21 Ağustos 2018 Salı 05:04
 
  • 6,092 TL

  • 7,026 TL

  • 229,76 TL

  • 90.186

Öncekiler Sonrakiler

SOSYAL GÜVENLİK İL MÜDÜRLÜĞÜ'NDEN ŞEHİT AİLELERİ VE GAZİLERE İFTAR YEMEĞİ

Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğü'nden Şehit Aileleri ve Gazilere İftar Yemeği
06 Haziran 2018 Çarşamba 13:34

Kocaeli Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğü tarafından şehit aileleri, gaziler ve yakınlarına iftar yemeği düzenlendi.

Kocaeli Sosyal Güvenlik İl Müdürü Nurettin Nacar yemek öncesi yaptığı konuşmada; “Bolluk ve bereket ayı olan ramazan ayının içerisinde vatanımız için canlarını seve seve siper eden aziz şehitlerimizin kıymetli emanetleri ve kahraman gazilerimizle bir araya gelerek aynı sofrada buluştuğumuz için çok mutluyuz. Bugüne kadar hep yanınızdaydık; bundan sonra da sosyal güvenlik ailesi olarak her zaman yanınızda olacağız.’’ dedi ve davetlilere katılımlarından dolayı teşekkürlerini sundu.

Ardından Kocaeli Vali Yardımcısı Ahmet Büyükçelik yaptığı konuşmada Ramazan ayı münasebetiyle bir araya gelmekten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Program Kuran’ı Kerim okunması ile başlayarak; iftar yemeği ve ardından Kocaeli İl Müftüsü Yusuf Doğan’ın duası ile devam etti.
İftar yemeğine; Kocaeli Vali Yardımcısı Ahmet Büyükçelik, İl Jandarma Komutanı J. KD. ALB. Osman Aslan, Kocaeli İl Müftüsü Yusuf Doğan, İŞKUR İl Müdürü Ulvi Yılmaz, Gıda, Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Mehmet Ersan Aytaç, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü İlhan Özel, Ticaret İl Müdürü Veysi Uzunkaya, , Bilim, Sanayi ve Teknoloji İl Müdürü İlhan Aydın, Aile Ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Bekir Yümnü ve Kocaeli Sosyal Güvenlik İl Müdür Yardımcıları ile Merkez Müdürleri de katıldılar.

Bu haber 209 defa okundu

DİĞER HABERLER

Kocaeli için bayram namazı saat kaçta?

Kocaeli için bayram namazı saat kaçta?

Kocaeli, Kurban Bayramı coşkusuna hazırlanıyor.

Mezarlıklarda 4 Bin adet mevsimlik çiçek dağıtıldı

Mezarlıklarda 4 Bin adet mevsimlik çiçek dağıtıldı

.

Bu sana yakışmadı...

Bu sana yakışmadı...

Kocaeli Tarım ve Orman İl Müdürü İlhan Özel, park ettiği otomobilinin bir anda hareket etmesi sonucunda durdurmaya çalıştığı aracın altında kalarak hayatını kaybetti.

Bugün boş ama...

Bugün boş ama...

.

Özel Aile Konak’ta 'AİLE' sıcaklığında bayramlaşma

Özel Aile Konak’ta 'AİLE' sıcaklığında bayramlaşma

Gölcük’te faaliyet gösteren Özel Aile Konak Hastanesi, bayramlaşma geleneğini Kurban Bayramı’nda da devam ettirerek tüm çalışanlarıyla kutladı.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ