18 Kasım 2018 Pazar 09:49
 
  • 5,334 TL

  • 6,091 TL

  • 209,82 TL

  • 93.616

Öncekiler Sonrakiler

ŞEKER GİBİ BAYRAM ZİYARETİ

Şeker gibi bayram ziyareti
18 Haziran 2018 Pazartesi 11:42

AK Parti Kocaeli Milletvekili İlyas Şeker ve İzmit İlçe Başkanı Hasan Ayaz, 12 köy ziyaret ederek, vatandaşların bayramlarını kutladı

24 Haziran seçimlerine sayılı günler kala AK Parti İzmit İlçe SKM tarafından düzenlenen programlar kapsamında İzmit'in her noktası karış karış gezilmeye devam ediliyor. Bu kapsamda Kocaeli Milletvekili İlyas Şeker ve İzmit İlçe Başkanı Hasan Ayaz, Gökçeören, Nebihoca, Çağırgan, Çoban, Çakırlar, Şentepe, Süverler, Şahinler, Ambarcı ve Akmeşe, Güvercinlik ve Bağlıca olmak üzere toplamda 12 köye ziyaret düzenledi. Meclis Üyeleri, muhtarlar ve ilçe yöneticilerinin yer aldığı ziyaretler oldukça samimi bir atmosferde gerçekleştirildi. Ziyaretlerde Şeker ve Ayaz hasta ve yaşlıları da unutmadı.

24 HAZİRAN’DA ‘İSTİKRAR’ DENİLECEK
Ziyaretlerde vatandaşlarla sohbet eden ve bayramlarını kutlayan İlçe Başkanı Hasan Ayaz, "AK Parti hiç bir zaman yapmayacağı bir şeyi vatandaşlarımıza vaat etmemiştir. Partimiz ne söz verdiyse yerine getirmiştir. Köylerimiz de yapılan hizmetleri, kendilerine verilen değeri görmüş ve her zaman en güçlü desteği vermiştir. Köylerimizin kararı her zaman AK Parti'den yana olmuştur ve 24 Haziran'da yine kararları istikrardan yana olacaktır. Vakit milletimizin istikbaline sahip çıkma vaktidir. Vakit, ülkemizin geleceğine damga vurma vaktidir. Vakit Türkiye vaktidir" diye konuştu. 

BU SEVDA İLE YOLLARDAYIZ
Köy sakinlerine misafirperverlikleri ve samimi karşılamaları için teşekkür eden Milletvekili İlyas Şeker, “Ormanlarımıza, su kaynaklarımıza sahip çıkma konusunda 16 yıldır çok büyük işler başardık. Yolları, köprüleri, tünelleri, havaalanlarını yaparken, köylerimizi, ormanlarımızı, su kaynaklarımızı da asla ihmal etmedik. Köylerimize de önemli yatırımlar yaptık. Çünkü bu ülkenin 81 milyon vatandaşına olduğu gibi, taşına toprağına da sevdalıyız. Bu sevda ile 16 yıldır yollardayız. Bu sevda ile ülkemize hizmet etmeye devam ediyoruz” ifadelerine yer verdi.

TOPRAĞIMIZA SAHİP ÇIKMALIYIZ
Devamında “İnsan topraktan ayrılmamalı, topraktan kopmamalı” diyen Şeker, “Bundan sonra da yapılması gereken ne varsa ülkemizin imkanları doğrultusunda en iyisini yapmaya çalışacağız. Tabiatla barışık olan kendisiyle de barışık olur. Özellikle gençlere tavsiyemiz, toprakla uğraşması. Toprağımıza, ormanımıza gözümüz gibi sahip çıkmalıyız. Tarım, hayvancılık ve ziraat alanında kapasitemizi çok daha iyi kullanabiliriz. Bu alanlarda çok önemli destekler veriyoruz ve bu destekleri daha da geliştireceğiz" şeklinde konuştu.

DÜNYAYA DEMOKRASİ DERSİ VERECEĞİZ
Ziyaretlerde son olarak 24 Haziran seçimleri için destek isteyen Şeker, "Allah'ın izni ve sizlerin desteği ile 24 Haziran'da hep birlikte bir bayram daha yapacağız. 24 Haziran'da rekor bir oy oranıyla tüm dünyaya demokrasi dersi vereceğiz. Köylerimiz özellikle seçimlerde bizleri hiç bir zaman mahcup etmedi ve yine büyük bir destek vererek mahcup etmeyecektir. Büyük ve güçlü Türkiye davasından bugüne kadar asla taviz vermedik. 24 Haziran'da vereceğimiz oylar ile güçlü Türkiye'nin önünü açmış olacağız" dedi. 


Bu haber 392 defa okundu

DİĞER HABERLER

Süleyman Soylu taziye için gelecek

Süleyman Soylu taziye için gelecek

.

İZAYDAŞ’ta büyük bakım tamamlandı

İZAYDAŞ’ta büyük bakım tamamlandı

İZAYDAŞ Yakma Tesisi, kapsamlı bakımlarından birini daha başarıyla tamamladı.

Kaybolan eşyalarınız burada olabilir

Kaybolan eşyalarınız burada olabilir

.

Üniversitedeki çeşmelerden hafta sonuda çorba akacak

Üniversitedeki çeşmelerden hafta sonuda çorba akacak

.

Araç parkına dubalı çözüm

Araç parkına dubalı çözüm

İzmit Belediyesi çöp konteynırları önlerindeki araç parklarını önlemenin yolunu dubalarda buldu.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ