22 Nisan 2019 Pazartesi 08:15
 
Öncekiler Sonrakiler

UTKU BU DOĞUM GÜNÜNÜ HİÇ UNUTMAYACAK

Utku bu doğum gününü hiç unutmayacak
03 Aralık 2018 Pazartesi 13:14

.

İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, 10 yaşındaki Utku’nun hayalini gerçekleştirdi.  En büyük hayali okulda doğum günü kutlamak olan ve bu isteğini okulun dilek kutusuna yazan Mehmetcik İlkokulu 3 C sınıfı öğrencisi Utku Gültekin’in bu dileği gerçek oldu.   Okul müdürü Cemal Aygüzel ve sınıf öğretmeni Hülya Canbaz Erdem’in destekleriyle gerçekleştirilen organizasyonla Utku,  doğum gününü sınıfta Başkan Doğan ve arkadaşlarıyla birlikte kutladı.

ELİNDE PASTAYLA SINIFA GİRDİ

Elinde pasta ile sınıfa giren İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan’ı gören Utku, şaşkınlığını gizleyemezken, mutluluk gözyaşlarına engel olamadı. Başkan amcası ve arkadaşlarıyla birlikte pastasını kesen Utku’nun mutluluğu Başkan Doğan’ı da duygulandırdı.

DİLEK KUTUSUNA ATMIŞ

Utku’nun hayalini gerçekleştirmenin kendisi içinde büyük mutluk olduğunu belirten Başkan Doğan “  10 yaşındaki Utku, okulda arkadaşlarıyla birlikte doğum günü kutlama istediğini dilek kutusuna atarak belirtmiş.  Biz de bu hayali gerçekleştirmek istedik.  Pastamızla birlikte okula geldik.   Pastayı gören utkunun mutluluğu ve heyecanı gerçekten tarifsizdi” şeklinde konuştu.

ÇOK ŞAŞIRDIM, ÇOK MUTLU OLDUM

Doğan’ın elinde pastayla sınıfa girmesiyle gözyaşlarına boğulan 10 yaşındaki Utku da   “arkadaşlarımla birlikte doğum günü kutlamak en büyük hayalimdi ama başkanımızla olması beni çok şaşırttı ve çok mutlu etti. Bu doğum günümü ömrüm boyunca asla unutmayacağım.  Kendisine çok teşekkür ediyorum” dedi.
Bu haber 294 defa okundu

DİĞER HABERLER

“ASIL HEDEF, KARDEŞ KAVGASIDIR. AMAN DİKKAT!...”

“ASIL HEDEF, KARDEŞ KAVGASIDIR. AMAN DİKKAT!...”

Avukatlar artık “Ödemezsen evine haciz gelecek” diyemeyecek

Avukatlar artık “Ödemezsen evine haciz gelecek” diyemeyecek

Yargıtay noktayı koydu

Dünya Çocukları Bilim Merkezi’ni gezdi

 Dünya Çocukları Bilim Merkezi’ni gezdi

Büyükşehir Belediyesi’nin 23 Nisan Çocuk Festivali için misafir ettiği ve farklı coğrafyalarından Kocaeli’ne gelen Dünya Çocukları, Kocaeli Bilim Merkezi’ni gezdi.

Zorlu maratonu Felix Grossschartner kazandı

Zorlu maratonu Felix Grossschartner kazandı

Kartepe'de zorlu mücadele

Acı haber 4 şehit

Acı haber 4 şehit

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ