21 Mayıs 2019 Salı 20:44
 
Öncekiler Sonrakiler

VALİ DOĞU MARMARA SERA,BAHÇE VE SÜS BİTKİLERİ FUARINI ZİYARET ETTİ

Vali Doğu Marmara Sera,Bahçe ve Süs Bitkileri Fuarını Ziyaret Etti
12 Nisan 2018 Perşembe 12:20

Vali Hüseyin Aksoy, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi öncülüğünde, Kocaeli Sanayi Odası ve TÜYAP’ın destekleriyle gerçekleştirilen Doğu Marmara Sera, Bahçe ve Süs Bitkileri Fuarını ziyaret etti.

Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü İlhan Özel, TÜYAP Başkanı Cihat Alagöz ve Oda Başkanları tarafından karşılanan Valimiz Sayın Hüseyin Aksoy’un burada yaptığı konuşmalarında; “Kocaeli’nde ilk kez gerçekleştirilen Tarım, Hayvancılık ve Süs bitkileri fuarının açılışındayız. Burada çok sayıda katılımcı ve firma söz konusu. Bütün katılımcılara buraya geldikleri için teşekkür ediyorum. Kocaeli bir sanayi şehri olduğu kadar bir tarım şehridir. Kocaeli, bölgedeki diğer illerle birlikte tarımın daha iyi bir noktaya gelebilmesi adına önemli çalışmaların gerçekleştirildiği bir ildir. Bu yönde tarım fuarı, tarımın gelişmesinde çok önemli katkıları ortaya koyacaktır. Bu anlamda emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.” diyerek, hayırlı olsun temennilerinde bulundu.
 
Vali Hüseyin Aksoy, 100’e yakın firmanın 200 ayrı marka ile  Tarım, Hayvancılığı  geliştirme ve çiftçilerimizi desteklemeye yönelik hayvancılık sektöründeki gelişmelerin ve yeniliklerinde ilgililere sunulacağı fuar alanındaki stantları gezerek, firma yetkililerinden bilgi aldı.

Açılışı bugün gerçekleştirilen ve 15 Nisan Pazar akşamına kadar ziyaretçilerini ağırlayacak olan fuarda, tarım sektörüyle ilgili tüm firmaların yanı sıra, çevre illerden tarım ve hayvancılık ile ilgili birlik, kooperatif ve dernekler de fuarda stant açarak, yer alıyor.Bu haber 513 defa okundu

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ