21 Kasım 2017 Salı 16:35
 
  • 3,951 TL

  • 4,635 TL

  • 162,29 TL

  • 104.712

Öncekiler Sonrakiler

TOYOTA PLAZA KOCAELİ KAYA TOYOTA HYBRİD TANITIM GÜNLERİ DEVAM EDİYOR

Toyota Plaza Kocaeli Kaya Toyota Hybrid tanıtım günleri devam ediyor
05 Ağustos 2017 Cumartesi 15:02

.

Toyota Plaza Kocaeli Kaya Toyota Hybrid tanıtım günleri 2.Etkinliğini dün akşam başiskelede gerçekleştirdi.Başiskele sahil, kumsal da açtıkları Toyota  Hybrid standı insanların odak noktası oldu.Ayrıca Toyota İnteraktif Test sürüşüne talep ve katılımda yoğun oldu.

Hybrid=Toyota ,Dondurma=Mutluluk mottosu ile Özserbesler dondurmanın Toyota Hybrid motordan esinlenerek ürettiği hibrit dondurmanın  başiskele özserbeslerde tanıtımı yapıldı.

Toyota Hybrid motor bilinirliğini arttırmak amacıyla farklı projeler geliştiren Toyota Plaza Kocaeli Kaya'dan,Stand çalışmalarının Ağustos ayı boyunca devam edeceği Eylül ayında ise bambaşka bir concept ile yine HYBRID=TOYOTA temalı çalışmalarının olduğu bilgisi verildi.

Bu haber 1713 defa okundu

DİĞER HABERLER

Bylock operasyonu:15 gözaltı

Bylock operasyonu:15 gözaltı

FETÖ/PDY Silahlı Terör Örgütü’nün operasyonları kapsamında "Bylock"kullandıkları tesbit edilen farklı meslek guruplarından15 kişi hakkında yakalama kararı verildi.

İZGAZ' dan önemli uyarı!

İZGAZ' dan önemli uyarı!

İZGAZ havaların soğumasıyla birlikte doğal gaz ve katı yakıt kullanmakta olan tüketicileri karbonmonoksit zehirlenmeleriner karşı uyardı.

Valilik dolandırıcılara karşı uyardı!

Valilik dolandırıcılara karşı uyardı!

Kocaeli valiliği yetkili kişilerin isimleri kullanılarak kurum kuruluş ve hayırseverleri arayarak bağış veya yardım gibi nedenlerle para talep eden dolandırıcılara karşı uyardı.

SEDAŞ, 4 AR-GE projesinin tanıtımını yaptı

SEDAŞ, 4 AR-GE projesinin tanıtımını yaptı

Bekir Sami Güven, 'Hizmet aşkı olanın projesi olur' dedi ve SEDAŞ’ın 2017 yılında 4 yeni Ar-Ge projesini onurla ve gururla sürdürmeye başladığını belirtti.

Petrol-İş Sendikası Genel Başkanı Ali Ufuk Yaşar'ın anne acısı

Petrol-İş  Sendikası Genel Başkanı Ali Ufuk Yaşar'ın anne acısı

.

O hastalığı önleyebilirsiniz

O hastalığı önleyebilirsiniz

Derince Eğitim Araştırma Hastanesi Göğüs Hastalıkları Uzmanı Doç. Dr. Aysun Şengül, Akciğer Kanseri Hakkında Çok Önemli Bilgiler Aktardı!

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ

ANKET