21 Şubat 2019 Perşembe 18:20
 
  • 5,327 TL

  • 6,056 TL

  • 228,04 TL

  • 102.348

Öncekiler Sonrakiler

TEPEKÖY'DE BİRLİK İFTARI

Tepeköy'de birlik iftarı
21 Mayıs 2018 Pazartesi 13:15

Tepeköy Mahallesi’nde düzenlenen birlik ve beraberlik iftarına binlerce kişi katıldı.

Ferdi Koçal İlkokulu önünde gerçekleştirilen iftar programında, AK Parti, MHP ve BBP’li   partililer ile vatandaşlar bir araya gelerek, birlik ve beraberlik mesajı verdiler. Birlik ve beraberlik iftarına İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, MHP İl Başkanı Aydın Ünlü, AK Parti İzmit İlçe Başkanı Hasan Ayaz, MHP İzmit İlçe Başkanı Ahmet Yalçınöz, BBP İzmit İlçe Başkanı Sezgin Özmen, Tepeköy Mahalle Muhtarı Celalettin İçöz ve çok sayıda vatandaş katıldı.

BİR VE BERABER OLDUĞUMUZ SÜRECE ÖNÜMÜZ AÇIK

24 Haziran Cumhurbaşkanı ve milletvekili seçimlerinde ülkemizin geleceği için bir ve beraber olan tüm vatandaşlara teşekkür ederek konuşmasına başlayan Başkan Doğan  “ülkemizin ve tüm dünya Müslümanlarının geleceği için aynı masada toplanmanın mutluluğu içerisindeyiz.  Bu meydanda, bu masalarda oturan Ak Partili, MHP’li ve BBP’li tüm kardeşlerimizin tek gayesi ülkemizin, şehrimizin milletimizin daha iyiye, daha güzele ulaşmasıdır. Farklı yollar düşünebilir, farklı siyasi bakış açıları içerisinde olabiliriz. Bu da bir zenginliktir. Ortak gayemiz, ülkemizin, milletimizin, dinimizin, değerlerimizin daha iyi, daha sağlam ellerde olmasıdır. Türk Milleti bin yıllardır bunların etrafında birleşerek var olmuştur. Bu birlik ve beraberliğimiz olmasaydı bizi çoktan yok etmişlerdi. Bu birlik ve beraberlik olduğu sürece milletimizin önü açıktır” dedi.

AVRUPA RAHATSIZ

Bu duruşun ve birlik beraberlik ruhunun Türkiye düşmanlarını rahatsız ettiğini de belirten Başkan Doğan “bu seçimin batıyı, Amerika’yı, düşmanlarımızı rahatsız ettiği bir gerçekse bu durumu desteklemek gerekir. Eğer bu seçim görüntüsü düşmanlarımızı rahatsız edecekse, siyasi parti gözetmeksizin, ülkemizdeki istikrarın devamlılığı için, çocuklarımızın geleceği için tarafımız ortak olmalı. Biz halkımıza güveniyoruz. Halkımızın tarafını çok güzel bir şekilde sandıkta belli edeceğini biliyoruz. Şimdiden 24 Haziran seçimleri hayırlı uğurlu olsun” şeklinde konuştu.

KARARLI BİR ŞEKİLDE DİK DURACAĞIZ

Binlerce kişinin katıldığı iftar programının açılışında konuşan Ak Parti İlçe Başkanı Hasan Ayaz da, “önümüzde çok tarihi ve kritik bir seçim var. Kötü ve kötülüklerin değil iyi ve iyiliklerin kazanması gereken bir seçim. Zalimlere karşı daha güçlü ve daha kararlı bir şekilde dik duracağız, daima hazır, örgütlü ve uyanık olacağız. Rabbimizden de kardeşin kardeşe düşmemesi için, fitne ateşinin sönmesi için, ülkemizi ve aziz milletimizi yerin altından ve yerin üstünden gelecek şer ve musibetlerden koruması için çok ama çok dua edeceğiz” dedi.

MHP İl Başkanı ve BBP İlçe Başkanı da  yaptıkları konuşmada birlik ve beraberlik mesajları verdiler.
Bu haber 285 defa okundu

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ