bil anakolej
08 Temmuz 2020 Çarşamba 09:44

TRABZON TANITIM GÜNLERİNE BÜYÜK İLGİ

Trabzon Tanıtım Günlerine büyük ilgi
10 Şubat 2019 Pazar 09:41

.

Büyükşehir Belediyesi ve Kocaeli Trabzonlular Derneği işbirliği ile Uluslararası Fuar Merkezi’nde 7-10 Şubat tarihleri arasında düzenlenen Trabzon Tanıtım Günleri, Kocaeli’nin dört bir yanından ziyaretçi akınına uğradı. Tanıtım Günleri’ne sadece Trabzonlular değil kentte yaşayan farklı illerden vatandaşlar da geldi. İkinci kez düzenlenen Trabzon Tanıtım Günleri’nde Trabzon’un yöresel ürünleri ve kültürü sergileniyor.

 

VATANDAŞLAR BÜYÜK İLGİ GÖSTERDİ

İkinci kez düzenlenen Trabzon Tanıtım Günleri’nin 3. gününde Kocaelili vatandaşlar yoğun ilgili gösterdi. Yarın son günü olan Trabzon Tanıtım Günleri’nde Kocaeli’nde adeta Trabzon yaşatılıyor. Hafta sonu tatiliyle birlikte Trabzon Tanıtım Günlerine akın eden vatandaşlar, fuar alanı içinde açılan stantlara büyük ilgi gösterdi. Özellikle yöresel ürünlerin tanıtıldığı stantlar önünde çok büyük kuyruklar oluştu.

 

3. GÜNDE SAHNE ‘’EKİN UZUNLAR’’IN OLDU

Karadeniz müziğinin kaliteli seslerinden birisi olan Ekin Uzunlar, Trabzonlular Günü’nün 3. gününde sahne aldı. Son dönemlerin en beğenilen ve en çok takip edilen isimleri arasına giren Uzunlar’ı dinlemeye gelen ziyaretçiler, sahnenin bulunduğu alanı hınca hınç oldurdu. Sevilen parçalarını seslendiren Uzunlar’da kendisini dinlemeye gelen vatandaşları coşturdu. Sesinin yanı sıra, mizahi anlayışı, sahne performansı ve renkli karakteri ile de dikkat çeken Uzunlar’ın parçalarını ziyaretçiler hep bir ağızdan söyledi.

 

İNSANLAR KAYNAŞIYOR

Trabzon Tanıtım Günleri ziyaretçileri, Trabzon’un yöresel ürünlerine ulaşmanın keyfini yaşarken eğlencenin de tadını çıkarıyor. Alışveriş yaparken eğlendiklerini belirten ziyaretçiler Trabzon Tanıtım Günleri gibi fuarların düzenli olarak her yıl programlanmasını çok sevdi. Bu gibi fuarların insanları daha da kaynaştırdığını belirten ziyaretçiler, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’ne de teşekkür etti.Bu haber 1640 defa okundu

DİĞER HABERLER

Gebze'de yangın

Gebze'de yangın

Geri dönüşüm tesisinde yangın

İşaret diliyle Ormanya’yı tanıdılar

İşaret diliyle Ormanya’yı tanıdılar

“İşaret Kamp” etkinliği Ormanya otoparkında gerçekleştirildi.

Özçınar:COVID-19 ödülü sadece hekimlere yaramıştır

Özçınar:COVID-19 ödülü sadece hekimlere yaramıştır

Onur Sağlık-Sen Genel Başkanı Özgür İbrahim ÖZÇINAR sağlık çalışanları enflasyona yeniliğini ifade etti.

Muhtarlıkların ihtiyaçları karşılanıyor

Muhtarlıkların ihtiyaçları karşılanıyor

Başiskele Aydınkent ve Döngel muhtarlık binalarının ihtiyaçları giderildi

Kocaeli'de resmi kız çocukları evliliği azaldı

Kocaeli'de resmi kız çocukları evliliği azaldı

TÜİK Dünya Nüfus Günü istatistik verilerini açıkladı.

Şeffaf belediye Darıca’ya ne oldu?

Şeffaf belediye Darıca’ya ne oldu?

CHP Darıca Belediye Meclis Üyesi Özkan Sarıtoprak, “Darıca Belediyesi ikinci oturumu belediye hesabından kasten canlı yayın yapılmadı. Şeffaf belediye Darıca’ya ne oldu?” dedi.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ