21 Eylül 2018 Cuma 21:40
 
  • 6,289 TL

  • 7,390 TL

  • 242,16 TL

  • 97.988

Öncekiler Sonrakiler

VALİ HÜSEYİN AKSOY'A ZİYARETLER DEVAM EDİYOR

Vali Hüseyin Aksoy'a ziyaretler devam ediyor
19 Ağustos 2017 Cumartesi 15:17

.

EFESAN GRUP YÖNETİMİNDEN ZİYARET

Efesan Grup Yönetim Kurulu Başkanı Kadir Efe, Genel Müdürü Erdal Yollu, Satın Alma Müdürü Onur Efe ve Liman İşletme Müdürü İlker Tuncer,  Hüseyin Aksoy’u ziyaret ederek, hayırlı olsun dileklerini iletti.
Vali Hüseyin Aksoy, Efesan Grup Yönetim Kurulu Başkanı Kadir Efe ve beraberindekilere ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti belirterek, teşekkür etti. 

EMEKLİ MÜLKİ İDARE AMİRLERİ  

Ülkemizin çeşitli  ilçe ve illerinde fedakarca uzun yıllar hizmet eden ve en son  ilimizden  emekliye ayrılan  vali  yardımcılarımız; Aziz İnci, Mustafa Pekdemir  ile Edirne Vali Yardımcılığından emekliye ayrılan Necdet Ataman, Vali Hüseyin Aksoy’a ziyarette bulunarak,  yeni görevinin  hayırlı olması temennisinde bulundular  ve   kabullerinden dolayı teşekkür ettiler.
  
Vali Hüseyin Aksoy ise Emekli Vali Yardımcıları; Aziz İnci, Mustafa Pekdemir ve Necdet Ataman’a ülkemize yapmış oldukları değerli hizmetlerden dolayı teşekkür ederek,  ziyaretlerinden  duyduğu memnuniyetini belirtti.

KOCAELİ KUYUMCULAR DERNEĞİ BAŞKANI VE YÖNETİM KURULU 

Kocaeli Kuyumcular Derneği Başkanı Nuri Koç ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Vali Hüseyin Aksoy’u ziyaret ederek, hayırlı olsun dileklerini iletti ve kabullerinden dolayı teşekkür ettiler. 
Vali Hüseyin Aksoy, Kocaeli Kuyumcular Derneği Başkanı Nuri Koç ve beraberindekilere ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti belirterek, teşekkür etti.  

 SAKARYA KOCAALİ KAYMAKAMI ALPER BALCI

Sakarya Kocaali Kaymakamı Alper Balcı, Vali Hüseyin Aksoy’u  ziyaret ederek,  yeni görevinin  hayırlı olması temennisinde  bulundu ve kabullerinden dolayı teşekkür etti.

Vali Hüseyin Aksoy ise Sakarya Kocaali Kaymakamı Alper Balcı’ya  ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirterek, nezaketlerinden dolayı teşekkür etti.


 
 

Bu haber 1087 defa okundu

DİĞER HABERLER

Uyarılar işe yaramıyor...

Uyarılar işe yaramıyor...

Dolandırıcılar banka görevlisini hesaba katmayınca yakayı ele verdi

Üretim 1 milyon Tonu aşınca Boğaz turu yaptılar

Üretim 1 milyon Tonu aşınca Boğaz turu yaptılar

.

KOTO’da hedef: Nokta atışı ihracat

KOTO’da hedef: Nokta atışı ihracat

KOTO’nun düzenlediği ‘Hedef Pazar Strateji Belirleme ve Ticari İstihbarat Bilgilendirme Toplantısı’nda, Kocaelili firmaların en doğru pazar ve zamanda ihracat yapabilmeleri için ‘nokta atışı’ bilgiler paylaşıldı

GEZİCİ BAVUL MÜZE YENİDEN OKULLARDA

GEZİCİ BAVUL MÜZE YENİDEN OKULLARDA

.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ

ANKET