22 Nisan 2019 Pazartesi 08:20
 
Öncekiler Sonrakiler

ŞEKER,KANİ ÖZTRÜK’Ü HASTANE DE ZİYARET ETTİ

Şeker,Kani Öztrük’ü Hastane de ziyaret etti
02 Aralık 2018 Pazar 12:06

Şeker ,Öztürk’ün ameliyata alındığını ve ameliyatın başarılı geçtiğini yaralı işçinin bilincinin açık olduğunu kaydetti

AK Parti Kocaeli Milletvekili İlyas Şeker,Kocaeli'de Kuzey Marmara Otoyolu inşaatının Kocaeli-Gebze-Tavşanlı kesimindeki viyadük çalışmasında meydana gelen kaza da yaralı olarak kurtarılan Kani Öztürk’ü hastane de ziyaret etti. İlyas Şeker,Kani Öztürk’ün Darıca Farabi Eğitim ve Araştırma Hastanesinde  ameliyata alındığını durumunun iyi olduğunu bilincinin de açık olduğunu belirtti.

 

AİLESİ İLE GÖRÜŞTÜ

İlyas Şeker Farabi Devlet Hastanesinde tedavi altına alınan ve ameliyata alınan Kani Öztürk’ün ailesi ile bir araya geldi. Acılı aileye geçmiş olsun dileklerinde bulunan Şeker Kani Öztürk hakkında da doktorlarından bilgi aldı. Şeker yaptığı açıklama da kani Öztürk’ün ameliyata alındığını ve ameliyatın başarılı geçtiğini yaralı işçinin bilincinin açık olduğunu kaydetti.

 

TBMM DE KONU HAKKINDA BİLGİ VERDİ

Ak Parti Kocaeli Milletvekili İlyas Şeker ziyaretin ardından Ankara geçti. Ankara da TBMM’de milletvekillerine Kani Öztürk’ün sağlık durumu hakkında bilgi verdi. Şeker,konuşmasında”İşçimiz Kani Öztürk yaralı kurtarıldı. Yaralı işçimiz Kani Öztürk'ün Darıca Farabi Eğitim ve Araştırma Hastanesinde bugün sabahleyin ameliyatı yapıldı, durumu iyi, bilinci açık, konuşuyor.Gebze Cumhuriyet Başsavcılığı ve Bakanlık tarafından incelemeler yapılıyor. Olayda hayatını kaybeden işçilerimizin cenazeleri otopsi işlemlerinin ardından ailelerine teslim edilecek.” Dedi
Bu haber 442 defa okundu

DİĞER HABERLER

“ASIL HEDEF, KARDEŞ KAVGASIDIR. AMAN DİKKAT!...”

“ASIL HEDEF, KARDEŞ KAVGASIDIR. AMAN DİKKAT!...”

Avukatlar artık “Ödemezsen evine haciz gelecek” diyemeyecek

Avukatlar artık “Ödemezsen evine haciz gelecek” diyemeyecek

Yargıtay noktayı koydu

Dünya Çocukları Bilim Merkezi’ni gezdi

 Dünya Çocukları Bilim Merkezi’ni gezdi

Büyükşehir Belediyesi’nin 23 Nisan Çocuk Festivali için misafir ettiği ve farklı coğrafyalarından Kocaeli’ne gelen Dünya Çocukları, Kocaeli Bilim Merkezi’ni gezdi.

Zorlu maratonu Felix Grossschartner kazandı

Zorlu maratonu Felix Grossschartner kazandı

Kartepe'de zorlu mücadele

Acı haber 4 şehit

Acı haber 4 şehit

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ