24 Haziran 2018 Pazar 10:33
 
  • 4,679 TL

  • 5,454 TL

  • 190,62 TL

  • 95.852

Öncekiler Sonrakiler

SELMAN YILDIRIM ÇAĞRIYA UYDU

Selman Yıldırım çağrıya uydu
20 Mayıs 2017 Cumartesi 11:45

.

Altay karşısında finali kaybettik,  2.lig hayalini bir yıl daha ertelemek zorunda kaldık.

Her zaman olduğu gibi Antalya'da binlerce taraftarımız Kocaelispor'u desteklemek için tribünde yerini almıştı.

10 binin üzerinde taraftarın Antalya ya gidebilmesi için Kocaelispor KUlübü Başkanı Bahri Yavuz inanılmaz mücadele etti.

Araçları arızalanan taraftarlara sabaha karşı taksi gönderebilecek kadar gelişmeleri dakika dakika takip etti.

En son taraftarımız İzmit'ten yola çıkmadan asla rahat edemedi.

Tüm bu emek ve gayret 'HALKIN TAKIMI' ünvanını sonuna kadar hak eden 'HALKIN BAŞKANI' Bahri Yavuz'u çok yıprattı.

3 yıldır gecesini gündüzüne katan, şehri Kocaelispor kulübü etrafında toparlamayı başaran Yavuz, siyasilerden beklediği desteği bir türlü alamadı.

Kim ne derse desin bu kadar borç yükü ve transfer yasağının altında çile çeken Kocaelispor'un kurtuluşu ancak ve ancak ciddi desteklerle sağlanabilir.

KEV arazisi konusunda henüz ciddi bir gelişme de olmaması Yavuz'u sonunda pes ettirdi ve başkanlığı bırakacağını açıkladı. Bahri Yavuz'un başkanlığı bırakacağını açıklaması kenti ayağa kaldırdı. Taraftarlar bu duruma isyan etti. Yavuz'a 'Sakın bizi bırakma' çağrıları peş peşe gelmeye başladı. Taraftarlar arasında başlayan organizasyon nihayet siyasileride harekete geçirdi.

Şimdi hep birlikte bekleyip göreceğpiz. Ve kim gerçekten Kocaelispor'un kurtuluşu için elini taşın altına sokacak birlike değerlendireceğiz.


HAYDİ ÜYE OLMAYA


Dün akşam Perşembe pazarı alanında toplanan taraftarlar Bahri Yavuz'un evinin önünde Yavuz'a sevgi gösterilerinde bulundu. Yavuz,  'Bizi bırakma' diyen taraftarların yanına gelerek 'Bu kulüp için bireysel bir şeyler yapmak değil kalıcı çözümler bulmak gerekiyor. Şimdi başkanlığa gelmesin dediğiniz izimlere bu camiayı bırakmak istemiyorsanız hatta beni bile seçmek istemiyorsanız kulübe üye olun, söz sahibi siz olun' demesinin ardından Kocaelispor'a üye kampanyası başladı. Gazetemiz spor direktörü Uğur Koştur dün akşam  5 isme üye olmaları için çağrıda bulunmuştu.Çağrı yanıtsız kalmadı ve 5 isimde üye olmakla birlikte yeni üye yapacaklarını açıkladı.


SELMAN YILDIRIM'DAN 10 ÜYE


CHP İzmit eski ilçe başkanı iş adamı Selman Yıldırım Uğur Koştur'un çağrısını yanıtsız bırakmadı ve bende varım dedi.

Bu haber 4363 defa okundu

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ