13 Aralık 2018 Perşembe 15:08
 
  • 5,352 TL

  • 6,102 TL

  • 214,15 TL

  • 90.871

Öncekiler Sonrakiler

ÜZÜLMEZ, SÖZÜNÜ YERİNE GETİRDİ

Üzülmez, sözünü yerine getirdi
27 Haziran 2018 Çarşamba 12:47

.

Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez, sözünü tutarak Cemal Doğan Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi’nde tedavi gören Halise Eker’e kuzu hediye etti.


Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez, Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Kocaeli İl Temsilcisi Muhammet Hanefi Akbulut ve İlçe temsilcisi İsmail YAŞAR ile birlikte Suadiye Mahallesinde hizmet veren Cemal Doğan Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi’ni ziyaret etti.

SÖZÜNÜ YERİNE GETİRDİ
Yoğun programı içerisinde rehabilitasyon merkezlerine ayrı bir önem veren Başkan Üzülmez, Cemal Doğan Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi yaptığı ziyarette Halise Eker’e kuzu sözünü yerine getirdi.

KUZUNUN ADINI SAFİNAZ KOYDU
Kuzuyu karşısında görünce büyük bir mutluluk yaşayan Halise Eker, Başkan Üzülmez’e sarılarak teşekkür etti. Halise Eker, kendisine hediye edilen kuzunun adını Safinaz koydu. Cemal Doğan Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi’nde kalan diğer engellilerle de yakından ilgilenen Başkan Üzülmez, istek ve talepleri dinledi.

YÜZLERİNİN GÜLMESİ İÇİN
Ziyareti sonrasında değerlendirmede bulunan Başkan Üzülmez “Engel tanımayan mutlu bir ülke için gece gündüz demeden daha çok çalışacağız. En büyük servetimiz hemşehrilerimizin gülen yüzüdür. Son 16 yılda birçok işler yapıldı. Engelli vatandaşlarımıza hizmetteki yönetim zafiyeti ortadan kalktı. Engellileri yük gören, onları ihmal eden, yok sayan bir yönetim anlayışından engellileri baş üstünde tutan bir yönetim anlayışı bugün iktidardadır. Engelli hakları dünya standartlarına getirildi. Kartepemizde engellilerimizin daha rahat hayatlarını idame ettirmeleri için bütün imkanlarımızla elimizden geleni yapmaktayız. Onların yüzlerinde ki gülümseme bizlere tarif edilemeyecek mutluluk vermektedir” ifadelerini kullandı.   

Bu haber 299 defa okundu

DİĞER HABERLER

Tuzlama ekipleri kar için hazır bekliyor

Tuzlama ekipleri kar  için hazır bekliyor

.

Ömer Faruk Yıldırım, 'Bu gemi, artık su alıyor'

Ömer Faruk Yıldırım, 'Bu gemi, artık su alıyor'

ASKON Kocaeli Şubesi’nin basın toplantısı bugün şube binasında gerçekleştirildi. Şube Başkanı Ömer Faruk Yıldırım, “Bu gemi, artık su alıyor” dedi.

Tren kazasında facia

Tren kazasında facia

9 ölü 47 yaralı

Memurlar dikkat!

Memurlar dikkat!

Yılbaşı hediye genelgesi yayınladı

BAŞİSKELE KARLA MÜCADELEYE HAZIR

BAŞİSKELE KARLA MÜCADELEYE HAZIR

Başiskele Belediyesi 140 personel ve 32 araçla karla mücadeleye hazır.

KOCAELİ İZMİR’DE İLGİ ODAĞI OLDU

KOCAELİ İZMİR’DE İLGİ ODAĞI OLDU

"12. Travel Turkey İzmir Fuar ve Kongresi” katılan Kocaeli Valili İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü üç gün boyunca açtığı tanıtım standıyla yerli ve yabancı konukların ilgi odağı oldu.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ