19 Aralık 2018 Çarşamba 11:32
 
  • 5,321 TL

  • 6,070 TL

  • 214,73 TL

  • 91.555

Öncekiler Sonrakiler

TEK YÜKÜNÜZ ÇİÇEK OLSUN

Tek yükünüz çiçek olsun
08 Mart 2018 Perşembe 09:34

.

İYİ Parti Derince İlçe Başkanlığı 8 Mart Dünya Kadınlar Günü için “Tek Yükünüz Çiçek Olsun” projesi kapsamında Derinceli kadınlarımıza ilçe başkanı Esra TOLU’nun önderliğinde yönetim kurulu  ve parti üyeleri ile birlikte çiçek dağıttı. İYİ Partili yöneticiler olarak kadınlarımızın yalnızca bir gün değil her gün gündemimizde olduğunu söyleyerek kadınların ve gençlerin partisi sloganıyla çıktığımız bu yolda kadınlarımıza adaletli, eşitlikçi ve daha yaşanabilir bir ülke inşa etmek gecemizi gündüzümüze katacağımızdan hiç kimsenin şüphesi olmamalıdır.

AYAKLARININ ALTINDA CENNET OLAN ANALARA ZİYARET

İYİ Parti Derince İlçe Başkanı Esra TOLU ve Yönetim Kurulu Üyeleri 8 Mart Dünya Kadınlar günü vesilesiyle görme engelli bir anne olan Sibel Hanımı ve kendisi gibi görme engeli evladı Pınar Hanımı evlerinde ziyaret etti. Çok duygusal ve umut dolu anların yaşandığı ziyarette engelli vatandaşlarımızın yaşadığı zorluklar ilk ağızdan dinlendi ve çözüm için ivedilikle harekete geçildi. İYİ Parti Derince olarak gündemimizde olan engelsiz yaşam projelerimizi ilerleyen günlerde duyurmaya ve ziyaretlerimizi artırmaya devam edeceğiz.

HAYIRLI OLSUN ZİYARETLERİ BAŞLADI

İYİ Parti Derince İlçe Başkanlığı Yönetim Kurulu Üyeleri Kocaeli’de bulunan İYİ Parti İlçe Başkanlıklarına hayırlı olsun ziyaretlerine başladı. Kartepe, Kandıra, Darıca ve Çayırova İlçelerine ziyaretler yapıldı. Hayırlı olsun dilekleri ve temenniler iletilip dostça konuşmalar yapıldı. Ev sahibi olan ilçe başkanlıkları Derinceli İYİ Parti Yöneticilerini ağırlamaktan duydukları mutlulukları ilettiler. En kısa sürede iade-i ziyaretlerin yapılacağının sözleri alındı. İYİ bir Kocaeli için hep birlikte hareket edilmesi gerektiği konusunda mutabık kalındı.
Bu haber 336 defa okundu

DİĞER HABERLER

3600 Ek Gösterge,Sağlık Çalışanının Hakkıdır!!!

3600 Ek Gösterge,Sağlık Çalışanının Hakkıdır!!!

Sağlık-Sen Kocaeli Şube Başkanı Erdal YILDIRIM yaptığı açıklamada; “3600 Ek Gösterge Tüm Sağlık Personelini” kapsamalı dedi.

Hürriyet, Kocaeli Adliyesi ve avukatların sorunlarını Bakan’a iletti

Hürriyet, Kocaeli Adliyesi ve avukatların sorunlarını Bakan’a iletti

CHP Kocaeli Milletvekili Hürriyet, Kocaeli’ye yapılacak adliye binasını ve avukatların sorunlarını Adalet Bakanı Gül’e iletti

İYİ Partili Gençlerden Örnek Davranış

İYİ Partili Gençlerden Örnek Davranış

İYİ Parti Kocaeli Gençlik Kolları çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.

AK Parti İzmit’te Rıfat Akbaş Aday !

AK Parti İzmit’te Rıfat Akbaş Aday !

Akbaş, Vekaleten Üstlendiği Göreve Asaleten Atanmak İçin Aday

Oh nihayet bitti!

Oh nihayet bitti!

“EFSANE GERİ DÖNÜYOR” Kampanyası son aerdi.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ