25 Nisan 2018 Çarşamba 15:13
 
  • 4,093 TL

  • 4,989 TL

  • 174,33 TL

  • 108.723

Öncekiler Sonrakiler

VALİ AKSOY’A ZİYARETÇİ AKINI

Vali Aksoy’a ziyaretçi akını
12 Nisan 2018 Perşembe 17:27

.

Başarılı Sanayici ve İşadamları Dernek Başkanı Barış Arat ve yönetim kurulu üyeleri, Vatan Partisi İl Başkanı Salih Vedat Olguntürk ve yönetim kurulu üyeleri, Kocaeli Muhtarlar Dernek Başkanı Süleyman Şen, Fevziye Camii Dernek Başkanı, Ahmet Görgün Küçük ve yönetim kurulu üyeleri, Kocaeli Başiskele Engelliler Spor Kulübü Dernek Başkanı İsa Yıldız ve yeni yönetim kurulu üyeleri, Kocaeli Emlakçılar Odası Başkanı Alpay Hacıoğlu ve yeni seçilen yönetim kurulu üyeleri, Kocaeli Valisi Hüseyin Aksoy’u makamında ziyaret etti.

Hoş sohbet ortamında gerçekleşen ziyaretlerde, memnuniyetini ifade eden Vali Hüseyin Aksoy ise sivil toplum kuruluşlarına teşekkür etti.


 AA 2017 Almanağı takdim  edildi
Ziyaretler kapsamında Kocaeli Valisi Hüseyin Aksoy’u makamında ziyaret eden Anadolu Ajansı Sakarya Bölge Müdürü Salih Yalçıntaş ve Anadolu Ajansı(AA) Kocaeli Başmuhabiri Ömer Faruk Şimşek, ajansın bölgede yaptığı çalışmalar hakkında bilgi sunumunda bulunarak, dünyadaki önemli haberlerin yer aldığı “Anadolu Ajansı 2017 Almanağını”  takdim etti.
Vali Aksoy ise, AA Sakarya Bölge Müdürü Salih Yalçıntaş ve AA Kocaeli Başmuhabiri Ömer Faruk Şimşek’e çalışmalarında başarılar dileyerek, ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirtti.

1’inci Olağan GenelKurulu’na davet
Kocaeli, Artvin, Batum ve Havalisi Dernek Federasyonu Başkanı Mikail Kalyoncu ve beraberindeki yeni yönetim kurulu üyeleri, Kocaeli Valisi Hüseyin Aksoy’u ziyaret ederek,  gerçekleştirecekleri Kocaeli, Artvin, Batum ve Havalisi Dernek Federasyonu’nun 1’inci Olağan Genel Kurulu’na davette bulundu.
Kocaeli, Artvin, Batum ve Havalisi Dernek Federasyonu Başkanı Mikail Kalyoncu ve beraberindeki yönetim kurulu üyelerine yeni görevlerinin hayırlı olması temennisinde bulunan Kocaeli Valisi Hüseyin Aksoy ise, çalışmalarında başarılar diledi .

Bu haber 325 defa okundu

DİĞER HABERLER

İSU artık cepte

İSU artık cepte

.

Her zaman şehit ailelerinin yanındayız

Her zaman şehit ailelerinin yanındayız

.

Tuzla-Çayırova bağlantı yolu ihalesi yapıldı

Tuzla-Çayırova bağlantı yolu ihalesi yapıldı

İstanbul- Kocaeli sınırında yer alan Şifa Mahallesi’ne Şekerpınar yolu üzerinden bağlantı yapılacak.

Bedelli askerlik açıklama

Bedelli askerlik açıklama

.

Kartepe kent meydanı Camii'nin temeli atıldı

Kartepe kent meydanı Camii'nin temeli atıldı

Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez’in ev sahipliğinde Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu’nun katılımları ile Kartepe Kent Meydanı Camii’nin temeli atıldı.

Milletvekili adaylarına e-Devlet'ten yeni hizmet

Milletvekili adaylarına e-Devlet'ten yeni hizmet

Milletvekili adaylarının sabıka kayıtlarını e-Devlet üzerinden alabilmelerine yönelik uygulama hizmete sunuldu.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ