23 Mart 2019 Cumartesi 04:23
 
Öncekiler Sonrakiler

VALİ AKSOY'DAN ANLAMLI ZİYARETLER

Vali Aksoy'dan anlamlı ziyaretler
15 Ağustos 2018 Çarşamba 10:45

Kocaeli Valisi Hüseyin Aksoy, Kayseri 1. Komando Tugayında vatani görevini yaparken 2016 yılında çarşı iznine çıkan er ve erbaşları taşıyan halk otobüsüne teröristler tarafından düzenlen terör eylemi sonucu şehadet mertebesine eren Şehit Onbaşı Piyade Er Abdulsamet Özen'in , Onbaşı Piyade Er Raşit Yücel'in ailesini ziyaret etti.

Ziyarette; Kocaeli Valisi Hüseyin Aksoy’a, Vali Yardımcısı Ahmet Büyükçelik, Körfez Kaymakamı Hasan Hüseyin Can, İl Emniyet Müdürü Necati Denizci, İl Jandarma Komutanı Alb. Osman Aslan, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdür Vekili Mesut Yalçın, Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran ve Körfez İlçe Müftüsü Sabri Bağcı eşlik etti.

Körfez İlçe Müftüsü Sabri Bağcı’nın şehidimiz için yaptığı duanın ardından, Valimiz Hüseyin Aksoy, ülkemizin birlik ve beraberliği için canlarını seve seve veren ve şahadet mertebesine ulaşan Şehit Onbaşı Piyade  Er Abdulsamet Özen'i, Şehit Onbaşı Piyade Er Raşit Yücel'i ve tüm  şehitlerii rahmetle andıklarını belirterek, her zaman şehit ailelerinin yanlarında olduklarını ifade etti.
 

Şehit Onbaşı Piyade  Er Abdulsamet Özen'in  ve Şehit Onbaşı Piyade  Er Raşit Yücel'in ailesi kendilerini yalnız bırakmayan Valimize teşekkür ederek, ziyaretten duydukları  memnuniyetlerini  belirttiler.

Bu haber 1034 defa okundu

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ