28 Mayıs 2018 Pazartesi 10:43
 
  • 4,629 TL

  • 5,427 TL

  • 196,80 TL

  • 103.200

Öncekiler Sonrakiler

TURANCI HAREKET PLATFORMU KOCAELİ İL BAŞKANI GÖREVİNİ DEVRETTİ

Turancı Hareket Platformu Kocaeli İl Başkanı Görevini Devretti
16 Kasım 2017 Perşembe 17:17

Turancı Hareket Platformu Kocaeli İl Başkanlığı'nın dün akşam saatlerinde düzenlediği programda devir teslim gerçekleşti.

Turancı Hareket Platformu üyelerinin katılım gösterdiği programda Eski İl Başkanı Hüseyin Güllü konuşmasında şunları dile getirdi:

Kocaeli Turancı Hareket Platformu'nda 1 yıl önce üstlendiğim görevi bugüne kadar layıkıyla yapmaya çalıştım. Görevi bırakıyor olmam bu teşkilattan ayrılacağım anlamına gelmez. Ben yine burada olacağım. Sizin arkadaşınız, kardeşiniz, dostunuz ve ağabeyiniz olarak bu teşkilatın içinde bulunacağım. Biz bu yola hep birlikte çıktık, bu kutlu yolda beraber yürüdük ve yürümeye devam edeceğiz. Bu kuruluşun içinde isimlerin ve şahısların önemi yoktur. Önemli olan inandığımız değerlerdir. Görevi bırakmamın nedenlerine gelirsek dediğim gibi yaklaşık 1 yıldır bu görevi elimden geldiğince başarılı bir şekilde yürütmeye çalıştım. Artık yeni fikirlerin doğması için, teşkilatın tekrardan bir revize olması ve taze zihinlerin söz sahibi olabilmesi için bırakıyorum. Bıraktığım kardeşim de zaten bu yolda hep kol kola yürüdüğüm bir insan. Beni bu yolda bir kez olsun yalnız bırakmayan bütün kardeşlerime minnet duyuyorum. Geldiğiniz için hepinize ayrı ayrı teşekkürlerimi sunuyorum. Türklük ve Türkçülük var olsun.

Hüseyin Güllü'nün konuşmasının ardından devir teslim töreni gerçekleşti. Bu zamana kadar göstermiş olduğu hizmetlerden dolayı Turancı Hareket Platformu tarafından kıvanç belgesi ve plaket takdim edildi. Hüseyin Güllü THP Kocaeli İl Başkanlığı görevini Özer Mert Özdemir'e devretti. İl Başkan Vekili Burak Öztürk olurken İl Başkan Yardımcılığı'na da Mehmet İrfan Kaya atandı.
Bu haber 527 defa okundu

DİĞER HABERLER

Toprak kaydı tren seferleri durdu

Toprak kaydı tren seferleri durdu

.

Kandıralılar, Kaymakam Kantay'ı ziyaret etti

Kandıralılar, Kaymakam Kantay'ı ziyaret etti

.

Ereğli’de evleri özüne dönüyor

Ereğli’de evleri özüne dönüyor

'Ereğli Evleri Hayat Buluyor' projesi kapsamında Ereğli’deki Çıpalı Konak ve bir tescilli yapıda restorasyon çalışmaları sürüyor.

Dere taştı;2 evi su bastı

Dere taştı;2 evi su bastı

.

Taklit gözlükler göz sağlığını tehdit ediyor

Taklit gözlükler göz sağlığını tehdit ediyor

İZMİT'te özel bir hastanede göz doktoru olarak görev yapan Op.Dr. Fethi Güngör, taklit gözlüklerin göz sağlığını tehdit ettiğini belirtti.

Derince’ye modern bir tesis daha

Derince’ye modern bir tesis daha

Fatih Mahallesi’nde eğitim veren Derince Şehit Osman Gazi Çetingöz Anadolu İmam Hatip Lisesi’ne inşa edilen Kapalı Spor Salonu’nu inceleyen Başkan Bulut, bölgeye son derece modern bir tesis kazandırdıklarını söyledi.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ

ANKET