17 Şubat 2019 Pazar 16:01
 
  • 5,279 TL

  • 5,964 TL

  • 223,54 TL

  • 102.715

Öncekiler Sonrakiler

TÜRKKAN İZMİT’İN KÖYLERİNİ TURLADI

Türkkan İzmit’in köylerini turladı
17 Haziran 2018 Pazar 10:01

24 Haziran seçimleri öncesinde İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı ve İYİ Parti Kocaeli Milletvekili adayı Lütfü Türkkan Gebze ve İzmit köylerinde vatandaşlarla bayramlaşırken partisine destek istedi.

İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı ve İYİ Parti Kocaeli Milletvekili adayı Lütfü Türkkan Ramazan Bayramı’nın ikinci gününde Millet İttifakı’na dahil CHP ve SP İl Başkanları ile Milletvekili adaylarıyla bayramlaşmak için KYÖD Sosyal Tesisleri’nde bir araya geldikten sonra İYİ Parti İl Başkanlığı’nda partilerle bir araya gelerek bayramlaştı. Türkkan’ın bayramlaşmaların ardından ilk durağı Gebze Tavşanlı köyü oldu. Tavşanlı köyünde  Lütfü Türkkan İYİ Parti Kocaeli Milletvekili adayı Ayla İlgün ve İYİ Parti Gebze İlçe Başkanı Nusret Acur ile birlikte Tavşanlı’nın ardından sırasıyla Pelitli, Balçık, Mollafenari ve Denizli köylerinde vatandaşlarla bayramlaşarak partisine ve İzmit’in kızı İYİ Parti Genel Başkanı Cumhurbaşkanı adayı Meral Akşener’e destek istedi. 

Türkkan’dan mitinge davet 
Gebze köylerinde vatandaşlarla bayramlaştıktan sonra Lütfü Türkkan İzmit Akmeşe’de sağanak yağmura rağmen vatandaşlarla ve esnafla bayramlaştı. Partisine destek isteyen Lütfü Türkkan, Akmeşe köyünden Balören köyüne geçerek Muhtar Ahmet Demir’in oğlu Kaan Gazi’nin sünnet cemiyetine katıldı. Demir ailesinin minik oğluna geçmiş olsun dileğinde bulunan Lütfü Türkkan Akmeşe ve Balören köylerinde vatandaşları 19 Haziran Salı günü 15 Temmuz Milli İrade Meydanı’nda İYİ Parti Genel Başkanı Cumhurbaşkanı adayı Meral Akşener’in mitinge davet etti.  


Bu haber 792 defa okundu

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ