20 Ağustos 2018 Pazartesi 15:42
 
  • 6,114 TL

  • 6,985 TL

  • 229,76 TL

  • 90.186

Öncekiler Sonrakiler

ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİ YAŞAM MÜCADELESİNİ KAYBETTİ

Üniversite öğrencisi yaşam mücadelesini kaybetti
22 Mayıs 2018 Salı 16:03

.


İzmit Yenişehir Mahallesinde ikamet eden ve Kocaeli Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği 2.Sınıf öğrencisi olan 21 yaşındaki Hüseyin Berkay Arı, 9 aydır lenfoma hastalığı nedeniyle tedavi gördüğü hastanede yaşamını yitirdi.
Kocaeli Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği 2. Sınıf öğrencisi Hüseyin Berkay Arı (21)  yakalandığı lenfoma hastalığı nedeniyle yaklaşık 9 aydır tedavi görüyordu. Son olarak tedavi gördüğü Kocaeli Üniversitesi Eğitim Araştırma Hastanesinde fenalaşan Arı, yapılan bütün müdahalelere rağmen yaşamını yitirdi. İzmit Yenişehir Mahallesi Furkan Sokak adresinde ikamet eden Gençlik Spor İl Müdürlüğünde memur olarak çalışan Seyyit Kutub Arı ve Hülya Arı çiftinin 2 çocuğundan biri olan Hüseyin Berkay Arı’nın cenazesi tamamlanan işlemlerinin ardından ailesine teslim edildi. Yakalandığı hastalık nedeniyle genç yaşta yaşamını yitiren Arı’nın cenazesi Hasanağa Camiinde öğlen namazına müteakip kılınan cenaze namazının ardından Asri Mezarlıkta toprağa verildi.

Bu haber 641 defa okundu

DİĞER HABERLER

Taşınma işi bayram sonrası

Taşınma işi bayram sonrası

.

Bu sana yakışmadı...

Bu sana yakışmadı...

Kocaeli Tarım ve Orman İl Müdürü İlhan Özel, park ettiği otomobilinin bir anda hareket etmesi sonucunda durdurmaya çalıştığı aracın altında kalarak hayatını kaybetti.

Özel Aile Konak’ta 'AİLE' sıcaklığında bayramlaşma

Özel Aile Konak’ta 'AİLE' sıcaklığında bayramlaşma

Gölcük’te faaliyet gösteren Özel Aile Konak Hastanesi, bayramlaşma geleneğini Kurban Bayramı’nda da devam ettirerek tüm çalışanlarıyla kutladı.

Kartepe'de Başpehlivan Recep Kara

Kartepe'de Başpehlivan Recep Kara

.

Başiskele’de bir ayda 5 açılış

Başiskele’de bir ayda 5 açılış

Başiskele Belediye Başkanı Hüseyin Ayaz modernleşen, yaşam kalitesi her geçen gün yükselen Başiskele'ye kalıcı eserler kazandırıyor.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ