruçeşme karakolu tekrar açılıyor

.

Gazi sayılmayanların sorunları bütçe toplantısında

Gazi sayılmayanların sorunları bütçe toplantısında

.

KOTO İhracat Destek Ofisi açıldı

KOTO İhracat Destek Ofisi açıldı

Kocaeli Ticaret Odası’nın da aralarında bulunduğu Türkiye’de 16 ilde, 25 Odada kurulan ‘İhracat Destek Ofisi’ TOBB’da düzenlenen törenle tanıtıldı.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ

ANKET