14 Ağustos 2018 Salı 22:19
 
  • 6,369 TL

  • 7,232 TL

  • 243,63 TL

  • 93.419

Öncekiler Sonrakiler

TURANCI HAREKET PLATFORMU KOCAELİ İL BAŞKANI GÖREVİNİ DEVRETTİ

Turancı Hareket Platformu Kocaeli İl Başkanı Görevini Devretti
16 Kasım 2017 Perşembe 17:17

Turancı Hareket Platformu Kocaeli İl Başkanlığı'nın dün akşam saatlerinde düzenlediği programda devir teslim gerçekleşti.

Turancı Hareket Platformu üyelerinin katılım gösterdiği programda Eski İl Başkanı Hüseyin Güllü konuşmasında şunları dile getirdi:

Kocaeli Turancı Hareket Platformu'nda 1 yıl önce üstlendiğim görevi bugüne kadar layıkıyla yapmaya çalıştım. Görevi bırakıyor olmam bu teşkilattan ayrılacağım anlamına gelmez. Ben yine burada olacağım. Sizin arkadaşınız, kardeşiniz, dostunuz ve ağabeyiniz olarak bu teşkilatın içinde bulunacağım. Biz bu yola hep birlikte çıktık, bu kutlu yolda beraber yürüdük ve yürümeye devam edeceğiz. Bu kuruluşun içinde isimlerin ve şahısların önemi yoktur. Önemli olan inandığımız değerlerdir. Görevi bırakmamın nedenlerine gelirsek dediğim gibi yaklaşık 1 yıldır bu görevi elimden geldiğince başarılı bir şekilde yürütmeye çalıştım. Artık yeni fikirlerin doğması için, teşkilatın tekrardan bir revize olması ve taze zihinlerin söz sahibi olabilmesi için bırakıyorum. Bıraktığım kardeşim de zaten bu yolda hep kol kola yürüdüğüm bir insan. Beni bu yolda bir kez olsun yalnız bırakmayan bütün kardeşlerime minnet duyuyorum. Geldiğiniz için hepinize ayrı ayrı teşekkürlerimi sunuyorum. Türklük ve Türkçülük var olsun.

Hüseyin Güllü'nün konuşmasının ardından devir teslim töreni gerçekleşti. Bu zamana kadar göstermiş olduğu hizmetlerden dolayı Turancı Hareket Platformu tarafından kıvanç belgesi ve plaket takdim edildi. Hüseyin Güllü THP Kocaeli İl Başkanlığı görevini Özer Mert Özdemir'e devretti. İl Başkan Vekili Burak Öztürk olurken İl Başkan Yardımcılığı'na da Mehmet İrfan Kaya atandı.
Bu haber 573 defa okundu

DİĞER HABERLER

Vali Aksoy'dan eğitime destek

Vali Aksoy'dan eğitime destek

Eğitime yüzde 100 Destek Kampanyası çerçevesinde Yılport Konteyner Terminali ve Liman İşletmeleri A.Ş. tarafından 54 derslik, 1 adet kapalı spor salonu, 200 öğrencilik yurt ile donatım ve tefrişat işlerinin yapılacağı Gebze Teknik Üniversitesi Mehmet Yıldırım Yılport Eğitim Kampüsü’nün protokol imza töreni, Kocaeli Valisi Hüseyin Aksoy’un katılımlarıyla gerçekleştirildi.

Anlamak için, bu müzeyi mutlaka gezin!

Anlamak için, bu müzeyi mutlaka gezin!

İzmit Belediyesi tarafından hayata geçirilen 17 Ağustos deprem anma ve farkındalık müzesi, hem depremin acı yüzünü ortaya koyarken hem de depremler için farkındalık yaratıyor

Dolarını bozdurana vinç bedava!

Dolarını bozdurana vinç bedava!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın çağrısıyla küçük esnaftan inşaat firmalarına kadar bir çok kurum dolar bozdurup getiren vatandaşlara bedava hizmetler vermeyi vaat ediyor.

Doğan Mahallesinden SEDAŞ’a Teşekkür

 Doğan Mahallesinden SEDAŞ’a Teşekkür

Kuruçeşme'de yanmayan lambalar SEDAŞ Ekiplerince hızla onarıldı.

Arama kurtarma ekibi sertifikalarını aldı

Arama kurtarma ekibi sertifikalarını aldı

O Kahraman Benim sloganıyla başlatılan proje kapsamında eğitimlerini tamamlayan, 50 kişilik İzmit Belediyesi Gönüllü Arama Kurtarma Ekibi (İZBAK)sertifikalarını aldı.

Kocaeli'de kaç kişi ad-soyad değişikliği yapmış?

Kocaeli'de kaç kişi ad-soyad değişikliği yapmış?

7039 Sayılı Kanunun Geçici 8’inci Maddesi gereğince Kocaeli’de 1487 kişi ad ve soyad değişikliği yaptı.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ