hyundai
15 Ekim 2019 Salı 13:12

VALİ AKSOY, AŞURE DAĞITTI

Vali Aksoy, aşure dağıttı
04 Ekim 2019 Cuma 10:40

Vali Hüseyin Aksoy, İzmit Kent Merkezi Ticari Dayanışma Derneği tarafından Muharrem Ayı nedeniyle gerçekleştirdiği Aşure dağıtım etkinliğine katıldı.

Fethiye Caddesinde gerçekleştirilen aşure dağıtım etkinliğine; Vali Aksoy’un yanı sıra İzmit Kaymakamı Şevket Cinbir, İl Emniyet Müdürü Veysal Tipioğlu, İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet, Kocaeli Ticaret Odası Meclis Başkanı Akın Doğan, Kocaeli Ticaret Odası Başkanı Necmi Bulut, İzmit Kent Merkezi Ticari Dayanışma Derneği Başkanı Murat Öztürk, yönetim kurulu üyeleri, Siyasi Parti İl Başkanları, esnaflar ve çok sayıda vatandaş katıldı.


İzmit Kent Merkezi Ticari Dayanışma Derneği Başkanı Murat Öztürk ‘ün konuşmalarının ardından Vali Aksoy yapmış olduğu konuşmada; “Değerli katılımcılar, bugün derneğimizin ve esnaflarımızın organizasyonluğunda aşure dağıtımı söz konusu olmuştu ve başkan beyde birkaç gün önce davet etti. Bende bu davete icabet etmek suretiyle aranızda bulunmaktayım. Fethiye caddesi İzmit’in, Kocaeli’nin ticaretinin attığı bir yerdir ve bu cadde üzerinde çok yoğun hareketlilik geçmişte olduğu gibi bugünde ve bundan sonra da devam edecek. Dayanışmayı üst noktalara taşımak, birlikteliğimizi uygulamak bakımından bu faaliyette büyük önem taşıyor. Bunu organize eden değerli dernek başkanımıza, katkı sunan bütün esnaflarımıza teşekkür ediyorum. Sağlıklı, huzurlu ve mutlu nice günlere erişmeyi diliyorum. Esnafımıza hayırlı, bol kazançlar diliyor ve hepinizi selamlıyorum.” dedi. Konuşmaların ardından  Vali  Aksoy beraberindeki protokol üyeleri ile birlikte vatandaşa aşure ikram ettiler.

Bu haber 328 defa okundu

DİĞER HABERLER

İbrahim Efe hakkında karar verildi

İbrahim Efe hakkında karar verildi

.

Genç işsiz sayısı 1 milyon 65 bin kişi arttı

Genç işsiz sayısı 1 milyon 65 bin kişi arttı

.

Barış Pınarı operasyonu

Barış Pınarı operasyonu

Temzilenen YPG'li sayısı 560

Büyükşehir Meclisi’nden Barış Pınarı Operasyonu’na destek

Büyükşehir Meclisi’nden Barış Pınarı Operasyonu’na destek

Büyükşehir Belediyesi Meclis üyeleri Türk Silahlı Kuvvetlerinin Suriye’de gerçekleştirdiği ‘Barış Pınarı Operasyonuna’ destek verdi.

TAŞKÖPRÜLÜLER İSTİŞARE YAPTI

TAŞKÖPRÜLÜLER İSTİŞARE YAPTI

Körfez ve Derince Köy muhtarları ile bir araya geldiler

Bu forma kutsal

Bu forma kutsal

Helal sana be çocuk

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ