20 Eylül 2018 Perşembe 18:37
 
  • 6,276 TL

  • 7,395 TL

  • 243,43 TL

  • 96.011

Öncekiler Sonrakiler

SEVGİ VE SAYGI İLE YANINIZDAYIZ

Sevgi ve saygı ile yanınızdayız
23 Mart 2018 Cuma 15:02

.

18–24 Mart tarihleri arası heryıl "Yaşlılara Saygı Haftası" olarak kutlanmaktadır. Her toplumun geleceğidaha iyi görebilmesi ve anlayabilmesi için hafızası olmalıdır, bazen bunusağlayan toplumun yaşlılarıdır. Toplumların yaşlı nüfuslarına sunabildiklerihizmet kalitesi kadar gelişmişliklerinden söz edilebilmektedir. Yaşlılarhaftası ülkemizde geriatrik yaş grubunun hayat kalitesini yükseltmek ve toplumdışına itilmelerinin önlenmesi açısından da bu konuların gündeme getirildiği birhaftadır. VM Medical Park KocaeliHastanesi Pazarlama Ekibi Yaşlılara Saygı Haftası’nda da toplumun hafızasıolan kıymetli yaşlılarımızı ziyaret etti. Tavşancıl Huzur Evi, Kocaeli HuzurEvi ve Gölcük Huzur Evini ziyaret eden ekip keyifli vakit geçirdi.


TavşancılHuzur Evi Kurucu Müdürü Dilek Gündüz Öztürk, VM Medical Park Kocaeli HastanesiKurumsal Pazarlama Sorumluları Duygu Kalyoncu Tosun ve Gürsel Pardün’üağırlayarak “18-24 Mart Yaşlılara Saygı haftası kapsamında ziyaretlerinden ötürümemnuniyetlerini dile getirirken bu ziyaretlerin daha sık olmasını temenniederiz.” dedi. Huzur sakinlerinin sağlık sorunları ve ihtiyaçlarındabahsettiler. Duygu Kalyoncu Tosun: “VM Medical Park Kocaeli ailesi olarak hersağlık sorununuz ve ihtiyacınızda yanınızdayız.” dedi. Gürsel Pardün: “Sağlıkseminerleri için hekim kadromuzla sizleri ne zaman isterseniz, ziyaret edebilirve merak ettiğiniz sorularını yanıtlayabiliriz.” dedi.


KocaeliHuzur Evi Müdürü Belma Anık Aksu, VM Medical Park Kocaeli Hastanesi Pazarlama Ekibinden Hanife Ak, GizemAltuni ve Tansu Sezaioğlu’na teşekkürlerini ileterek, 25 Mart Pazar günüSDKM’de gerçekleştirecekleri Türk Sanat Müziği Konserinin davetiyesini takdimetti. Huzur evi sakinleri eskiye dönük anılarını anlattılar. Ziyarette güzelanlar yaşandı şiirler okundu bilenler şiirlere eşlik etti.


42 huzur evi sakini olan Gölcük Huzur Evi’ni ziyaret eden VMMedical Park Kocaeli Hastanesi Kurumsal Pazarlama Uzmanı Fatma Acar’ı KurumHekimi Dr. Gülin Yazıcıoğlu ağırladı.  Dr. Gülin Yazıcıoğlu: “Ziyaret içinteşekkürlerini iletti.


Bu haber 295 defa okundu

DİĞER HABERLER

Başkan Karaosmanoğlu, Cumhurbaşkanı Erdoğan'a konuk oldu

Başkan Karaosmanoğlu, Cumhurbaşkanı Erdoğan'a konuk oldu

Başkan Karaosmanoğlu, Ankara temaslarında Külliyede Cumhurbaşkanı Erdoğan’a Gazi Meclis’te ise Meclis Başkanı Yıldırım’a konuk oldu

Tarhan,'Bakan Albayrak maalesef hayal dünyasında'

Tarhan,'Bakan Albayrak maalesef hayal dünyasında'

.

YEP Yeni Ekonomi Proğramı açıklandı

YEP Yeni Ekonomi Proğramı açıklandı

Orta Vadeli Program, Yeni Ekonomi Programı ismiyle hazırlandı.

Mahalle Mahalle Seminerler Devam Ediyor

Mahalle Mahalle Seminerler Devam Ediyor

AK Parti İzmit İlçe Kadın Kolları tarafından her hafta bir mahallede düzenlenen Mahalle Mahalle Seminer projesi devam ediyor.

O firmalara af yok!

 O firmalara af yok!

Kocaeli Valiliği, Kocaeli’de 7 firmada toplam 1061 üründe haksız fiyat artışı tespit edildiğini açıkladı.

Dolar'da son durum

Dolar'da son durum

'OVP' beklerken 'YEP' geldi.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ

ANKET