26 Eylül 2017 Salı 06:43
 
  • 3,542 TL

  • 4,202 TL

  • 147,22 TL

  • 102.270

Öncekiler Sonrakiler

VALİ AKSOY, VALİLİK PERSONELİYLE BAYRAMLAŞTI

Vali Aksoy, Valilik personeliyle bayramlaştı
26 Ağustos 2017 Cumartesi 14:46

Vali Hüseyin Aksoy, Kurban Bayramı öncesi Valilik yerleşkesinde bulunan tüm kurumların, müdür ve personeli ile bayramlaştı.

Akçakoca Toplantı Salonunda düzenlenen bayramlaşma törenine; Vali Hüseyin Aksoy’un yanı sıra   Vali Yardımcıları; Ekrem Erdoğan, Ahmet Büyükçelik, Abdullah Etil, Kandıra Kaymakamı Mehmet Soğukpınar ve daire müdürleri ile personelleri katıldı.
 

Vali Hüseyin Aksoy’un yapmış olduğu konuşmalarında; “Değerli mesai arkadaşlarım, Kurban Bayramı münasebetiyle personelle bayramlaşma programı kapsamında sizlerle bir aradayız. Kocaeli, Türkiye’nin önemli bir şehri ve bu şehirde görev yapıyor olmanın mutluluğunu ve onurunu yaşıyoruz. Valiliğimize bağlı birimlerde görev yapan siz değerli çalışma arkadaşlarımızla bir arada oluyoruz. Özellikle bayramların bizim genel kültürümüzde ve dinimizde çok özel ve anlamlı bir yeri bulunmaktadır. Bayramları en iyi şekilde değerlendirmek, kırgınlıkları ortadan kaldırmak, büyükleri ziyaret etmek gibi süreç içerisinde gelişen çok önemli toplumsal değerlerimiz var. Bunları yaşatmak ve bizden sonraki kuşaklara da aktarmak en önemli, en kutsal saydığımız görevlerin başında geliyor. Bu anlamda sizlerin ve sizlerin şahsında bütün ailelerinizin, çocuklarınızın, eşlerinizin, anne ve babalarınızın bayramını da yürekten kutluyorum. Bir ve bütün olarak, burada çalışanlar olarak sizlere teşekkür ediyorum. Bu süreci bundan sonraki dönemde yine aynı duygu ve heyecanla taşımaya, çalışmaya devam edeceğiz. Bazı görevler vardır ki kesintiye uğramaz ve süreklilik arz eder.  Mesai dışında da görev sürdüren bütün arkadaşlarımıza da özellikle teşekkür ediyorum. Bayramın bu anlamda kaynaşmaya, dayanışmaya varsa küskünlükleri ortadan kaldırmaya fırsat yaratmasını diliyorum. Hepinize bu güne kadar yapmış olduğunuz çalışmalar ve bundan sonra da yapacağınız çalışmalardan dolayı da teşekkür ediyorum.” diyen Sayın Valimiz, tüm birimlerde çalışan personelin bayramlarını  tebrik ederek, daha nice bayramlarda sağlık ve huzurla bir arada olma temennisinde bulundu.


Bu haber 1344 defa okundu

DİĞER HABERLER

Ay ve Güneş Tutulmaları, Doğal Afetlerin Habercisi mi?

Ay ve Güneş Tutulmaları, Doğal Afetlerin Habercisi mi?

.

Sarbay hız kesmiyor

Sarbay hız kesmiyor

Cumhuriyet Halk Partisi Kocaeli İl Başkanı Av. Cengiz Sarıbay çalışmalara hız kesmeden devam ediyor.

Başkan Köşker şehit ailelerini ağırladı

Başkan Köşker şehit  ailelerini ağırladı

Gebze Belediye Başkanı Adan Köşker Gebzeli şehit ailelerini makamında ağırladı.

Ulaştırma bakanlığı'ndan resmi açıklama geldi

Ulaştırma bakanlığı'ndan resmi açıklama geldi

.

Vali'ye hayırlı olsun ziyaretleri devam ediyor

Vali'ye hayırlı olsun ziyaretleri devam ediyor

Kocaeli valiliğine atanan Hüseyin Aksoy'a hayırlı olsun ziyaretleri devam ediyor.

Evinde İpte asılı bulundu!

Evinde İpte asılı bulundu!

Kandıra Bollu köyünde kırk yaşındaki Nergül Tarak evinde kendini asarak yaşamına son verdi.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ