18 Kasım 2018 Pazar 22:39
 
  • 5,334 TL

  • 6,093 TL

  • 209,82 TL

  • 93.616

Öncekiler Sonrakiler

VALİ AKSOY’A ZİYARETÇİ AKINI

Vali Aksoy’a ziyaretçi akını
12 Nisan 2018 Perşembe 17:27

.

Başarılı Sanayici ve İşadamları Dernek Başkanı Barış Arat ve yönetim kurulu üyeleri, Vatan Partisi İl Başkanı Salih Vedat Olguntürk ve yönetim kurulu üyeleri, Kocaeli Muhtarlar Dernek Başkanı Süleyman Şen, Fevziye Camii Dernek Başkanı, Ahmet Görgün Küçük ve yönetim kurulu üyeleri, Kocaeli Başiskele Engelliler Spor Kulübü Dernek Başkanı İsa Yıldız ve yeni yönetim kurulu üyeleri, Kocaeli Emlakçılar Odası Başkanı Alpay Hacıoğlu ve yeni seçilen yönetim kurulu üyeleri, Kocaeli Valisi Hüseyin Aksoy’u makamında ziyaret etti.

Hoş sohbet ortamında gerçekleşen ziyaretlerde, memnuniyetini ifade eden Vali Hüseyin Aksoy ise sivil toplum kuruluşlarına teşekkür etti.


 AA 2017 Almanağı takdim  edildi
Ziyaretler kapsamında Kocaeli Valisi Hüseyin Aksoy’u makamında ziyaret eden Anadolu Ajansı Sakarya Bölge Müdürü Salih Yalçıntaş ve Anadolu Ajansı(AA) Kocaeli Başmuhabiri Ömer Faruk Şimşek, ajansın bölgede yaptığı çalışmalar hakkında bilgi sunumunda bulunarak, dünyadaki önemli haberlerin yer aldığı “Anadolu Ajansı 2017 Almanağını”  takdim etti.
Vali Aksoy ise, AA Sakarya Bölge Müdürü Salih Yalçıntaş ve AA Kocaeli Başmuhabiri Ömer Faruk Şimşek’e çalışmalarında başarılar dileyerek, ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirtti.

1’inci Olağan GenelKurulu’na davet
Kocaeli, Artvin, Batum ve Havalisi Dernek Federasyonu Başkanı Mikail Kalyoncu ve beraberindeki yeni yönetim kurulu üyeleri, Kocaeli Valisi Hüseyin Aksoy’u ziyaret ederek,  gerçekleştirecekleri Kocaeli, Artvin, Batum ve Havalisi Dernek Federasyonu’nun 1’inci Olağan Genel Kurulu’na davette bulundu.
Kocaeli, Artvin, Batum ve Havalisi Dernek Federasyonu Başkanı Mikail Kalyoncu ve beraberindeki yönetim kurulu üyelerine yeni görevlerinin hayırlı olması temennisinde bulunan Kocaeli Valisi Hüseyin Aksoy ise, çalışmalarında başarılar diledi .

Bu haber 442 defa okundu

DİĞER HABERLER

Yaralı Garip tedavi edildi

Yaralı Garip tedavi edildi

.

Özak 'şehir planlamasına önem verdik'​

Özak 'şehir planlamasına önem verdik'​

Kocaeli Şehir Plancıları Odası Başkanı Rahmi Erdal Tümpalay ve yönetim kurulu üyeleri, Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Zekeriya Özak’a ziyaret gerçekleştirdi

Süleyman Soylu taziye için gelecek

Süleyman Soylu taziye için gelecek

.

İZAYDAŞ’ta büyük bakım tamamlandı

İZAYDAŞ’ta büyük bakım tamamlandı

İZAYDAŞ Yakma Tesisi, kapsamlı bakımlarından birini daha başarıyla tamamladı.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ