• 5,606 TL

  • 6,430 TL

  • 218,94 TL

  • 97.454

Öncekiler Sonrakiler

SICAK YEMEK YARDIM İHALESİ

Sıcak yemek yardım ihalesi
11 Ekim 2017 Çarşamba 16:52

.

Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez’in göreve geldiği ilk günden itibaren tüm enerjisini ve konsantrasyonu ile emek verdiği sosyal yardım projelerinden ilki olan sıcak yemek yardımı, Alo Evlat Hattı biriminin kurulmasıyla birlikte boyut değiştirerek çok büyük bir yardım projesine dönüştü. Bu projeler kapsamında vaat edilen hizmetlerin aksamadan devamlılığının sağlanması için Kartepe Belediyesi Destek Hizmetleri Müdürlüğü, Kartepe İlçesi sınırları içerisinde 2018 yılı muhtaç ve yaşlı kişiler ile cenaze evlerine yemek alımı ve dağıtımı hizmeti alımı için ihale yapacak.


Kartepe Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğün’ce talep edilen 2018 Yılı Muhtaç Yaşlı Kişiler İle Cenaze Evlerine Yemek Alımı Ve Dağıtımı Hizmet Alım İşi 18 Ekim 2017 Çarşamba günü saat 10:00’da Açık ihale usulü ile ihale edilecek. İhale belediye toplantı salonunda yapılacak ve ihaleye yerli istekliler katılabilecektir.


İhale dokümanı Kartepe Belediyesi Destek Hizmetleri Müdürlüğü Fatih Sultan Mehmet Mah. Dicle Cad.No.12 Kat:4 Kartepe/Kocaeli adresinden görülebilir ve 100 TL karşılığı satın alınabilir. İhaleye ilişkin Ayrıntılı bilgiye EKAP’ta yer alan 2017/472835 sayılı ihale dokümanı içinde bulunan idari şartnameden ulaşılabilir.


Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez’in şeffaf belediyecilik anlayışı ile yapılacak ihale, belediyenin www.kartepe.bel.tr adlı internet adresi üzerinden canlı yayınlanacaktır.


Bu haber 281 defa okundu

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ

ANKET