21 Temmuz 2018 Cumartesi 18:50
 
  • 4,791 TL

  • 5,612 TL

  • 190,35 TL

  • 94.082

Öncekiler Sonrakiler

SEVGİ VE SAYGI İLE YANINIZDAYIZ

Sevgi ve saygı ile yanınızdayız
23 Mart 2018 Cuma 15:02

.

18–24 Mart tarihleri arası heryıl "Yaşlılara Saygı Haftası" olarak kutlanmaktadır. Her toplumun geleceğidaha iyi görebilmesi ve anlayabilmesi için hafızası olmalıdır, bazen bunusağlayan toplumun yaşlılarıdır. Toplumların yaşlı nüfuslarına sunabildiklerihizmet kalitesi kadar gelişmişliklerinden söz edilebilmektedir. Yaşlılarhaftası ülkemizde geriatrik yaş grubunun hayat kalitesini yükseltmek ve toplumdışına itilmelerinin önlenmesi açısından da bu konuların gündeme getirildiği birhaftadır. VM Medical Park KocaeliHastanesi Pazarlama Ekibi Yaşlılara Saygı Haftası’nda da toplumun hafızasıolan kıymetli yaşlılarımızı ziyaret etti. Tavşancıl Huzur Evi, Kocaeli HuzurEvi ve Gölcük Huzur Evini ziyaret eden ekip keyifli vakit geçirdi.


TavşancılHuzur Evi Kurucu Müdürü Dilek Gündüz Öztürk, VM Medical Park Kocaeli HastanesiKurumsal Pazarlama Sorumluları Duygu Kalyoncu Tosun ve Gürsel Pardün’üağırlayarak “18-24 Mart Yaşlılara Saygı haftası kapsamında ziyaretlerinden ötürümemnuniyetlerini dile getirirken bu ziyaretlerin daha sık olmasını temenniederiz.” dedi. Huzur sakinlerinin sağlık sorunları ve ihtiyaçlarındabahsettiler. Duygu Kalyoncu Tosun: “VM Medical Park Kocaeli ailesi olarak hersağlık sorununuz ve ihtiyacınızda yanınızdayız.” dedi. Gürsel Pardün: “Sağlıkseminerleri için hekim kadromuzla sizleri ne zaman isterseniz, ziyaret edebilirve merak ettiğiniz sorularını yanıtlayabiliriz.” dedi.


KocaeliHuzur Evi Müdürü Belma Anık Aksu, VM Medical Park Kocaeli Hastanesi Pazarlama Ekibinden Hanife Ak, GizemAltuni ve Tansu Sezaioğlu’na teşekkürlerini ileterek, 25 Mart Pazar günüSDKM’de gerçekleştirecekleri Türk Sanat Müziği Konserinin davetiyesini takdimetti. Huzur evi sakinleri eskiye dönük anılarını anlattılar. Ziyarette güzelanlar yaşandı şiirler okundu bilenler şiirlere eşlik etti.


42 huzur evi sakini olan Gölcük Huzur Evi’ni ziyaret eden VMMedical Park Kocaeli Hastanesi Kurumsal Pazarlama Uzmanı Fatma Acar’ı KurumHekimi Dr. Gülin Yazıcıoğlu ağırladı.  Dr. Gülin Yazıcıoğlu: “Ziyaret içinteşekkürlerini iletti.


Bu haber 272 defa okundu

DİĞER HABERLER

Mağdurlar dikkat

Mağdurlar dikkat

Mahkeme kararına gerek yok

İzmit Belediyesi yol gösteriyor

İzmit Belediyesi yol gösteriyor

İzmit Belediyesi Kırsal Hizmetler Müdürlüğü tarafından köy ziyaretlerine devam ediliyor. Şimdiye kadar İzmit’in bütün köylerini 4-5 defa ziyaret eden Kırsal Hizmetler Müdürlüğü’nde görevli ziraat yüksek mühendisi Şafak Üzümoğlu ve Veteriner hekim Gökhan Kılıç, Durhasan, Süverler, Çağırgan, Bulduk, Hasancıklar, Ortaburun ve Süleymaniye köylerini de ziyaret etti.

Köy Müzesi'nde sona gelindi

Köy Müzesi'nde sona gelindi

İzmit Belediyesi tarafından Sepetçi köyünde yaptırılmakta olan köy müzesi ve konak inşaatında sona yaklaşıldığı kaydedildi.

Araba klimasına dikkat

Araba klimasına dikkat

gerçekten tehlikeli

Otobüsler nano teknolojiyle temizleniyor

Otobüsler nano teknolojiyle temizleniyor

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi bünyesinde bulunan otobüsler Nano Teknolojiye sahip sisleme yöntemi ile temiz tutuyor

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ