17 Temmuz 2019 Çarşamba 18:50
 
Öncekiler Sonrakiler

ŞŞT ŞŞT SAKİN OL...

Şşt şşt Sakin ol...
18 Mayıs 2018 Cuma 17:11

.

İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan ile Hodri Meydan taraftarları arasında başlayan gerginlik sürüyor.

İzmit Belediyesi tarafından ihaleye çıkarılan ve Hodri Meydan Taraftar Derneği tarafından kazanılan çay bahçesi ihalesi Başkan Doğan tarafından iptal edilmiş bunun üzerine sinirler gerilmişti.


SAKİN OLUN...


İhalenin neden iptal edildiğini öğrenmek üzere İzmit Belediyesi'ne giderek Başkan Doğan'la görüşmek isteyen Hodri Meydan Taraftar Derneği Başkanı Enver Güler, başkanın makamında bulunmaması yüzünden bu görüşmeyi gerçekleştiremedi. Belediyeden ihale ile ilgili dün hiç açıklama yapılmaması sinirleri gererken dün Hodri Meydan derneği tarafından bugün Nevzat Doğan'ın protesto edileceğini açıklamış, sosyal medyada Nevzat Doğan istifa furyası başlamıştı. Tüm bu olumsuz gelişmelere rağmen taraftarları sakinleştirecek ve bilgilendirecek açıklamalar yapılmaması, üstüne üstlük Başkan Doğan'ın sosyal medyadan paylaştığı kendi fotoğrafının altına taraftarları kızdıracak cümleler yazması adeta bardağı taşırdı. Doğan'ın bu paylaşımına Hodrti Meydan dan cevap gecikmedi ve 'Adamlıktan bahseden kimse bizde ağzından çıkana yani KELİMEYE HASTAYIZ Hodri Meydan' şeklinde cevap verildi.


Hodri Meydan bu kentin değil tüm ülkenin en önemli taraftar derneğidir. İzmit Belediyesi'de bu kentin en büyük ilçe belediyesidir. Bu nedenle Kocaeli Gazete olarak, tarafları sakin olmaya ve bu gerginliğe son vermeye davet ediyoruz.Bu haber 1333 defa okundu

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ