17 Temmuz 2018 Salı 18:37
 
  • 4,812 TL

  • 5,626 TL

  • 191,03 TL

  • 91.063

Öncekiler Sonrakiler

VALİ AKSOY’A ZİYARETÇİ AKINI

Vali Aksoy’a ziyaretçi akını
12 Nisan 2018 Perşembe 17:27

.

Başarılı Sanayici ve İşadamları Dernek Başkanı Barış Arat ve yönetim kurulu üyeleri, Vatan Partisi İl Başkanı Salih Vedat Olguntürk ve yönetim kurulu üyeleri, Kocaeli Muhtarlar Dernek Başkanı Süleyman Şen, Fevziye Camii Dernek Başkanı, Ahmet Görgün Küçük ve yönetim kurulu üyeleri, Kocaeli Başiskele Engelliler Spor Kulübü Dernek Başkanı İsa Yıldız ve yeni yönetim kurulu üyeleri, Kocaeli Emlakçılar Odası Başkanı Alpay Hacıoğlu ve yeni seçilen yönetim kurulu üyeleri, Kocaeli Valisi Hüseyin Aksoy’u makamında ziyaret etti.

Hoş sohbet ortamında gerçekleşen ziyaretlerde, memnuniyetini ifade eden Vali Hüseyin Aksoy ise sivil toplum kuruluşlarına teşekkür etti.


 AA 2017 Almanağı takdim  edildi
Ziyaretler kapsamında Kocaeli Valisi Hüseyin Aksoy’u makamında ziyaret eden Anadolu Ajansı Sakarya Bölge Müdürü Salih Yalçıntaş ve Anadolu Ajansı(AA) Kocaeli Başmuhabiri Ömer Faruk Şimşek, ajansın bölgede yaptığı çalışmalar hakkında bilgi sunumunda bulunarak, dünyadaki önemli haberlerin yer aldığı “Anadolu Ajansı 2017 Almanağını”  takdim etti.
Vali Aksoy ise, AA Sakarya Bölge Müdürü Salih Yalçıntaş ve AA Kocaeli Başmuhabiri Ömer Faruk Şimşek’e çalışmalarında başarılar dileyerek, ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirtti.

1’inci Olağan GenelKurulu’na davet
Kocaeli, Artvin, Batum ve Havalisi Dernek Federasyonu Başkanı Mikail Kalyoncu ve beraberindeki yeni yönetim kurulu üyeleri, Kocaeli Valisi Hüseyin Aksoy’u ziyaret ederek,  gerçekleştirecekleri Kocaeli, Artvin, Batum ve Havalisi Dernek Federasyonu’nun 1’inci Olağan Genel Kurulu’na davette bulundu.
Kocaeli, Artvin, Batum ve Havalisi Dernek Federasyonu Başkanı Mikail Kalyoncu ve beraberindeki yönetim kurulu üyelerine yeni görevlerinin hayırlı olması temennisinde bulunan Kocaeli Valisi Hüseyin Aksoy ise, çalışmalarında başarılar diledi .

Bu haber 384 defa okundu

DİĞER HABERLER

Kocaeli İMO Hilti Teknik Semineri Düzenledi

Kocaeli İMO Hilti Teknik Semineri Düzenledi

İnşaat Mühendisleri Odası Kocaeli Şubesi geçtiğimiz hafta HİLTİ firması işbirliğiyle oda üyelerine yönelik Hilti Teknik Semineri düzenledi.

Eğitim en önemli insani gelişme alanıdır

Eğitim en önemli insani gelişme alanıdır

Rakamlarla eğitimde gelişmeleri anlatan Kocaeli Valisi Hüseyin Aksoy, ortaya çıkan başarı verilerini kamuoyu ile paylaşmanın mutluluğunu yaşadığını belirterek, her şeyin başının eğitim olduğunu vurguladı.

Sözleşmeli öğretmenlik tercih başvuruları başladı!

Sözleşmeli öğretmenlik tercih başvuruları başladı!

Sözleşmeli öğretmenlik atamaları için tercih başvuruları bugün başladı.

42 Evler’e yeni üst geçit yapılıyor

42 Evler’e yeni üst geçit yapılıyor

İzmit 42 Evler’deki, eski betonarme üst geçittin yerine yeni çelik üst geçit yapılıyor

Bedellide son durum

Bedellide son durum

Bedelli askerlikte yaş ve ücret belli oldu ! 25 gün askerlik yapılacak

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ