14 Ağustos 2018 Salı 22:17
 
  • 6,369 TL

  • 7,232 TL

  • 243,63 TL

  • 93.419

Öncekiler Sonrakiler

UYUMA GÖLCÜK BELEDİYESİ UYUMA!

Uyuma Gölcük Belediyesi Uyuma!
22 Kasım 2017 Çarşamba 00:00

Vatandaş hizmet bekliyor...

Gölcük'te yaşayan vatandaşlar Belediyenin ilgisizliğinden şikayetçi.

Hani haksızda değilller tepkilerinde.

Gölcük Belediyesi Temzilik işleri müdürlüğü ihtiyaç olan alanlara yeterince çöp konteynırları koymayınca vatandaş başıboş hayvanlar çöpleri etrafa saçıp çevre daha da beter kirlenmesin diye kendince çözüm üretmiş. Çöplerini direklere, yüksek yerlere asarak kendilerince çözüm üretmiş. Sosyal medyada oldukça etkin bir sayfa olan Gölcüklüler Burada sayfasında da bu görüntüleri yayınlayıp altına da not düşerken gurubun yöneticilerinden Erol Erdoğan'da haberi altına ismimizi yazıp bizi uyarmayı ihmal etmemiş.


İŞTE O PAYLAŞIM:

 Vatandaşlarımızın çevrelerine karşı duyarlı olanlarının bir kısmı, kendilerince çöplerini yüksek yerlere asarak Köpeklerin poşetleri parçalamaması için önlem alıyor. Kendileriyle de konuştuğumda Belediyenin ihtiyaç hissedilen alanlara neden Konteyner konulmuyor diye dert tanıyorlar. İlgililerin dikkatine sunuyorum.

Bu haber 781 defa okundu

DİĞER HABERLER

Vali Aksoy'dan eğitime destek

Vali Aksoy'dan eğitime destek

Eğitime yüzde 100 Destek Kampanyası çerçevesinde Yılport Konteyner Terminali ve Liman İşletmeleri A.Ş. tarafından 54 derslik, 1 adet kapalı spor salonu, 200 öğrencilik yurt ile donatım ve tefrişat işlerinin yapılacağı Gebze Teknik Üniversitesi Mehmet Yıldırım Yılport Eğitim Kampüsü’nün protokol imza töreni, Kocaeli Valisi Hüseyin Aksoy’un katılımlarıyla gerçekleştirildi.

Anlamak için, bu müzeyi mutlaka gezin!

Anlamak için, bu müzeyi mutlaka gezin!

İzmit Belediyesi tarafından hayata geçirilen 17 Ağustos deprem anma ve farkındalık müzesi, hem depremin acı yüzünü ortaya koyarken hem de depremler için farkındalık yaratıyor

Dolarını bozdurana vinç bedava!

Dolarını bozdurana vinç bedava!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın çağrısıyla küçük esnaftan inşaat firmalarına kadar bir çok kurum dolar bozdurup getiren vatandaşlara bedava hizmetler vermeyi vaat ediyor.

Doğan Mahallesinden SEDAŞ’a Teşekkür

 Doğan Mahallesinden SEDAŞ’a Teşekkür

Kuruçeşme'de yanmayan lambalar SEDAŞ Ekiplerince hızla onarıldı.

Arama kurtarma ekibi sertifikalarını aldı

Arama kurtarma ekibi sertifikalarını aldı

O Kahraman Benim sloganıyla başlatılan proje kapsamında eğitimlerini tamamlayan, 50 kişilik İzmit Belediyesi Gönüllü Arama Kurtarma Ekibi (İZBAK)sertifikalarını aldı.

Kocaeli'de kaç kişi ad-soyad değişikliği yapmış?

Kocaeli'de kaç kişi ad-soyad değişikliği yapmış?

7039 Sayılı Kanunun Geçici 8’inci Maddesi gereğince Kocaeli’de 1487 kişi ad ve soyad değişikliği yaptı.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ