22 Temmuz 2019 Pazartesi 12:04
 
Öncekiler Sonrakiler

TÜRKKAN İZMİT’İN KÖYLERİNİ TURLADI

Türkkan İzmit’in köylerini turladı
17 Haziran 2018 Pazar 10:01

24 Haziran seçimleri öncesinde İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı ve İYİ Parti Kocaeli Milletvekili adayı Lütfü Türkkan Gebze ve İzmit köylerinde vatandaşlarla bayramlaşırken partisine destek istedi.

İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı ve İYİ Parti Kocaeli Milletvekili adayı Lütfü Türkkan Ramazan Bayramı’nın ikinci gününde Millet İttifakı’na dahil CHP ve SP İl Başkanları ile Milletvekili adaylarıyla bayramlaşmak için KYÖD Sosyal Tesisleri’nde bir araya geldikten sonra İYİ Parti İl Başkanlığı’nda partilerle bir araya gelerek bayramlaştı. Türkkan’ın bayramlaşmaların ardından ilk durağı Gebze Tavşanlı köyü oldu. Tavşanlı köyünde  Lütfü Türkkan İYİ Parti Kocaeli Milletvekili adayı Ayla İlgün ve İYİ Parti Gebze İlçe Başkanı Nusret Acur ile birlikte Tavşanlı’nın ardından sırasıyla Pelitli, Balçık, Mollafenari ve Denizli köylerinde vatandaşlarla bayramlaşarak partisine ve İzmit’in kızı İYİ Parti Genel Başkanı Cumhurbaşkanı adayı Meral Akşener’e destek istedi. 

Türkkan’dan mitinge davet 
Gebze köylerinde vatandaşlarla bayramlaştıktan sonra Lütfü Türkkan İzmit Akmeşe’de sağanak yağmura rağmen vatandaşlarla ve esnafla bayramlaştı. Partisine destek isteyen Lütfü Türkkan, Akmeşe köyünden Balören köyüne geçerek Muhtar Ahmet Demir’in oğlu Kaan Gazi’nin sünnet cemiyetine katıldı. Demir ailesinin minik oğluna geçmiş olsun dileğinde bulunan Lütfü Türkkan Akmeşe ve Balören köylerinde vatandaşları 19 Haziran Salı günü 15 Temmuz Milli İrade Meydanı’nda İYİ Parti Genel Başkanı Cumhurbaşkanı adayı Meral Akşener’in mitinge davet etti.  


Bu haber 932 defa okundu

DİĞER HABERLER

1,5 yaşında ki çocuk parayı yuttu

1,5 yaşında ki çocuk parayı yuttu

Yaralı Leyleğe Belediye Sahip Çıktı

Yaralı Leyleğe Belediye Sahip Çıktı

Biyoloji Olimpiyatında Kocaeli İmzası

 Biyoloji Olimpiyatında Kocaeli İmzası

30. Uluslararası Biyoloji Olimpiyatında Ülkemizin Büyük Başarısına İki Derece ile Kocaeli İmzası

ECC’den kemençeli yaza merhaba

ECC’den kemençeli yaza merhaba

ECC Madencilik Şirketi her yıl düzenlediği geleneksel yaza merhaba partisini önceki gün şirket merkezinde tüm çalışanların katılımı ile gerçekleştirdi.

LGS birinci yerleştirme sonuçları açıklandı

LGS birinci yerleştirme sonuçları açıklandı

Tramvay seferini engelleyenlere ceza

Tramvay seferini engelleyenlere ceza

Kocaeli’nde Akçaray tramvay yoluna park eden ve seferleri engelleyen araçlara cezai işlem uygulanıyor.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ