24 Şubat 2020 Pazartesi 05:32

VALİ AKSOY, AŞURE DAĞITTI

Vali Aksoy, aşure dağıttı
04 Ekim 2019 Cuma 10:40

Vali Hüseyin Aksoy, İzmit Kent Merkezi Ticari Dayanışma Derneği tarafından Muharrem Ayı nedeniyle gerçekleştirdiği Aşure dağıtım etkinliğine katıldı.

Fethiye Caddesinde gerçekleştirilen aşure dağıtım etkinliğine; Vali Aksoy’un yanı sıra İzmit Kaymakamı Şevket Cinbir, İl Emniyet Müdürü Veysal Tipioğlu, İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet, Kocaeli Ticaret Odası Meclis Başkanı Akın Doğan, Kocaeli Ticaret Odası Başkanı Necmi Bulut, İzmit Kent Merkezi Ticari Dayanışma Derneği Başkanı Murat Öztürk, yönetim kurulu üyeleri, Siyasi Parti İl Başkanları, esnaflar ve çok sayıda vatandaş katıldı.


İzmit Kent Merkezi Ticari Dayanışma Derneği Başkanı Murat Öztürk ‘ün konuşmalarının ardından Vali Aksoy yapmış olduğu konuşmada; “Değerli katılımcılar, bugün derneğimizin ve esnaflarımızın organizasyonluğunda aşure dağıtımı söz konusu olmuştu ve başkan beyde birkaç gün önce davet etti. Bende bu davete icabet etmek suretiyle aranızda bulunmaktayım. Fethiye caddesi İzmit’in, Kocaeli’nin ticaretinin attığı bir yerdir ve bu cadde üzerinde çok yoğun hareketlilik geçmişte olduğu gibi bugünde ve bundan sonra da devam edecek. Dayanışmayı üst noktalara taşımak, birlikteliğimizi uygulamak bakımından bu faaliyette büyük önem taşıyor. Bunu organize eden değerli dernek başkanımıza, katkı sunan bütün esnaflarımıza teşekkür ediyorum. Sağlıklı, huzurlu ve mutlu nice günlere erişmeyi diliyorum. Esnafımıza hayırlı, bol kazançlar diliyor ve hepinizi selamlıyorum.” dedi. Konuşmaların ardından  Vali  Aksoy beraberindeki protokol üyeleri ile birlikte vatandaşa aşure ikram ettiler.

Bu haber 429 defa okundu

DİĞER HABERLER

İMO'da kazanan Bulut oldu

İMO'da kazanan Bulut oldu

İnşaat Mühendisleri Odası (İMO) başkanı seçti.

Libya şehit haberine...

Libya şehit haberine...

Hesaplara el konuldu

İlk kura ilk heyecan

İlk kura ilk heyecan

Milyonları gözü kulağı bu haberde

3600 Ek Gösterge Sözü Tutulmalı

3600 Ek Gösterge Sözü Tutulmalı

Çalışanlarının Enflasyon Canavarından Kurtulması İçin Ekonomik Paket Açıklamalı

Birkaç şehit”ten biri

Birkaç şehit”ten biri

Libya’da hayatını kaybeden albay sessiz sedasız toprağa verildi

Bu sergiler kaçmaz

Bu sergiler kaçmaz

SEKA Kâğıt Müzesi’nde iki sergi bir arada

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ