19 Kasım 2018 Pazartesi 15:24
 
  • 5,313 TL

  • 6,071 TL

  • 209,00 TL

  • 94.385

Öncekiler Sonrakiler

SEVGİ VE SAYGI İLE YANINIZDAYIZ

Sevgi ve saygı ile yanınızdayız
23 Mart 2018 Cuma 15:02

.

18–24 Mart tarihleri arası heryıl "Yaşlılara Saygı Haftası" olarak kutlanmaktadır. Her toplumun geleceğidaha iyi görebilmesi ve anlayabilmesi için hafızası olmalıdır, bazen bunusağlayan toplumun yaşlılarıdır. Toplumların yaşlı nüfuslarına sunabildiklerihizmet kalitesi kadar gelişmişliklerinden söz edilebilmektedir. Yaşlılarhaftası ülkemizde geriatrik yaş grubunun hayat kalitesini yükseltmek ve toplumdışına itilmelerinin önlenmesi açısından da bu konuların gündeme getirildiği birhaftadır. VM Medical Park KocaeliHastanesi Pazarlama Ekibi Yaşlılara Saygı Haftası’nda da toplumun hafızasıolan kıymetli yaşlılarımızı ziyaret etti. Tavşancıl Huzur Evi, Kocaeli HuzurEvi ve Gölcük Huzur Evini ziyaret eden ekip keyifli vakit geçirdi.


TavşancılHuzur Evi Kurucu Müdürü Dilek Gündüz Öztürk, VM Medical Park Kocaeli HastanesiKurumsal Pazarlama Sorumluları Duygu Kalyoncu Tosun ve Gürsel Pardün’üağırlayarak “18-24 Mart Yaşlılara Saygı haftası kapsamında ziyaretlerinden ötürümemnuniyetlerini dile getirirken bu ziyaretlerin daha sık olmasını temenniederiz.” dedi. Huzur sakinlerinin sağlık sorunları ve ihtiyaçlarındabahsettiler. Duygu Kalyoncu Tosun: “VM Medical Park Kocaeli ailesi olarak hersağlık sorununuz ve ihtiyacınızda yanınızdayız.” dedi. Gürsel Pardün: “Sağlıkseminerleri için hekim kadromuzla sizleri ne zaman isterseniz, ziyaret edebilirve merak ettiğiniz sorularını yanıtlayabiliriz.” dedi.


KocaeliHuzur Evi Müdürü Belma Anık Aksu, VM Medical Park Kocaeli Hastanesi Pazarlama Ekibinden Hanife Ak, GizemAltuni ve Tansu Sezaioğlu’na teşekkürlerini ileterek, 25 Mart Pazar günüSDKM’de gerçekleştirecekleri Türk Sanat Müziği Konserinin davetiyesini takdimetti. Huzur evi sakinleri eskiye dönük anılarını anlattılar. Ziyarette güzelanlar yaşandı şiirler okundu bilenler şiirlere eşlik etti.


42 huzur evi sakini olan Gölcük Huzur Evi’ni ziyaret eden VMMedical Park Kocaeli Hastanesi Kurumsal Pazarlama Uzmanı Fatma Acar’ı KurumHekimi Dr. Gülin Yazıcıoğlu ağırladı.  Dr. Gülin Yazıcıoğlu: “Ziyaret içinteşekkürlerini iletti.


Bu haber 320 defa okundu

DİĞER HABERLER

Kocaeli'de iş cinayeti raporu!70 Ölüm

Kocaeli'de  iş cinayeti raporu!70 Ölüm

2018 yılının ilk 10 ayında Kocaeli’de 70 işçi, iş cinayetlerinde yaşamını yitirdi

Mevlid kandiliniz mübarek olsun

Mevlid kandiliniz mübarek olsun

.

Özel öğrencilerden duygulandıran bayrak gösterisi

Özel öğrencilerden duygulandıran bayrak gösterisi

Cemil Meriç Engelsiz Yaşam Merkezi Drama öğrencileri, bir yıldır hazırlık yaptıkları “Bayrak Gösterisi’’ni başarıyla sergiledi.

Kocaeli Barosu 80. yıl dönümünü kutladı

Kocaeli Barosu  80. yıl dönümünü kutladı

.

Cenaze yemek ihalesine 5 firma katıldı

Cenaze yemek ihalesine 5 firma katıldı

İzmit Belediyesi tarafından yaklaşık 6 yıldan beri devam ettirilen cenaze evlerine yemek desteği için ihale yapıldı.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ