17 Şubat 2019 Pazar 18:18
 
  • 5,279 TL

  • 5,964 TL

  • 223,54 TL

  • 102.715

Öncekiler Sonrakiler

TEBRİKLER KOCAELİSPOR

Tebrikler Kocaelispor
03 Eylül 2018 Pazartesi 12:27

Kocaeli Ticaret Odası (KOTO), cumartesi günü Fatsa Belediyespor ile oynadığı açılış maçını 2-0’lık galibiyetle taçlandıran 3. Lig, 3. Grup’ta mücadele eden Kocaelispor'u tebrik etti.

Kocaeli Ticaret Odası Başkanı Necmi Bulut, Meclis Başkanı Akın Doğan, yönetim kurulu ve meclis üyeleri, Kocaeli Ticaret Odası tarafından yapılan organizasyonla maçtaki yerini alırken, yoğun ilgi nedeniyle Oda binası maçtan saatler önce atkı ve bayraklarla adeta yeşil-siyaha boyandı.

‘Desteklerimiz sürecek’
Kocaelispor için kent genelinde oluşturulan birlik-beraberlik ortamının, galibiyetle taçlandığını ifade eden Başkanlar Bulut ve Doğan, “Şehirlere markaları değer katar. Kocaelispor da bizim en büyük markamız. Sonuna kadar korumalı, sahip çıkmalıyız. Tüm kent genelinde böylesi güzel ve sonucu galibiyet olan bir atmosfer ortaya çıkardığı için başta Kocaeli Valimiz Hüseyin Aksoy’a, akabinde Kocaelispor Başkanımız Bahri Yavuz’a, kulüp yöneticilerine ve müsabaka boyunca bizlere galibiyet sevinci yaşatmak için mücadele eden sporcularımıza teşekkür ediyoruz. Kocaeli Ticaret Odası olarak Kocaelispor’umuzun yanında olmaya devam edeceğiz” dedi.

Bu haber 962 defa okundu

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ