22 Nisan 2018 Pazar 13:24
 
  • 4,076 TL

  • 5,009 TL

  • 175,11 TL

  • 110.932

Öncekiler Sonrakiler

UZTURK GÜVEN TAZELEDİ

Uzturk güven tazeledi
27 Mayıs 2017 Cumartesi 14:10

KAMADER Genel Kurulunda Engin Uztürk Oy Birliği İle Yeniden Başkan Seçildi...

Kocaeli Sportif Amatör Olta Balıkçıları ve Doğal Hayatı Koruma Derneği 5. Olağan Genel Kurulu'nda mevcut Başkan Engin Uztürk güven tazeledi. Yeni dernek binasında yapılan genel kurulda divan başkanlığına Kocaeli İtfiaye Şube müdürü Kadir Köktürk, Katip üyeliklere İzmit Belediyesi Meclis Üyesi Ayhan Arslanboğa ve Mustafa Soykan yaptı. Saygı duruşu ve istiklal marşının okunmamasının ardından.Faaliyet ve mali raporların okunması ve ibrasından sonra seçime geçildi. Kocaeli Sportif Amatör Olta Balıkçıları ve Doğal Hayatı Koruma Derneği üyeleri oybirliği ile Engin Uztürk'ü yeniden başkan seçti. Tek liste ile seçime girilirken, Uztürk 3 yıl daha başkanlık görevini sürdürecek.

YÖNETİM KURULU

Başkan Engin Uztürk’ün önceki Yönetim Kurulunda bulunan Recep Erkul, Rıfat Coşkun, Rafet Kaya, Şenol Oruçoğlu, İmran Ergin, Sadi Karagöz, Doç.Dr. Yusufhan Yazır, Doç.Dr. Halim Aytekin Ergül, Ali Zarga, Turgut Dursunbu genel kurulda yeniden yönetim kurulu üyeliklerine seçildiler...

YÖNETİM KURULU (YEDEK)

Remzi Türk Günay Açıkgöz Engin Özlü Şadi Akdoğan Yüksel Akdeniz Necmettin Topuz Hacı Karalar Veysel Çağlayan Mustafa Soykan Müjdat Toper Necdet Başaran Denetim (yedek) Mahmut Duymuş Seyfi yavuz Hayrettin Erkul görev yapacaklar.

DENETİM KURULU ASİL

Denetim kurulu üyeliklerine ise, Ayhan Arslanboğa, Ruhi Küçükkaymakcı ve Ali Bozkurt seçildiler.

UZTÜRK TEŞEKKÜR ETTİ

Genel kurulda yeniden başkan seçilen Engin Uztürk seçim sonrası söz alarak, kendisi ve ekibini yeniden bu göreve layık gören dernek üyelerine teşekkür etti. Uztürk şöyle konuştu: “Üyelerimiz çalışmalarımızı beğendiği ve bizleri başarılı gördüğü için bir kez daha yetki verdi. Bunun karşılığı olarak biz de üyelerimize daha iyi hizmet verebilmek için daha büyük şevk ve heyecanla çalışacağız. KAMADER Gerçekleştirdiği seminer ve panellerle amatör balıkçıların eğitilmesi ve bilgilenmesi konusunda çalışmalar yapmaktadır. KAMADER düzenlediği balık avı yarışmaları ile, şehir içi ve şehir dışından birçok amatör balıkçının buluşmasına ev sahipliği yapmış, bu yarışmalarla amatör balıkçılığın tanıtılması ve sevdirilmesi açısından çok büyük katkıda bulunmuştur. Ayrıca Türkiye’nin değişik şehirlerinde yapılan organizasyonlara üyeleri ile birlikte katılarak sosyal bir dernek olmanın yanı sıra, birlikte olmanın ve dayanışmanın tadı çıkarılmıştır. Bizler Gördüğümüz olumsuzluklar karşısında şikayet etmeyi bir kenara bıraktık ve elimizi taşın altına sokarak örgütlendik. Sessiz çoğunluk olmak yerine, örgütlenerek sesi gür çıkan çoğunluklar olmayı hedefledik. Bunu da başardığımızı zannediyoruz. KAMADER olarak Türkiye’de güçlü bir sivil toplum örgütü için her türlü desteği vermeye hazır olduğumuzu belirtmek istiyorum. Çünkü güçlü örgütlendiğimiz zaman amatör balıkçılığa yön verenlerin bizlerin, yani amatör balıkçıların olacağına inancımız tamdır. Bu vesileyle sizin aracılığınız ile bizleri her geçen gün katılımları ve katkıları ile güçlendiren üyelerimize ve tüm camiaya teşekkür eder ve “ TEMİZ ÇEVRE, SAĞLIKLI YAŞAM VE SÜRDÜRÜLEBİLİR AVCILIĞI” kendine ilke edinen herkesi derneğimize üye olmaya davet etti.

 Bu vesile ile, Rabbimizin kullarına lütuflarından biri olan, bin aydan daha hayırlı Kadir Gecesi’ni de barındıran Ramazan-ı Şerif’in, İlimize ülkemize, mazlum milletlere ve tüm İslam Âlemine hayırlar ve bereket getirmesini yüce Allah’tan niyaz ederim” dedi.
Bu haber 1059 defa okundu

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ