18 Eylül 2018 Salı 19:28
 
  • 6,336 TL

  • 7,413 TL

  • 244,43 TL

  • 94.887

Öncekiler Sonrakiler

VALİ AKSOY'DAN 'TÜRK POLİS TEŞKİLATININ 173.KURULUŞ YILDÖNÜMÜ' MESAJI

Vali Aksoy'dan 'Türk Polis Teşkilatının 173.kuruluş yıldönümü' mesajı
09 Nisan 2018 Pazartesi 15:46

Kocaeli Valisi Hüseyin Aksoy,'Türk Polis Teşkilatının 173.kuruluş yıldönümü' dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı.

Kocaeli Valisi Hüseyin Aksoy,"Vatandaşlarımızın can ve mal güvenliğini, temel hak ve hürriyetlerini korumayı, devletimizin bütünlüğüne yönelen her türlü tehdit ve tehlikelere karşı hukuk devleti ilkeleri doğrultusunda mücadele etmeyi kendisine görev edinen Türk Polis Teşkilatımızın kuruluşunun 173. yılını kutlamanın gurur ve mutluluğunu yaşıyoruz.

Görevini vatan ve millet sevdasıyla, fedakârca, büyük bir sorumluluk içinde anayasa ve yasalara bağlılıkla yürüten polis teşkilatımız, gücünü yasalardan, güven ve desteğini halkımızdan almaktadır.

Toplumsal barışımızın teminatı ve devletimizin müstesna kuruluşlarından biri olan Türk Polis Teşkilatımız; gelişen ve değişen teknolojiye ve çağın gereklerine her zaman uyum içinde kendini geliştirerek, yenileyerek bir yandan organize suçlar, bir yandan hukuk dışı örgütlenmeler ve bir yandan da ülkemizin bölünmez bütünlüğüne göz diken terör örgütleriyle hızlı, etkin ve başarılı bir şekilde mücadelesini kararlılıkla sürdürmektedir.

Ülkemizdeki huzur ve güven ortamının tesisinde de büyük rol üstlenen ve sahip oldukları vatan sevgisiyle gece gündüz demeden faaliyetlerini yürüten Türk Polis Teşkilatının, ortaya koyduğu hizmetleri ve gösterdiği mücadele azmi milletimizin haklı gururu olmuştur.


Gücünü halktan ve kanunlardan alarak, fedakârca yürüttüğü çalışmaları her zaman takdirle ve övgüyle izlenmektedir. Bu bağlamda polisimizin mesleğine duyduğu inanç ve saygı, devletimizin temel kurumlarıyla varlığını devam ettirmesi, vatandaşlarımızın huzur ve güven içinde yaşaması bakımından çok önemlidir. Bunun yanında suç ve suçlularla mücadelede vatandaşımızın polisin yanında olması, gerekli toplumsal desteği sağlaması büyük önem taşımaktadır.


 Bu duygu ve düşüncelerle; Türk Polis Teşkilatımızın 173. Kuruluş yıldönümünü içtenlikle kutluyor, ilimizin huzur ve güvenliği için üstün gayret sarf eden tüm Emniyet Teşkilatı mensuplarına gönülden teşekkür ediyor, canından aziz bildiği vatanı uğruna canlarını veren kahraman şehitlerimizi rahmet ve minnetle anıyor, gazilerimize şükranlarımı sunuyor, görevleri başındaki emniyet mensuplarına sağlık ve başarılar diliyorum."
   
                                                                                    

Bu haber 280 defa okundu

DİĞER HABERLER

CHP’li Ali Aktepe dünya evine girdi

CHP’li Ali Aktepe dünya evine girdi

Gölcük Belediye Meclisi CHP üyesi Ali Aktepe ile Şenay Tan dünya evine girdi.

KOÜ'den önemli duyuru

KOÜ'den önemli duyuru

.

Üzülmez devreye girdi,anlaşma sağlandı

Üzülmez devreye girdi,anlaşma sağlandı

Arstaş ve Yıldız Enteğrede sözleşme tamam.

KSMMMO, Mimarlara eğitim verecek

KSMMMO, Mimarlara eğitim verecek

Kocaeli Mimarlar Odası, yeni mezun olan mimarları bilgilendirmek amacıyla KSMMMO’dan seminer talep etti.

Vali Aksoy'dan Gaziler günü mesajı

Vali Aksoy'dan Gaziler günü mesajı

.

KSO Dumlupınar Ortaokul’nda çanta ve kırtasiye dağıttılar

KSO Dumlupınar Ortaokul’nda çanta ve kırtasiye dağıttılar

Vali Aksoy ve KSO Başkanı Zeytinoğlu,miniklerle oynadılar.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ

ANKET