21 Şubat 2019 Perşembe 18:10
 
  • 5,327 TL

  • 6,056 TL

  • 228,04 TL

  • 102.348

Öncekiler Sonrakiler

TOYOTA PLAZA RENGARENK EĞLENCE MERKEZİNE DÖNDÜ

Toyota Plaza rengarenk eğlence merkezine döndü
21 Nisan 2018 Cumartesi 17:06

“Dünya çocuklarla güzel”

Her yıl olduğu gibi bu yıl da geleneğini bozmayan Toyota Plaza Kocaeli Kaya, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı öncesi, çocuklara unutamayacakları bir gün yaşatarak şenlik havasında etkinlik düzenledi.


Geleneksel hale gelen çocuk şenliğinde, çocukların doyasıya eğlenmeleri adına tamamı ücretsiz aktiviteler gerçekleştirildi. 14. Geleneksel 23 Nisan Çocuk Etkinliği kapsamında mağazalarının önünde birbirinden renkli eğlence parkurları hazırlayan Toyota Plaza Kocaeli Kaya,  çocuklara sürpriz çekilişlerle de hediyeler armağan etti.


Pişmaniye standından oyun alanlarına, mini konserlerden yüz boyama atölyesine, resim atölyesinden tramboline kadar birçok eğlenceyi çocuklar için bir araya getirdiklerini söyleyen Toyota Plaza Kocaeli Kaya Sahibi Mehmet Kaya, “Her bayram gibi bu bayram da çocuklarımızın gönüllerince eğlenmesini istedik ve 14. Geleneksel 23 Nisan Çocuk Etkinliğimizi düzenledik.  Onların mutluluklarına ortak olmak, onların renkli dünyalarını paylaşmak bizleri de mutlu ediyor. Her çocuk mutlu olmayı hakediyor. Dünya çocuklarla güzelleşiyor” dedi.
 

Bu haber 747 defa okundu

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ