20 Nisan 2019 Cumartesi 04:19
 
Öncekiler Sonrakiler

TÜRK OCAKLARI SON SÖZÜ SÖYLEDİ:

Türk Ocakları son sözü söyledi:
30 Haziran 2018 Cumartesi 15:16

Kocaelispor Hodrimeydan Taraftar Lideri Enver Güler ve taraftar temsilcileri, Türk Ocağı’nı ziyaret etti.

Ziyarette bayrak kampanyasına destek veren ve yaygınlaştırılması için çaba gösteren Türk Ocağı Başkanı Yücel Alpay Demir ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür ederek, herkesin Kocaelispor’a sahip çıkması gerektiğini vurguladı.


"Kocaelisporumuzun yanındayız"
 Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Demir; “1912 yılından beri Türk ulusunun varlığı için mücadele eden Türk Devleti’nin kuruluşundan bugüne kadar her daim yanında olan Kocaeli Türk Ocaklılar olarak 1966 yılından beri Türk spor hayatına sayısız futbolcular yetiştiren sayısız başarılar kazanan, Anadolu ruhunu temsil eden Türk spor tarihine adını 5. büyük olarak adını yazdıran şehrimizin ve şehrimizdeki herkesin takımı Kocaelisporumuzun yanındayız. Türk Ocakları olarak Milli Mücadele yıllarında Anadolu'daki spor kulüplerinin katkılarını yeni nesil gençlerimizin bilmesini milli ruhun yayılmasında şehirlerimizdeki spor kulüplerinin önemini anlatmaya devam edeceğiz” dedi.

"Kulübümüze maddi destek olmaya davet ediyoruz”
Kocaelispor’un bu şehrin Türk Ocağı’ndan sonra en eski ve en güçlü sivil toplum kuruluşu olduğunu kaydeden Alpay, “İlk fırsatta Hodri Meydan Liderimizi, Kocaelispor kulüp başkanımızı teknik direktörümüzü ve şehrimizin ileri gelenlerini bir konferansta ağırlamak Kocaelispor ruhunu ve önemini anlatılmasına katkıda bulunmak arzusundayız. Türk Ocakları olarak Kocaelispor bayraklarımızı şehrimizin her yanına asmaya kulübümüze destek olmak için formalarımız almaya ve ayrıca alacağımız kombine biletler ile kulübümüze maddi destek olmaya herkese davet ediyoruz” ifadelerini kullandı.

“Bu şehirde bir Ocak, bir de Kocaelispor var”
Kentte yaşayan her kesimi Kocaelispor’a destek olamaya çağıran Alpay, “Bu şehirde bir Türk Ocağı var. Bu Ocak herkesin Ocağı ve bu şehirde bir Kocaelispor var. Bu takım herkesin takımı. İş adamlarımızı siyasetçilerimiz belediye başkanlarımız Sivil Toplum Kuruluşu başkanlarımıza bütün Kocaeli halkımızı Kocaelisporumuza destek olmaya özlediğimiz başarıları yaşamak için kulübümüzün ve taraftarlarımızın yanında olmaya davet ediyoruz. Bu şehirde yaşayan herkes bu davete icabet etmek zorundadır. Doğduğumuz ve doyduğumuz bu şehrin takımına sahip çıkmak boynumuzun borcudur” dedi.

Hodri Meydan Lideri Enver Güler ise, kendilerini Kocaelispor kıyafetleri ile karşılayan şube başkanı ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür ederek, birlik ve beraberliklerinin devam edeceğini söyledi.


Bu haber 1754 defa okundu

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ