25 Mayıs 2018 Cuma 17:58
 
  • 4,710 TL

  • 5,490 TL

  • 197,70 TL

  • 102.842

Öncekiler Sonrakiler

SEKTÖREL PERFORMANS ÖDÜLLERİ SAHİPLERİNİ BULDU

Sektörel Performans ödülleri sahiplerini buldu
29 Kasım 2016 Salı 10:00

Kocaeli Sanayi Odası tarafından 9’ncusu düzenlenen Sektörel Performans Değerlendirme Organizasyonu Ödül Töreni gerçekleştirildi.

Wellborn Luxury Hotel'de düzenlenen ödül törenine; Vali Hasan Basri Güzeloğlu’nun yanı sıra, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Zekeriya Özak,Başiskele Kaymakamı Ali Partal, Türkiye Odalar Borsalar Birliği Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Halim Mete, Kocaeli Sanayi Odası Başkanı Ayhan Zeytinoğlu,İlçe Belediye Başkanları, Organize Sanayi Bölgesi Başkanları, Düzce, Sakarya, Yalova, Kocaeli Sanayi ve Ticaret Odaları Başkanları,Sanayi ve Ticaret Odaları İlçe Başkanları,İl Müdürleri,OSB Yönetim Kurulu Başkanları, KSO Yönetim Kurulu Üyeleri,KSO Meclis Üyeleri,kadın girişimciler ve genç girişimciler, ödül alacak firmalar ve çok sayıda sanayici işadamı katıldı.

Kocaeli Sanayi Odası Başkanı Ayhan Zeytinoğlu, Türkiye Odalar Borsalar Birliği Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı  Halim Mete’ninkonuşmalarının ardından, Kocaeli  Sanayi Odası Başkanı Ayhan Zeytinoğlu ileKocaeli Sanayi Odası Meclis BaşkanıHasan Tahsin Tuğrul günün anısına Türkiye Odalar Borsalar Birliği Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı  Halim Mete’ye Kocaeli Sanayi Odasına ait Plaket takdim etti.

Vali Güzeloğlu yaptığı konuşmalarında; “Kocaeli sanayi odamızın 9’ncu Sektörel Performans Ödülleri töreninde sizlerle birlikte olmaktan ve bu ortamı paylaşmaktan büyük bir mutluluk duyuyorum. Türkiye büyük bir ülke, biz geleceğe doğru kutlu yürüyüşümüzde her geçen gün gelişerek, güçlenerek ve şüphesiz bütün bir birikimimiz ile birlikte iddiamızı ifade ederek yürüyoruz. Bizler her zaman ve her dem adaleti ve hakkaniyeti kabul eden ama haksızlığı kabul etmeyen bir tavrın temsilcileriyiz. Şüphesiz ki geleceğe doğru büyük yürüyüşümüz, bütün dostlarımızla işbirliğini, karşılıklı dayanışmayı ve şüphesiz bütünleşmeyi içermektedir. Bilinmelidir ki Türkiye büyük bir millet olarak artık iradesiyle karar veren, çerçeve içinde kalması beklenilen değil, adil ve hak edilen bir kararı ortaklaşa alan ve buna katkı koyan bir devlet ve millettir. Cumhuriyetin kazanımlarının en büyüğü de bu ülkenin bir Cumhuriyet İdaresi olarak milletin egemenliğine dayanan ve milletin egemenliğinden kaynaklanan bir güçle, kararlılıkla yoluna devam etmesidir. Amacımız, heyecanımız Devletimizi payidar, insanımızı bahtiyar eylemektir. O da şüphesiz gelişmiş kalkınmış güçlü bir Türkiye demektir. Türkiye'nin bu kutlu yürüyüşüne Kocaeli olarak bir çok önemli ve anlamlı zenginlik, derinlik ve birikimler katıyoruz. Bugün Kocaeli tek başına Türkiye'nin üretim ve imalat sanayisinin  %20 sini üreten, stratejik bütün sektörlerde başat ve belirleyici bir perspektifte zenginlik katan büyük bir şehirdir. Sadece üretmekte yetmiyor. Bilgi ekonomisinde ve bilişim temelinde üretimi değiştirmeniz ve dönüştürmeniz, katma değeri yüksek ürünler dalına geçmeniz ve bu perspektifte bir vizyonu elinize alarak gayret göstermeniz gerekmektedir. İnsanımızı eğitmemiz lazım, eğitilmiş insan gücüyle geleceğe dönük mesleklerle yenilikçilik temelinde insan üzerinden geleceği tanımlamamız lazım.


Bugün ödül alan firmalarımız öncü kuruluşlar olsa da,  bir büyük başarı, tekil ve kurumsal değil bütünsel olarak gerçekleşmedikçe hedeflerimize erişmemizin çok zor olduğunu biliyoruz. Bu sadece istemekle de olmaz, gayret göstermemiz gerekmektedir. Türk vatandaşı olarak bu ülkenin gücünü temsil eden ve güvenini teyit eden bir buluşma olarak bu buluşmada sizlerle birlikte olmaktan çok büyük keyif aldığımı belirtmek istiyorum. Ödül hak eden ve her perspektifteÜlkemiz adına katkı koyan hepinize çok teşekkür ediyorum bu duygularla sevgi ve saygılarımı sunuyorum.”diyerek ödül alan firmaları tebrik etti.
Kocaeli  Sanayi Odası Başkanı Ayhan Zeytinoğlu veKocaeli Sanayi Odası Meclis BaşkanıHasan Tahsin Tuğrul günün anısına Vali Güzeloğlu’na plaket takdim ettiler.

Büyük Ödüller; Büyük Ölçekli Kuruluş kategorisinde; Belgin Madeni Yağlar Ticaret ve Sanayi A.Ş, KOBİ kategorisinde ise; Cryocan Basınçlı Kaplar Endüstriyel TesislerSanayi ve Ticaret Limited Şirketi’ne verilirken, Sektör ödülleride:Ağaç ve Ağaç Ürünleri Kobi Sanayi Sektörü; Pehlivan Orman Ürünleri ve İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi,Elektrikli Ürünler Sanayi Sektörü Kobi; Sönmez Transformatör Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, Elektrikli Ürünler Sanayi Sektörü Büyük Ölçekli Kuruluş;Grid Solutions Enerji Endüstrisi Anonim Şirketi, Gıda Sanayi Sektörü Kobi; Göçmen Börek Sanayi ve Ticaret  Anonim Şirketi,  Kimya Sanayi Sektörü Kobi; Green Chemicals Kimyasal Maddeler Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi,  Kimya Sanayi Sektörü Büyük Ölçekli Kuruluş; Gülçiçek Kimya ve Uçanyağlar Sanayi ve Ticaret anonim Şirketi,  Makine Sanayi Sektörü Kobi; Çelmak Tarım Makinaları Plastik ve Demir Doğrama Hayvancılık Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi,  Metal Sanayi Sektörü Kobi;Akkar Silah Sanayi Limited Şirketi, Metal Sanayi Sektörü Büyük Ölçekli Kuruluş; Sarkuysan Elektrolitik Bakır Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, Petrol ve Petrol Ürünleri Sanayi Sektörü Büyük Ölçekli Kuruluş; Türkiye Petrol Rafinerileri Anonim Şirketi (Tüpraş), Plastik ve Kauçuk Ürünleri Sanayi Sektörü Kobi; Eko Makine Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi,Plastik ve Kauçuk Ürünleri Sanayi Sektörü Büyük Ölçekli Kuruluş; Akplas Plastik Kalıp Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi,  Taşıt Araçları ve Yan Sanayi Sektörü Kobi; Üç-el Kauçuk Taşıt Araçları Otomotiv Yedek Parça Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, Taşıt Araçları ve Yan Sanayi Sektörü Büyük Ölçekli Kuruluş; Ford Otomotiv Sanayi Anonim Şirketi,  Elektronik ve Otomasyon Ürünleri Sektörü Kobi;Ortem Elektronik Anonim Şirketi, Yazılım Ürünleri Sektörü Kobi; Asis Otomasyon ve Akaryakıt Sistemleri Anonim Şirketi,  Yapı Ürünleri Sanayi Sektörü  Büyük Ölçekli Kuruluş; Akg Gazbeton İşletmeleri Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi ve Taşımacılık ve Lojistik Hizmetleri Sanayi Sektörü Büyük Ölçeli Kuruluş; Yılport Konteyner Terminali ve Liman İşletmeleri Anonim Şirketleri’ ne ödülleri katılımcılar ve protokol üyeleri tarafından verildi.

Büyük Ölçekli Kuruluş;Belgin Madeni Yağlar Ticaret ve Sanayi Anonim Şirketi Yönetim Kurulu Başkanı ve Firma Ortağı Hüseyin Ahmet Belgin’e ise ödüllerini Vali Güzeloğlu, Kocaeli Sanayi Odası Başkanı Ayhan Zeytinoğlu ve Kocaeli Sanayi Odası Meclis BaşkanıHasan Tahsin Tuğrul tarafından verildi.

Vali Güzeloğlu ve protokol üyelerinin ödül alan firmalarla günün anısınatoplu fotoğrafçekilmesinin ardından ödül töreni sona erdi.

Bu haber 1897 defa okundu

DİĞER HABERLER

Barolardan seçim için güçbirliği

Barolardan seçim için güçbirliği

Kocaeli Barosu, sandık güvenliği için Diyarbakır’a gidecek

Körfez Ticaret Odası Canan Dağdeviren’i Ağırladı

Körfez Ticaret Odası Canan Dağdeviren’i Ağırladı

.

PTT’den yaza özel dev indirim kampanyası

PTT’den yaza özel  dev indirim kampanyası

Posta ve Telgraf Teşkilatı Anonim Şirketi (PTT A.Ş.), içimizi ısıtan ve enerjimizi yükselten yaz aylarında yüzümüzdeki gülümsemeyi daha da artıracak dev bir indirim kampanyasına imza attı.

En fazla doğum bu ilçede oldu

En fazla doğum bu ilçede oldu

TÜİK Türkiye İstatistik Kurumu İlçelere göre Doğum İstatistikleri, 2017verileri açıklandı.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ

ANKET