19 Temmuz 2018 Perşembe 01:06
 
  • 4,793 TL

  • 5,585 TL

  • 189,85 TL

  • 92.322

Öncekiler Sonrakiler

VALİ AKSOY, VALİLİK PERSONELİYLE BAYRAMLAŞTI

Vali Aksoy, Valilik personeliyle bayramlaştı
26 Ağustos 2017 Cumartesi 14:46

Vali Hüseyin Aksoy, Kurban Bayramı öncesi Valilik yerleşkesinde bulunan tüm kurumların, müdür ve personeli ile bayramlaştı.

Akçakoca Toplantı Salonunda düzenlenen bayramlaşma törenine; Vali Hüseyin Aksoy’un yanı sıra   Vali Yardımcıları; Ekrem Erdoğan, Ahmet Büyükçelik, Abdullah Etil, Kandıra Kaymakamı Mehmet Soğukpınar ve daire müdürleri ile personelleri katıldı.
 

Vali Hüseyin Aksoy’un yapmış olduğu konuşmalarında; “Değerli mesai arkadaşlarım, Kurban Bayramı münasebetiyle personelle bayramlaşma programı kapsamında sizlerle bir aradayız. Kocaeli, Türkiye’nin önemli bir şehri ve bu şehirde görev yapıyor olmanın mutluluğunu ve onurunu yaşıyoruz. Valiliğimize bağlı birimlerde görev yapan siz değerli çalışma arkadaşlarımızla bir arada oluyoruz. Özellikle bayramların bizim genel kültürümüzde ve dinimizde çok özel ve anlamlı bir yeri bulunmaktadır. Bayramları en iyi şekilde değerlendirmek, kırgınlıkları ortadan kaldırmak, büyükleri ziyaret etmek gibi süreç içerisinde gelişen çok önemli toplumsal değerlerimiz var. Bunları yaşatmak ve bizden sonraki kuşaklara da aktarmak en önemli, en kutsal saydığımız görevlerin başında geliyor. Bu anlamda sizlerin ve sizlerin şahsında bütün ailelerinizin, çocuklarınızın, eşlerinizin, anne ve babalarınızın bayramını da yürekten kutluyorum. Bir ve bütün olarak, burada çalışanlar olarak sizlere teşekkür ediyorum. Bu süreci bundan sonraki dönemde yine aynı duygu ve heyecanla taşımaya, çalışmaya devam edeceğiz. Bazı görevler vardır ki kesintiye uğramaz ve süreklilik arz eder.  Mesai dışında da görev sürdüren bütün arkadaşlarımıza da özellikle teşekkür ediyorum. Bayramın bu anlamda kaynaşmaya, dayanışmaya varsa küskünlükleri ortadan kaldırmaya fırsat yaratmasını diliyorum. Hepinize bu güne kadar yapmış olduğunuz çalışmalar ve bundan sonra da yapacağınız çalışmalardan dolayı da teşekkür ediyorum.” diyen Sayın Valimiz, tüm birimlerde çalışan personelin bayramlarını  tebrik ederek, daha nice bayramlarda sağlık ve huzurla bir arada olma temennisinde bulundu.


Bu haber 1476 defa okundu

DİĞER HABERLER

Enver Güler trafik kazası geçirdi

Enver Güler trafik kazası geçirdi

.

Otlarken su kuyusuna düştü!

Otlarken  su kuyusuna düştü!

.

O Ünite Hizmete Girdi

O Ünite Hizmete Girdi

.

Fevziye çay bahçesine milyonluk teklif

Fevziye çay bahçesine milyonluk teklif

İzmit Belediyesi’nin mülkiyetindeki Fevziye Çay Bahçesi için yapılan kiralama ihalesine milyonluk teklif verildi.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ