25 Nisan 2019 Perşembe 07:56
 
Öncekiler Sonrakiler

VALİ AKSOY, ŞEHİT AİLELERİNİ ZİYARET ETTİ

Vali Aksoy, şehit ailelerini ziyaret etti
13 Temmuz 2018 Cuma 10:55

.


Kocaeli Valisi Hüseyin Aksoy, ilk olarak Şırnak’ın Cizre ilçesinde bölücü terör örgütü ile girilen çatışma sonucu 2016 yılında şehadet mertebesine eren Şehidimiz Er Arif Subaşoğlu’nun ailesini daha sonra da Fırat Kalkanı Harekatında Suriye’nin El Bab bölgesinde teröristlerle çıkan çatışma sonucu 2016 yılında şehadet mertebesine eren Şehidimiz Piyade Binbaşı Bülent Albayrak’ın ailesini ziyaret etti.
 
Ziyarette; Kocaeli Valisi Hüseyin Aksoy’a, Vali Yardımcısı Ahmet Büyükçelik, Gölcük  Kaymakamı Mustafa Altıntaş, İl Emniyet Müdürü Necati Denizci, İl Jandarma Komutanı Alb. Osman Aslan, Aile ve Sosyal Politikalar Müdürü Bekir Yümnü ve Gölcük İlçe  Müftüsü İlyas Öztel eşlik etti.
 
Gölcük İlçe  Müftüsü İlyas Öztel’in şehidimiz için yaptığı duanın ardından, Kocaeli Valisi Hüseyin Aksoy, Şehidimiz Er Arif Subaşoğlu’nu şehidimiz Piyade Binbaşı Bülent Albayrak’ın ve tüm  şehitlerimizi rahmet ve şükran duyguları ile andıklarını belirterek, her zaman şehit ailelerinin yanlarında olduklarını ifade etti.
 
Şehidimiz Er Arif Subaşoğlu’nun babası Mehmet Subaşıoğlu, şehidimiz Piyade Binbaşı Bülent Albayrak’ın babası Hasan Albayrak  ve ailesi kendilerini yalnız bırakmayan Kocaeli Valisine teşekkür ederek, ziyaretten duydukları  memnuniyetlerini  belirttiler.

Bu haber 466 defa okundu

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ