30 Mayıs 2020 Cumartesi 21:58

TEDAVİ İÇİN, KİTAP YAZDI

Tedavi için, kitap yazdı
12 Ekim 2019 Cumartesi 20:06

Destek olmak isterseniz 0 552 538 76 41

İki çocukları dünyaya geldi. Çocuklarına Poyraz Koç ve Yusuf Koç ismini verdiler. Poyraz 14 aylık iken, Yusuf ise 23 aylık iken hayatını kaybetti. Acılı anne gerçeği sonradan öğrendi. Gerçekle yüzleşen acılı anne; şimdi bu acılı hayattan kurtulmak istiyor; ama maddi desteğe ihtiyacı var. Bunun için kitap yazdı; ama maddi durumu yerinde olmadığı için kitabın basımını gerçekleştiremedi.

KİTABIN İSMİ: ACI HAYATLAR
Derince'de ikamet eden Çağlayan Koç, gen hastalığı nedeniyle sağlıklı dünyaya gelen çocukları; bir süre sonra vefat ediyor. Anne olmak isteyen Çağlayan Koç,çocuklarının yaşaması için gen tedavisi olmak zorunda. Gen tedavisi ise yüksek bir ücrete tabi. Maddi durumları bu tedavi bedelini karşılamaya müsait değil. Bu yüzden, daha önce doğan ancak kendisinde olan gen hastalığı nedeniyle 14 aylık ve 24 aylık iken hayatlarını kaybeden çocuklarının yatmış olduğu hastane de ki 'Acı Hayatları' kaleme aldı . Şimdi yazdığı bu kitabı satarak, gelir elde etmek ve bu kitabın geliriyle de tedavi olmak istiyor.

KİTAP İÇİN DESTEK BEKLİYOR
Ankara ve çeşitli hastanelerde çocuklarını tedavi ettirirken karşılaştığı çocukların hayatını kaleme alan Çağlayan Koç, tedavisi için yazmış olduğu bu kitabı bastıracak bir sponsor arıyor. Maddi durumları yerinde olmadığı için yazdığı kitabı dahi bastıramayan Çağlayan Koç, 'Ben tedavi olmak, anne olmak istiyorum. Bu yüzden, hastanede karşılaştığım çocukların ve ailelerin hayatlarını yazdım. Bunları kitap haline getirmek istiyorum. Ancak bana destek olacak, kitabımı bastıracak hayırsever insanlardan destek bekliyorum. Bir birinden acı 7 çocuğun hayatını kaleme aldım. Zor şartlar altında hayatımızı idame ettiriyoruz. Tedavi olmam için bu kitabı bastırmak ve satışını yapmam lazım. Hazır bir şekilde beklemesine rağmen kitabı bastıramadım"dedi.

Bu haber 465 defa okundu

DİĞER HABERLER

Cinayet zanlısı yakalandı

Cinayet zanlısı yakalandı

18 yıl hapis cezalı cezaevi firarisi yakalandı

Başkan Büyükakın, 'Kartepe Kent Meydanı şehrimiz için değerli bir kazanım olacak'

Başkan Büyükakın, 'Kartepe Kent Meydanı şehrimiz için değerli bir kazanım olacak'

Başkan Büyükakın, “Kocaeli’nde kadınlardan çocuklara, gençlerden yaşlılara, engellilerden sporculara kadar herkese dokunacak mekanlarla ve meydanlarla donatılması hedefimize azim ve kararlıkla çalışarak ulaşacağız" dedi

THY, yeniden gökyüzünde

THY, yeniden gökyüzünde

İlk uçuş tarihi belli oldu

Parklarda sosyal mesafe korunacak

Parklarda sosyal mesafe korunacak

SOSYAL MESAFE ALANLARI ÇİZİLİYOR

AKAR YHT İÇİN TAAHHÜT ALDI

AKAR YHT İÇİN TAAHHÜT ALDI

GELECEK HAFTA TEKRAR HİZMET DE

Sağlık çalışanlarına ücretsiz ulaşım devam edecek

Sağlık çalışanlarına ücretsiz ulaşım devam edecek

Koronavirüs salgını kapsamında sağlık çalışanlarına verilen ücretsiz ulaşım desteği 30 Haziran’a kadar uzatıldı

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ