16 Şubat 2019 Cumartesi 17:34
 
  • 5,279 TL

  • 5,964 TL

  • 223,54 TL

  • 102.715

Öncekiler Sonrakiler

ÜZÜLMEZ'DEN, İLÇE EMNİYET MÜDÜRÜ AKSAKAL'A ZİYARET

Üzülmez'den, İlçe Emniyet Müdürü Aksakal'a ziyaret
05 Aralık 2018 Çarşamba 13:14

Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez, başarılar diledi.

Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez, Kartepe İlçe Emniyet Müdürlüğü görevine atanan Adnan Aksal’ı ziyaret ederek yeni görevinde başarılar diledi.

 

Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez, Kocaeli İl Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan atama sonrasında Gebze ilçe Emniyet Müdürlüğü görevinden Kartepe İlçe Emniyet Müdürlüğü görevine getirilen Adnan Aksakal’ı ziyaret ederek yeni görevinde başarılar diledi.


İŞBİRLİĞİ VE DESTEK
İlçe Emniyet Müdürlüğü binasında gerçekleşen ziyarette Başkan Üzülmez, İlçe Emniyet Müdürü Aksakal’ı tebrik ederek “Gebze ilçemizde başarılı çalışmalarından dolayı kendisini tebrik ediyorum. Kartepemizde yeni başarılara imza atacağına inanıyorum. Kartepemizin huzuru ve refahı için işbirliği ve desteğe her zaman hazırız. Kendisine ve ekibine başarılar diliyorum” şeklinde konuştu. Başkan Üzülmez’inden ziyaretinden çok mutlu olduğunu ve desteğine teşekkür eden İlçe Emniyet Müdürü Aksakal, “Hep birlikte Kartepemize hizmet edeceğiz. Turimin incisi olan Kartepe, huzurlu ve güvenli bir kent olmaya devam edecek inşallah” ifadelerini kullandı. 


Bu haber 415 defa okundu

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ