15 Ağustos 2018 Çarşamba 04:07
 
  • 6,377 TL

  • 7,228 TL

  • 243,63 TL

  • 93.419

Öncekiler Sonrakiler

TEK YÜKÜNÜZ ÇİÇEK OLSUN

Tek yükünüz çiçek olsun
08 Mart 2018 Perşembe 09:34

.

İYİ Parti Derince İlçe Başkanlığı 8 Mart Dünya Kadınlar Günü için “Tek Yükünüz Çiçek Olsun” projesi kapsamında Derinceli kadınlarımıza ilçe başkanı Esra TOLU’nun önderliğinde yönetim kurulu  ve parti üyeleri ile birlikte çiçek dağıttı. İYİ Partili yöneticiler olarak kadınlarımızın yalnızca bir gün değil her gün gündemimizde olduğunu söyleyerek kadınların ve gençlerin partisi sloganıyla çıktığımız bu yolda kadınlarımıza adaletli, eşitlikçi ve daha yaşanabilir bir ülke inşa etmek gecemizi gündüzümüze katacağımızdan hiç kimsenin şüphesi olmamalıdır.

AYAKLARININ ALTINDA CENNET OLAN ANALARA ZİYARET

İYİ Parti Derince İlçe Başkanı Esra TOLU ve Yönetim Kurulu Üyeleri 8 Mart Dünya Kadınlar günü vesilesiyle görme engelli bir anne olan Sibel Hanımı ve kendisi gibi görme engeli evladı Pınar Hanımı evlerinde ziyaret etti. Çok duygusal ve umut dolu anların yaşandığı ziyarette engelli vatandaşlarımızın yaşadığı zorluklar ilk ağızdan dinlendi ve çözüm için ivedilikle harekete geçildi. İYİ Parti Derince olarak gündemimizde olan engelsiz yaşam projelerimizi ilerleyen günlerde duyurmaya ve ziyaretlerimizi artırmaya devam edeceğiz.

HAYIRLI OLSUN ZİYARETLERİ BAŞLADI

İYİ Parti Derince İlçe Başkanlığı Yönetim Kurulu Üyeleri Kocaeli’de bulunan İYİ Parti İlçe Başkanlıklarına hayırlı olsun ziyaretlerine başladı. Kartepe, Kandıra, Darıca ve Çayırova İlçelerine ziyaretler yapıldı. Hayırlı olsun dilekleri ve temenniler iletilip dostça konuşmalar yapıldı. Ev sahibi olan ilçe başkanlıkları Derinceli İYİ Parti Yöneticilerini ağırlamaktan duydukları mutlulukları ilettiler. En kısa sürede iade-i ziyaretlerin yapılacağının sözleri alındı. İYİ bir Kocaeli için hep birlikte hareket edilmesi gerektiği konusunda mutabık kalındı.
Bu haber 304 defa okundu

DİĞER HABERLER

BDDK düzenlemeleri yürürlüğe girdi

BDDK düzenlemeleri yürürlüğe girdi

Banka kartları ve kredi kartları ile kredi işlemleri hakkında yönetmelikte değişiklik kabul edildi

Vali Aksoy'dan eğitime destek

Vali Aksoy'dan eğitime destek

Eğitime yüzde 100 Destek Kampanyası çerçevesinde Yılport Konteyner Terminali ve Liman İşletmeleri A.Ş. tarafından 54 derslik, 1 adet kapalı spor salonu, 200 öğrencilik yurt ile donatım ve tefrişat işlerinin yapılacağı Gebze Teknik Üniversitesi Mehmet Yıldırım Yılport Eğitim Kampüsü’nün protokol imza töreni, Kocaeli Valisi Hüseyin Aksoy’un katılımlarıyla gerçekleştirildi.

Anlamak için, bu müzeyi mutlaka gezin!

Anlamak için, bu müzeyi mutlaka gezin!

İzmit Belediyesi tarafından hayata geçirilen 17 Ağustos deprem anma ve farkındalık müzesi, hem depremin acı yüzünü ortaya koyarken hem de depremler için farkındalık yaratıyor

Dolarını bozdurana vinç bedava!

Dolarını bozdurana vinç bedava!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın çağrısıyla küçük esnaftan inşaat firmalarına kadar bir çok kurum dolar bozdurup getiren vatandaşlara bedava hizmetler vermeyi vaat ediyor.

Doğan Mahallesinden SEDAŞ’a Teşekkür

 Doğan Mahallesinden SEDAŞ’a Teşekkür

Kuruçeşme'de yanmayan lambalar SEDAŞ Ekiplerince hızla onarıldı.

Arama kurtarma ekibi sertifikalarını aldı

Arama kurtarma ekibi sertifikalarını aldı

O Kahraman Benim sloganıyla başlatılan proje kapsamında eğitimlerini tamamlayan, 50 kişilik İzmit Belediyesi Gönüllü Arama Kurtarma Ekibi (İZBAK)sertifikalarını aldı.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ