16 Ağustos 2018 Perşembe 09:44
 
  • 5,940 TL

  • 6,806 TL

  • 224,85 TL

  • 90.263

Öncekiler Sonrakiler

VALİ DOĞU MARMARA SERA,BAHÇE VE SÜS BİTKİLERİ FUARINI ZİYARET ETTİ

Vali Doğu Marmara Sera,Bahçe ve Süs Bitkileri Fuarını Ziyaret Etti
12 Nisan 2018 Perşembe 12:20

Vali Hüseyin Aksoy, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi öncülüğünde, Kocaeli Sanayi Odası ve TÜYAP’ın destekleriyle gerçekleştirilen Doğu Marmara Sera, Bahçe ve Süs Bitkileri Fuarını ziyaret etti.

Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü İlhan Özel, TÜYAP Başkanı Cihat Alagöz ve Oda Başkanları tarafından karşılanan Valimiz Sayın Hüseyin Aksoy’un burada yaptığı konuşmalarında; “Kocaeli’nde ilk kez gerçekleştirilen Tarım, Hayvancılık ve Süs bitkileri fuarının açılışındayız. Burada çok sayıda katılımcı ve firma söz konusu. Bütün katılımcılara buraya geldikleri için teşekkür ediyorum. Kocaeli bir sanayi şehri olduğu kadar bir tarım şehridir. Kocaeli, bölgedeki diğer illerle birlikte tarımın daha iyi bir noktaya gelebilmesi adına önemli çalışmaların gerçekleştirildiği bir ildir. Bu yönde tarım fuarı, tarımın gelişmesinde çok önemli katkıları ortaya koyacaktır. Bu anlamda emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.” diyerek, hayırlı olsun temennilerinde bulundu.
 
Vali Hüseyin Aksoy, 100’e yakın firmanın 200 ayrı marka ile  Tarım, Hayvancılığı  geliştirme ve çiftçilerimizi desteklemeye yönelik hayvancılık sektöründeki gelişmelerin ve yeniliklerinde ilgililere sunulacağı fuar alanındaki stantları gezerek, firma yetkililerinden bilgi aldı.

Açılışı bugün gerçekleştirilen ve 15 Nisan Pazar akşamına kadar ziyaretçilerini ağırlayacak olan fuarda, tarım sektörüyle ilgili tüm firmaların yanı sıra, çevre illerden tarım ve hayvancılık ile ilgili birlik, kooperatif ve dernekler de fuarda stant açarak, yer alıyor.Bu haber 316 defa okundu

DİĞER HABERLER

Katar'dan Türkiye'ye 15 milyar dolarlık yatırım

Katar'dan Türkiye'ye 15 milyar dolarlık yatırım

.

Din görevlilerinden, Diyanet Vakfı’na bağış

Din görevlilerinden, Diyanet Vakfı’na bağış

Başiskele din görevlileri, kurban bağışlarını Türkiye Diyanet Vakfı’na yaptılar.

'Olası bir depreme hazır değiliz'

'Olası bir depreme hazır değiliz'

Kocaeli Üniversitesi Jeofizik Mühendisliği Bölümü öğretim üyesi ve Kocaeli Yer ve Uzay Bilimleri Araştırma Merkezi Müdürü Prof. Dr. Şerif Barış, 17 Ağustos 1999 Marmara Depremi'nin 19'uncu yıl dönümü nedeniyle açıklama yaptı.

Depremzede o günleri anlattı

Depremzede o günleri anlattı

.

Öğretmen adaylarına müjde

Öğretmen adaylarına müjde

Resmi Gazete'de yayımlanan düzenlemeye göre artık öğretmen adaylarının KPSS puanları 2 yıl geçerli olacak.

Brunson'ın avukatının yaptığı itiraza karar

Brunson'ın avukatının yaptığı itiraza karar

ABD’li Rahip Brunson’ın avukatının ev hapsinin kaldırılması için yaptığı itiraz, mahkeme tarafından reddedildi.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ