23 Nisan 2018 Pazartesi 05:05
 
  • 4,071 TL

  • 5,000 TL

  • 175,11 TL

  • 110.932

Öncekiler Sonrakiler

SEVGİ VE SAYGI İLE YANINIZDAYIZ

Sevgi ve saygı ile yanınızdayız
23 Mart 2018 Cuma 15:02

.

18–24 Mart tarihleri arası heryıl "Yaşlılara Saygı Haftası" olarak kutlanmaktadır. Her toplumun geleceğidaha iyi görebilmesi ve anlayabilmesi için hafızası olmalıdır, bazen bunusağlayan toplumun yaşlılarıdır. Toplumların yaşlı nüfuslarına sunabildiklerihizmet kalitesi kadar gelişmişliklerinden söz edilebilmektedir. Yaşlılarhaftası ülkemizde geriatrik yaş grubunun hayat kalitesini yükseltmek ve toplumdışına itilmelerinin önlenmesi açısından da bu konuların gündeme getirildiği birhaftadır. VM Medical Park KocaeliHastanesi Pazarlama Ekibi Yaşlılara Saygı Haftası’nda da toplumun hafızasıolan kıymetli yaşlılarımızı ziyaret etti. Tavşancıl Huzur Evi, Kocaeli HuzurEvi ve Gölcük Huzur Evini ziyaret eden ekip keyifli vakit geçirdi.


TavşancılHuzur Evi Kurucu Müdürü Dilek Gündüz Öztürk, VM Medical Park Kocaeli HastanesiKurumsal Pazarlama Sorumluları Duygu Kalyoncu Tosun ve Gürsel Pardün’üağırlayarak “18-24 Mart Yaşlılara Saygı haftası kapsamında ziyaretlerinden ötürümemnuniyetlerini dile getirirken bu ziyaretlerin daha sık olmasını temenniederiz.” dedi. Huzur sakinlerinin sağlık sorunları ve ihtiyaçlarındabahsettiler. Duygu Kalyoncu Tosun: “VM Medical Park Kocaeli ailesi olarak hersağlık sorununuz ve ihtiyacınızda yanınızdayız.” dedi. Gürsel Pardün: “Sağlıkseminerleri için hekim kadromuzla sizleri ne zaman isterseniz, ziyaret edebilirve merak ettiğiniz sorularını yanıtlayabiliriz.” dedi.


KocaeliHuzur Evi Müdürü Belma Anık Aksu, VM Medical Park Kocaeli Hastanesi Pazarlama Ekibinden Hanife Ak, GizemAltuni ve Tansu Sezaioğlu’na teşekkürlerini ileterek, 25 Mart Pazar günüSDKM’de gerçekleştirecekleri Türk Sanat Müziği Konserinin davetiyesini takdimetti. Huzur evi sakinleri eskiye dönük anılarını anlattılar. Ziyarette güzelanlar yaşandı şiirler okundu bilenler şiirlere eşlik etti.


42 huzur evi sakini olan Gölcük Huzur Evi’ni ziyaret eden VMMedical Park Kocaeli Hastanesi Kurumsal Pazarlama Uzmanı Fatma Acar’ı KurumHekimi Dr. Gülin Yazıcıoğlu ağırladı.  Dr. Gülin Yazıcıoğlu: “Ziyaret içinteşekkürlerini iletti.


Bu haber 239 defa okundu

DİĞER HABERLER

Hangi il kaç vekil çıkaracak?

Hangi il kaç vekil çıkaracak?

YSK, seçim çevreleri ve çıkaracağı milletvekili sayısının tespitinde, Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sistemi'nden alınan 2017 nüfus bilgilerini kullanacak.

İşte o sürecin detayları

İşte o sürecin detayları

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın erken genel seçim tarihini açıklamasından sonra akıllara ilk gelen soru, seçim takviminin nasıl işleyeceği oldu. Seçim Kanunu'ndaki düzenlemeler sürerken, önceki yıllarda uygulanan takvimin 24 Haziran2018 Pazar günü yapılacak seçimde de temel alınacağı anlaşılıyor. O tarihte Cumhurbaşkanlığı ve milletvekili genel seçimleri birlikte yapılacak. İşte o sürecin detayları.

Aç kalan köpekler koyunlara saldırdı

Aç kalan köpekler koyunlara saldırdı

.

AVRUPALI ÖĞRENCİLER İSU TESİSLERİNİ GEZDİ

AVRUPALI ÖĞRENCİLER İSU TESİSLERİNİ GEZDİ

.

Festivalde spor ve çocuk oyunları heyecanı

Festivalde spor ve çocuk oyunları heyecanı

23 Nisan Çocuk Festivali’nin bu yılki teması spor ve çocuk oyunları oldu

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ