17 Ocak 2019 Perşembe 04:50
 
  • 5,348 TL

  • 6,101 TL

  • 223,27 TL

  • 95.411

Öncekiler Sonrakiler

VALİ, HALK GÜNÜNDE TALEPLERİ DİNLEDİ

Vali, Halk gününde talepleri dinledi
22 Ocak 2018 Pazartesi 16:43

Vali Hüseyin Aksoy, Halk gününde vatandaşlarla bir araya gelerek, taleplerini dinledi.

Vali Hüseyin Aksoy tarafından her hafta düzenli olarak gerçekleştirilen halk gününde;  vatandaşların istek, talep ve sorunlarını dinledi.
 
Halk Gününde Vali  Hüseyin Aksoy’un yanı sıra, Vali Yardımcısı Ekrem Erdoğan, İl Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü Birsel Kavcı, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Bekir Yümnü, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı İl Müdür Vekili Yeliz Ünsoy ve  İş-Kur İl Müdürü Ulvi Yılmaz hazır bulundu.
 

Vatandaşlarımızın istek ve taleplerinin karşılanması, sorunlarının kanuni çerçevede  çözüme kavuşturulması için gayret gösterdiklerini belirten Vali Hüseyin Aksoy, vatandaşların taleplerini bizzat dinleyerek, vatandaşların talip, istek ve sorunların çözümü noktasında orada hazır bulunan kurum müdürlerine gerekli hassasiyetin gösterilmesi, yardımcı  olunması ve diğer konularda da ile ilgili kurumlara yazı yazılması talimatında bulundu. 

 
Vali Aksoy  ile görüşen vatandaşlar ise, Aksoy'un  samimiyetlerinden çok  memnun olduklarını belirterek, duyarlılıkları ve alakalarından dolayı  teşekkür ettiler.

Bu haber 556 defa okundu

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ