20 Kasım 2017 Pazartesi 10:49
 
  • 3,873 TL

  • 4,548 TL

  • 161,11 TL

  • 106.239

Öncekiler Sonrakiler

VALİ AKSOY ZAMBURKAN'DAN BRİFİNG ALDI

Vali Aksoy Zamburkan'dan Brifing aldı
01 Ağustos 2017 Salı 14:29

Vali Hüseyin Aksoy, İl Kültür ve Turizm Müdürlüğünü ziyaret ederek, Kültür ve Turizm İl Müdürü Adnan Zamburkan’dan brifing aldı.

Vali Hüseyin Aksoy’u, Vali Yardımcısı Abdullah Etil, İl Kültür ve Turizm Müdürü Adnan Zamburkan, Müdür Yardımcısı Ayhan Zeren, Müze Müdürü Rıdvan Gölcük, Kültür Varlıklarını Koruma Bölge Kurulu Müdürü Taner Aksoy,   şube müdürleri Hatice Doğancı, Hülya Özer, Kütüphane Müdürleri Tevhide Buğan, Şengül Avcı, Saba Tezcan, İl Halk Kütüphanesi Müdür Vekili Pınar Türkmen Eken ile çalışanlar kapıda karşıladı.
 
İl Kültür ve Turizm Müdürü Adnan Zamburkan’ın, Vali Aksoy'a kurumun çalışmaları ile ilimizin kültür ve turizm potansiyeli hakkında brifing sunumunda bulunmasının ardından, Kocaeli’nin doğal, tarihi ve kültürel turizm değerlerinin tanınırlığını artırarak, bir marka haline getirilmesinin sağlanması anlayışıyla bütün paydaşların koordineli bir şekilde çalışması gerektiğini vurgulayan Valimiz Sayın Hüseyin Aksoy,  İl Kültür ve Turizm Müdürü ile çalışma arkadaşlarına başarılar diledi.  

Bu haber 748 defa okundu

DİĞER HABERLER

Türk Ocaklarından Türkav ve Gebze Türk Eğitim sen'e ziyaret

Türk Ocaklarından Türkav ve Gebze Türk Eğitim sen'e ziyaret

.

Öztürkler farklı cezaevlerine gönderildi

Öztürkler farklı cezaevlerine gönderildi

.

Seka Deniz Düğün Salonu açıldı

Seka Deniz Düğün Salonu açıldı

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi iştiraklerinden Antikkapı’nın yapımını tamamladığı Seka Deniz Düğün Salonu’nun açılışı, dünya şampiyonu iki sporcunun düğün merasimi ile yapıldı

Bakan Kaya, Kocaeli’de binlerce kadınla yürüdü

Bakan Kaya, Kocaeli’de  binlerce kadınla yürüdü

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Dr. Fatma Betül Sayan Kaya, Türk Dünyası Belediyeler Birliği (TDBB) ve Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu’nun daveti üzerine Kocaeli’ye geldi. Gebze Teknik Üniversitesi’nde yapılan “Evden Okula Haydi Anneler” projesi kapsamında sağlıklı yaşam ve doğa yürüyüşüne katılan Bakan Kaya’ya binlerce kadın eşlik etti.

O bir vekil...

O bir vekil...

Hürriyet'in en büyük keyfi...

ALO ATIK HATTINA İLGİNÇ TALEPLER

ALO ATIK HATTINA İLGİNÇ TALEPLER

İzmit Belediyesi’nin inşaat atığı ile kullanılmış ev eşyalarını almak için hayata geçirdiği Alo Atık Hattı’na ilginç talepler geliyor.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ

ANKET