14 Ağustos 2018 Salı 16:32
 
  • 6,506 TL

  • 7,417 TL

  • 243,57 TL

  • 93.483

Öncekiler Sonrakiler

TRABZONLULAR DERNEĞİ’NDEN KOCAELİ SOKAK’A ZİYARET

Trabzonlular Derneği’nden Kocaeli Sokak’a ziyaret
18 Ocak 2018 Perşembe 12:04

Kocaeli Trabzonlular Derneği Kadın Kolları, bugün Kocaeli Sokak Dergisi’ni ziyaret ederek Trabzonlu olan Genel Yayın Yönetmenimiz Nazan Yavuz’u Kadın Kollarına üye yaptı.

Kocaeli Trabzonlular Derneği’nin önümüzdeki günlerde yapılacak olan aktiviteleri ile ilgili dergimizi ziyaret eden Kocaeli Trabzonlular Derneği Başkan Yardımcısı Neşe Küçükarslan Köse ile Kadın Kolları Başkanı Selma Uzuner’e Kadın Kolları Genel Sekreteri Esra Gürsoy ve Kadın Kolları üyeleri eşlik etti.TRABZON TANITIM GÜNLERİ COŞKULU OLACAK

Ziyaret sırasında derneğin önümüzdeki ay itibariyle etkinliklerinin başladığını söyleyen Kadın Kolları Başkanı Selma Uzuner, “Kocaeli Trabzonlular Derneği olarak etkinlik anlamında yoğun bir döneme giriyoruz. 31 Ocak’ta düzenleyeceğimiz kahvaltı programı ile etkinliklerimize start vereceğiz. Ardından da Trabzon’un kurtuluş yıldönümü olan 24 Şubat’ta dernek olarak İnterteks Fuar Alanı’nda Trabzon Tanıtım Günleri düzenleyeceğiz. Etkinliğimiz 5 gün sürecek ve kültürümüzü Kocaeli’ne taşıyacağız. 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde bir gece düzenleyeceğiz. Nisan ayı ve Mayıs ayında geziler düzenleyeceğiz” şeklinde konuştu.


KÖY OKULUNA ANLAMLI BAĞIŞ

Trabzon’da bir köy okulunda kütüphane ve oyun odası yaptırarak Nisan ayında açılış yapacaklarını belirten Selma Uzuner, “10 Kasım’da Trabzon Düzköy’de bulunan köy okulunda kütüphane yaptırmıştık. 21 Nisan’da ise zeka oyunları odası açılışı yapacağız. Üyelerimiz ile birlikte coşkulu bir açılış gerçekleştireceğiz” dedi. Trabzonlu olduğu için derneğe üye yapılan Genel Yayın Yönetmenimiz Nazan Yavuz ise, bir Trabzonlu olarak derneğin çalışmalarını yakından takip ettiğini belirterek ziyaretten memnun kaldığını belirtti.

Haber Vildan KekeçTrabzonlular Derneği Kadın Kolları Başkanı Selma Uzuner, Gazetemiz Genel Yayın Yönetmeni Nazan Yavuz'u üye yaptı.Trabzonlular Derneği Kadın Kolları yöneticileri, Genel Yayın Yönetmenimiz Nazan Yavuz'a etkinlikler hakkında bilgi verdi.Kocaeli Trabzonlular Derneği Kadın Kolları ve Genel Yayın Yönetmenimiz Nazan Yavuz ziyaret sonrası hatıra fotoğrafı çektirdi.


Bu haber 1549 defa okundu

DİĞER HABERLER

Anlamak için, bu müzeyi mutlaka gezin!

Anlamak için, bu müzeyi mutlaka gezin!

İzmit Belediyesi tarafından hayata geçirilen 17 Ağustos deprem anma ve farkındalık müzesi, hem depremin acı yüzünü ortaya koyarken hem de depremler için farkındalık yaratıyor

Dolarını bozdurana vinç bedava!

Dolarını bozdurana vinç bedava!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın çağrısıyla küçük esnaftan inşaat firmalarına kadar bir çok kurum dolar bozdurup getiren vatandaşlara bedava hizmetler vermeyi vaat ediyor.

Doğan Mahallesinden SEDAŞ’a Teşekkür

 Doğan Mahallesinden SEDAŞ’a Teşekkür

Kuruçeşme'de yanmayan lambalar SEDAŞ Ekiplerince hızla onarıldı.

Arama kurtarma ekibi sertifikalarını aldı

Arama kurtarma ekibi sertifikalarını aldı

O Kahraman Benim sloganıyla başlatılan proje kapsamında eğitimlerini tamamlayan, 50 kişilik İzmit Belediyesi Gönüllü Arama Kurtarma Ekibi (İZBAK)sertifikalarını aldı.

Kocaeli'de kaç kişi ad-soyad değişikliği yapmış?

Kocaeli'de kaç kişi ad-soyad değişikliği yapmış?

7039 Sayılı Kanunun Geçici 8’inci Maddesi gereğince Kocaeli’de 1487 kişi ad ve soyad değişikliği yaptı.

17 Ağustos'un yıldönümünde deprem şehitleri anılacak

17 Ağustos'un yıldönümünde deprem şehitleri anılacak

Gölcük Belediyesi 17 Ağustos Deprem şehitlerini anma programı 16-17 Ağustos tarihlerinde Kavaklı sahilinde ve şehitliklerde yapılacak programlar ile gerçekleştirilecek.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ