21 Mayıs 2019 Salı 20:49
 
Öncekiler Sonrakiler

TÜRK MİLLETİ TEHDİTE BOYUN EĞMEZ

Türk milleti tehdite boyun eğmez
02 Ağustos 2018 Perşembe 22:37

'

Amerika Birleşik Devletleri (ABD) ile Türkiye arasında yaşanan kiriz hakkında Türkiye Kamu-Sen Kocaeli İl Temsilcisi Ömer Çeker yazılı açıklama yaptı.  Türk Milleti Okyanus Ötesinden Gelen Tehditlere Baş Eğmeyecek
Kocaeli İl Temsilcisi Çeker;  “Türkiye Cumhuriyeti, bağımsız bir hukuk devletidir.”  Hiç kimse, hiç bir güç Devletimizin bağımsızlığına halel getirecek şekilde içişlerine müdahale edemez.” Diyen Çeker; Çok şükür ki, Türk Milleti okyanus ötesinden gelen tehditlere baş eğmeyecek. Müdahale ve yaptırımlarla yıkılmayacak kadar büyük, güçlü ve köklü bir devletimiz var. Dedi.

ABD’ye Haddini Bildirmelidir
Çeker; Elbette ABD’nin bu tutumu ve bakanlarımıza karşı uyguladığı yaptırımlar bir rahibe sahip çıkma refleksinin ötesinde, ülkemize karşı girişilen emperyalist saldırıların bir parçasıdır. Diyen Çeker; Türkiye Cumhuriyeti, bundan önce defalarca olduğu gibi bugün de bir sömürge devleti olmadığını dost düşman herkese gösterecektir. Dedi. Kocaeli İl Temsilcisi Çeker; Bakanlarımıza uygulanan bu yaptırımlar, mütekabiliyet esasına göre karşılık bulmalı, Devletimiz Türk Milletine  parmak sallama, talimat verme cüretini gösteren ABD’ye haddini bildirmelidir.
Bu haber 934 defa okundu

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ