14 Kasım 2018 Çarşamba 19:29
 
  • 5,462 TL

  • 6,185 TL

  • 211,28 TL

  • 93.287

Öncekiler Sonrakiler

TÜRKİYE'NİN PHUKET ADASI SARDALA KOYU

Türkiye'nin Phuket Adası Sardala Koyu
10 Temmuz 2018 Salı 20:26

.

Görenlerin hayran kaldığı ve Turkiye’nin Phuket Adası adını taktıkları Sardala Koyu, Adacıklarıyla, Kayalarıyla, Mağaralarıyla, Küçük kanyonlarıyla, iç gölleriyle ziyaretçilerini adeta mest ediyor. Sardala’ da yaklasik 100m ve 200m olan iki kumsalın bulunduğu Malkaya Koyu ve Adası, Cennet Mağaralari ve Kayalıkları, Orman ve denize yakın, içinden çıkmak istemeyeceğiniz Kale Göl gibi yerleri içinde barından Sardala Koyu’nda deniz manzarası eşliginde, yaklasik 6 km uzaklıkta Bağırganlı Limanı ve plajina kadar yer yer orman patikalardan geçerek, keyifli bir yürüyüs de yapılabilirsiniz.


Kandıra'ya 25 kilometre uzaklıkta, Ağva ile Bağırganlı arasında kalan Pınarlı Mahallesi'ndeki Sardala Koyu, suyunun ve manzarasının güzelliğiyle az sayıda tatilci tarafından biliniyor.Yemyeşil ormanların arasında kalan Sardala Koyu'nu özellikle kampçılar tercih ediyor. Bölgede bulunan denizin oluşturduğu, içinden sandalların geçebildiği, 'Malkaya' olarak bilinen kayalıklar ise bölgenin güzelliğini daha da artırıyor.Eğer sizde daha henüz fazla bilinmeyen ama olağanüstü güzellikleri içinde barındıran Sardala Koyu’nu mutlaka görün deriz. 

 

Bu haber 1012 defa okundu

DİĞER HABERLER

İSU Genel Kurulu Yarın

İSU Genel Kurulu Yarın

İSU Genel Müdürlüğü 2018 yılı ikinci Olağan Kongresi yarın yapılıyor.

Abdullah Karacan dualarla son yolculuğuna uğurlandı

Abdullah Karacan dualarla son yolculuğuna uğurlandı

.

Kuruçeşme karakolu tekrar açılıyor

Kuruçeşme karakolu tekrar açılıyor

.

Gazi sayılmayanların sorunları bütçe toplantısında

Gazi sayılmayanların sorunları bütçe toplantısında

.

KOTO İhracat Destek Ofisi açıldı

KOTO İhracat Destek Ofisi açıldı

Kocaeli Ticaret Odası’nın da aralarında bulunduğu Türkiye’de 16 ilde, 25 Odada kurulan ‘İhracat Destek Ofisi’ TOBB’da düzenlenen törenle tanıtıldı.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ

ANKET