17 Ocak 2019 Perşembe 04:51
 
  • 5,348 TL

  • 6,101 TL

  • 223,27 TL

  • 95.411

Öncekiler Sonrakiler

TRABZONLULAR DERNEĞİ’NDEN KOCAELİ SOKAK’A ZİYARET

Trabzonlular Derneği’nden Kocaeli Sokak’a ziyaret
18 Ocak 2018 Perşembe 12:04

Kocaeli Trabzonlular Derneği Kadın Kolları, bugün Kocaeli Sokak Dergisi’ni ziyaret ederek Trabzonlu olan Genel Yayın Yönetmenimiz Nazan Yavuz’u Kadın Kollarına üye yaptı.

Kocaeli Trabzonlular Derneği’nin önümüzdeki günlerde yapılacak olan aktiviteleri ile ilgili dergimizi ziyaret eden Kocaeli Trabzonlular Derneği Başkan Yardımcısı Neşe Küçükarslan Köse ile Kadın Kolları Başkanı Selma Uzuner’e Kadın Kolları Genel Sekreteri Esra Gürsoy ve Kadın Kolları üyeleri eşlik etti.TRABZON TANITIM GÜNLERİ COŞKULU OLACAK

Ziyaret sırasında derneğin önümüzdeki ay itibariyle etkinliklerinin başladığını söyleyen Kadın Kolları Başkanı Selma Uzuner, “Kocaeli Trabzonlular Derneği olarak etkinlik anlamında yoğun bir döneme giriyoruz. 31 Ocak’ta düzenleyeceğimiz kahvaltı programı ile etkinliklerimize start vereceğiz. Ardından da Trabzon’un kurtuluş yıldönümü olan 24 Şubat’ta dernek olarak İnterteks Fuar Alanı’nda Trabzon Tanıtım Günleri düzenleyeceğiz. Etkinliğimiz 5 gün sürecek ve kültürümüzü Kocaeli’ne taşıyacağız. 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde bir gece düzenleyeceğiz. Nisan ayı ve Mayıs ayında geziler düzenleyeceğiz” şeklinde konuştu.


KÖY OKULUNA ANLAMLI BAĞIŞ

Trabzon’da bir köy okulunda kütüphane ve oyun odası yaptırarak Nisan ayında açılış yapacaklarını belirten Selma Uzuner, “10 Kasım’da Trabzon Düzköy’de bulunan köy okulunda kütüphane yaptırmıştık. 21 Nisan’da ise zeka oyunları odası açılışı yapacağız. Üyelerimiz ile birlikte coşkulu bir açılış gerçekleştireceğiz” dedi. Trabzonlu olduğu için derneğe üye yapılan Genel Yayın Yönetmenimiz Nazan Yavuz ise, bir Trabzonlu olarak derneğin çalışmalarını yakından takip ettiğini belirterek ziyaretten memnun kaldığını belirtti.

Haber Vildan KekeçTrabzonlular Derneği Kadın Kolları Başkanı Selma Uzuner, Gazetemiz Genel Yayın Yönetmeni Nazan Yavuz'u üye yaptı.Trabzonlular Derneği Kadın Kolları yöneticileri, Genel Yayın Yönetmenimiz Nazan Yavuz'a etkinlikler hakkında bilgi verdi.Kocaeli Trabzonlular Derneği Kadın Kolları ve Genel Yayın Yönetmenimiz Nazan Yavuz ziyaret sonrası hatıra fotoğrafı çektirdi.


Bu haber 1810 defa okundu

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ