20 Mayıs 2019 Pazartesi 22:44
 
Öncekiler Sonrakiler

ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİ YAŞAM MÜCADELESİNİ KAYBETTİ

Üniversite öğrencisi yaşam mücadelesini kaybetti
22 Mayıs 2018 Salı 16:03

.


İzmit Yenişehir Mahallesinde ikamet eden ve Kocaeli Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği 2.Sınıf öğrencisi olan 21 yaşındaki Hüseyin Berkay Arı, 9 aydır lenfoma hastalığı nedeniyle tedavi gördüğü hastanede yaşamını yitirdi.
Kocaeli Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği 2. Sınıf öğrencisi Hüseyin Berkay Arı (21)  yakalandığı lenfoma hastalığı nedeniyle yaklaşık 9 aydır tedavi görüyordu. Son olarak tedavi gördüğü Kocaeli Üniversitesi Eğitim Araştırma Hastanesinde fenalaşan Arı, yapılan bütün müdahalelere rağmen yaşamını yitirdi. İzmit Yenişehir Mahallesi Furkan Sokak adresinde ikamet eden Gençlik Spor İl Müdürlüğünde memur olarak çalışan Seyyit Kutub Arı ve Hülya Arı çiftinin 2 çocuğundan biri olan Hüseyin Berkay Arı’nın cenazesi tamamlanan işlemlerinin ardından ailesine teslim edildi. Yakalandığı hastalık nedeniyle genç yaşta yaşamını yitiren Arı’nın cenazesi Hasanağa Camiinde öğlen namazına müteakip kılınan cenaze namazının ardından Asri Mezarlıkta toprağa verildi.

Bu haber 738 defa okundu

DİĞER HABERLER

YSK'dan yedek üye kararı

YSK'dan yedek üye kararı

Polis, Jandarma el ele

Polis, Jandarma el ele

‘’Kocaeli’yi daha iyi yerlere taşıyacağız’’

‘’Kocaeli’yi daha iyi yerlere taşıyacağız’’

Başkan Büyükakın, Her kesimin her insanımızın fikirlerine değer vermek bizim siyasetimizin en önemli unsurlarındandır. Bu şekilde halkımızın yanında oluyor, dertlerine derman oluyoruz” açıklamasını yaptı.

İZMİT’TE 100 YIL COŞKUSU YAŞANDI

İZMİT’TE 100 YIL COŞKUSU YAŞANDI

ERDEM KONSERİNDE ALAN DAR GELDİ

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ