20 Ağustos 2018 Pazartesi 07:46
 
  • 6,039 TL

  • 6,908 TL

  • 228,40 TL

  • 88.735

Öncekiler Sonrakiler

ÜZÜLMEZ, SÖZÜNÜ YERİNE GETİRDİ

Üzülmez, sözünü yerine getirdi
27 Haziran 2018 Çarşamba 12:47

.

Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez, sözünü tutarak Cemal Doğan Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi’nde tedavi gören Halise Eker’e kuzu hediye etti.


Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez, Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Kocaeli İl Temsilcisi Muhammet Hanefi Akbulut ve İlçe temsilcisi İsmail YAŞAR ile birlikte Suadiye Mahallesinde hizmet veren Cemal Doğan Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi’ni ziyaret etti.

SÖZÜNÜ YERİNE GETİRDİ
Yoğun programı içerisinde rehabilitasyon merkezlerine ayrı bir önem veren Başkan Üzülmez, Cemal Doğan Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi yaptığı ziyarette Halise Eker’e kuzu sözünü yerine getirdi.

KUZUNUN ADINI SAFİNAZ KOYDU
Kuzuyu karşısında görünce büyük bir mutluluk yaşayan Halise Eker, Başkan Üzülmez’e sarılarak teşekkür etti. Halise Eker, kendisine hediye edilen kuzunun adını Safinaz koydu. Cemal Doğan Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi’nde kalan diğer engellilerle de yakından ilgilenen Başkan Üzülmez, istek ve talepleri dinledi.

YÜZLERİNİN GÜLMESİ İÇİN
Ziyareti sonrasında değerlendirmede bulunan Başkan Üzülmez “Engel tanımayan mutlu bir ülke için gece gündüz demeden daha çok çalışacağız. En büyük servetimiz hemşehrilerimizin gülen yüzüdür. Son 16 yılda birçok işler yapıldı. Engelli vatandaşlarımıza hizmetteki yönetim zafiyeti ortadan kalktı. Engellileri yük gören, onları ihmal eden, yok sayan bir yönetim anlayışından engellileri baş üstünde tutan bir yönetim anlayışı bugün iktidardadır. Engelli hakları dünya standartlarına getirildi. Kartepemizde engellilerimizin daha rahat hayatlarını idame ettirmeleri için bütün imkanlarımızla elimizden geleni yapmaktayız. Onların yüzlerinde ki gülümseme bizlere tarif edilemeyecek mutluluk vermektedir” ifadelerini kullandı.   

Bu haber 269 defa okundu

DİĞER HABERLER

O tartışmayı çoktan geçtik

O tartışmayı çoktan geçtik

.

Başkan Toltar'dan Kurban Bayramı Mesajı

Başkan Toltar'dan Kurban Bayramı Mesajı

Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar, mübarek Kurban Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı.

Karaosmanoğlu, 'Esnafımızın derdi de sevinci de bizimdir

Karaosmanoğlu, 'Esnafımızın derdi de sevinci de bizimdir

Başkan Karaosmanoğlu, Kocaeli Halı Yıkamacılar Derneği Başkanı Muharrem Gökalp ve yeni yönetimini makamında konuk etti.

Okullar ne zaman açılacak?

Okullar ne zaman açılacak?

MEB açıkladı

Büyüyen bir Türkiye’ye tahammül edemiyorlar

Büyüyen bir Türkiye’ye tahammül edemiyorlar

.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ