hyundai
15 Ekim 2019 Salı 13:10

ULAŞLILAR DERT KÜPÜ

Ulaşlılar dert küpü
07 Ekim 2019 Pazartesi 15:00

Gölcük Belediyesi bu sese kulak vermeli

Gölcük Ulaşlı'da yaşayan vatandaşlar yıllardır ihmal edilmenin sıkıntısını yaşıyor. Ulaşlı'da ikamet eden bir vatandaşımızın taleplerini umarız yetkililer duyar ve sorunlarını çözer.

 

İŞTE O MESAJ

Merhaba öncelikle iyi günler diliyorum sizlere Ulaşlı da yaşayan birisi olarak sorun ve ilgisizlikleri paylaşmak istiyorum.

1.PTT yok kaldırıldı sadece fatura ödemek için işlem yapılabiliyor.

2.Google Maps'e ATM Eklemişler ama Ulaşlı da 1 tane bile atm yok acil nakit ihtiyacımız olsa taksi tutup bir yere gitmek istesek atm için taksi durağı da yok Ereğli,Karamürsel,Değirmendere buralardan bir yere gitmemiz gerekiyor gece 1 den sonra hiç bir yere otobüs yok zaten gidemiyoruz.

3.Sahil Çok bakımsız Yolları olsun Sahil olsun 10 seneden daha fazladır hiç bir değişiklik yapılmadı hala aynı durduğu gibi duruyor yağmurlu havada çay bahçelerini su basıyor ve Mahalleler su içinde kalıyor Taşların arasından sular üzerimize sıçrıyor.

4.Kahveler dışında ulaşlı da gençlere yönelik hiç birşey yok Ulaşlı da genç nüfus çok fazla ama Kahve dışında gidilebilecek hiç bir yer yok.

5.Haddinden fazla kasisler bulunuyor ve kasisler çok yüksek arabaların altı sürtüyor6.Sahil yolu 12 ayın sadece 1 yada 2 ayı açık kalıyor geri kalan aylarda hep kapatılıyor.

7.Işıklandırmalar çok yetersiz Yolun altında bulunan Dere kenarlarında hiç bir ışık çalışmıyor hepsi kırık yada patlak şekilde senelerdir duruyor.

8.17 senedir Ulaşlıya tek bir çivi dahi çakılmadı Gölcük Belediyesi Ulaşlıdan %70 gibi bir oy alıyor ama Ulaşlıya hiç bir bakım yapmıyor Ulaşlı halkı bundan çok rahatsız bunca insanı madur etmeyi bırakıp artık Ulaşlıyı Kocaelinin bir parçası gibi görmesi gerekiyor belediyelerin eskiden herkes tarafından bilinen Ulaşlı şuan hiç bir genç tarafından bilinmez hale geldi bakımsızlıktan.

ULAŞLI GENÇLERİ SESİNİ DUYURMAK İÇİN SİZLERDEN YARDIM İSTİYOR LÜTFEN SESİMİZİ GÖLCÜK VE BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİNE DUYURUN.

Bu haber 840 defa okundu

Bim şok a101 market ler

Uğur yer
13 Ekim 2019 Pazar 02:14

Alt geçitler sadece yaya girişi olmalı araçlar geçiyor okula giden çocuklar için çok sakıncalı, gençler için oturma alanları olmalı ki oturdukları her çardaktan kovulmazlar böylece cami yanında çardaktan kovulduklari gibi, sonra bu gençlik nereye gidiyor denmemesi adına, en önemliside bim,şok,a101 gibi çok tercih edilen marketlerin olmamasi

0 Beğendim
0 Beğenmedim
 
Yanıtla

Allah rızası için ezan

Nurten Kızıltan
07 Ekim 2019 Pazartesi 22:25

Ben bir Yavuz Sultan Selim mahallesi sakin olarak yıllardır müracaat etmedim başvurmadığım hiç kimse kalmadı nedense insanlar neredeyse uzaya yerleşecek ama bizler yıllardır ezan sesi duymuyoruz bu kadar mı zor ben de bunu dile getirmek istedim ilgilenirseniz teşekkür ederim

0 Beğendim
0 Beğenmedim
 
Yanıtla
TÜM YORUMLARI GÖRÜNTÜLE

DİĞER HABERLER

İbrahim Efe hakkında karar verildi

İbrahim Efe hakkında karar verildi

.

Genç işsiz sayısı 1 milyon 65 bin kişi arttı

Genç işsiz sayısı 1 milyon 65 bin kişi arttı

.

Barış Pınarı operasyonu

Barış Pınarı operasyonu

Temzilenen YPG'li sayısı 560

Büyükşehir Meclisi’nden Barış Pınarı Operasyonu’na destek

Büyükşehir Meclisi’nden Barış Pınarı Operasyonu’na destek

Büyükşehir Belediyesi Meclis üyeleri Türk Silahlı Kuvvetlerinin Suriye’de gerçekleştirdiği ‘Barış Pınarı Operasyonuna’ destek verdi.

TAŞKÖPRÜLÜLER İSTİŞARE YAPTI

TAŞKÖPRÜLÜLER İSTİŞARE YAPTI

Körfez ve Derince Köy muhtarları ile bir araya geldiler

Bu forma kutsal

Bu forma kutsal

Helal sana be çocuk

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ